bugün

Yakışıklı değil de karizmatik.
Vay amk hiç olmadı bi dişi sinekle flörtleş.
şişme bebek al sarıl, ona çiçek ver denilesi durum.
eziklik böyle birsry işte amk dediğim açıklama.
Olabilir Saygı duyulmalıdır , Kendisini Cinsellikten soyutlayan kişi Önemli bir adamdır.
o kadar da önemi olan bir durum değildir; işin var mı? karnını tok mu? sırtın pek mi? asıl önemli olan bunlardır...
Çerkezmiş gibi davran.
elinle nikah tazele denilesi arkadaş.

olur öyle takma kafana.
bizim oldu da ne oldu amk. hep keder hep keder.
çok önemli bir şey sanki aq sevgili insani bir ihtiyaç değil ki seks desen anlarım doğan gereği birini tokmaklaman lazım aynı yemek yemek, su içmek gibi bir ihtiyaç ama sevgilinin olup olmasının sana hiçbir faydası olmaz yani problem ortadan kalktı.
bence keşfedilmemiş bir hazinesin birader, dedirten beyandır.
kafa rahattır. sevgilin olup ne olacak.
gel beni sik!! tövbe estağfurullah, bize ne olm, manyak mısın nesin.
Esirgenmiş bir dünyada müthiş yalnızım diyorsun yani. Senden özgürü yok demektir tehlikeli kafalar..
Benim birlikte zaman geçirdiğim kadınlar bir süre sonra biz ne zaman evleneceğiz moduna geçtikleri için beni de biraz kapsayan olay.

Insanlar birbirinden hoşlanıyor beraber zaman geçirmekten keyif alıyorken sevgili olalım diyerek bir nevi tapuya şerh düşmek ve ön alım hakkı istemek bana saçma geliyor.

Eğer bir insan en kisa zamanda evlenmek için sizinle beraber ise bana göre sizi sevmiyordur.

Bir an once evlenmek istiyor olduğu için sizi acele ettiren, karakter olgunlaşmasını tamamlamamıştır.
ibne ol, g.tveren ol.
şaka herhalde değil mi?Öyle şey mi olur be , hiç olmayın da yine 1-2 tane olur,naptın kendini eve mi kapattın sen.
evde public agent videoları izlemekten sevgilini şaşırdın heralde.
olunca götün göğe mi erecek diye merak edilesidir.
olması mı gerekiyordu illa bu mudur?
normal bir durumu neden extra bir durummuş gibi anlatıyosunuz aq.
Bakire ise böyle devam etsin. Değilse hayat ona güzel.
evlen. sürekli bir sevgilin olur.
utangaçlığın dibine vurduğunu düşündüğüm insan tipidir. sevgili yapmaya utanmış olabilir, neden olmasın.
sevgili sözcüğüne verilen anlamla ilgili bir durum olabilir.
aha bu sefer kesin tanıdılar beni oğlum. yaşımı bile öğrenmişler lan. sıçtık yeminlen.
Ebeveynlerinin eldivenle sevdiği kişinin beyanatıdır.
güncel Önemli Başlıklar