bugün

entry'ler (54)

düşün ki o bunu okuyor

Gerçekten nedeni neydi ki, bütün kızlara olan hıncını benden çıkartmaya çalışma amacın neydi yani var mı öyle kaçıp gitmek kestirip atmak, hiç yakışır mı ya? Yazıklar olsun ama sana değil. Güvenip bağlanıp bekleyen bana.

karı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Pazardan karnabahar mı alıyosun ne biçim başlık diye sorarlar adama.

şimdi olsa iyi olurdu denilen şeyler

Bol acılı bi çiğköfte yanında da ayran.

bugün kendini mutlu etmek için ne yaptın

Başlığı açar açmaz düşündüm ve şu sonuca vardım: hiç.

köpek tarafından takip edilmek

Ben küçükken dedemlerin köpeği ben ne zaman markete gitsem takip ederdi. Akşam ya da gündüz. Benimle gider gelirdi ve bu bana güven verirdi. Yanıma kimse yaklaşamz hissine kapılırdım.

mutlu eden basit şeyler

Karşımıza sürekli çıkan ama daha fazlasını beklediğimizden fark bile edemediğimiz şeylerdir.
Spesifik olarak da uyurken üzerimin örtülmesi.

benim için değerlisin

Benim için koca bir yalan olan laftır. Gerçeklik payı olup olmadığı dahi kesin bir şekilde bilinemez. Şahsen tecrübeyle sabit.

26 yaşında erkek 18 yaşında kız ilişkisi

Birkaç yıl sonra yaş farkının kapanacağı ilişkidir. Düşünce yapısı uyuyorsa birbirlerine anlaşabiliyorlarsa kimse karışamaz lakin hayat şartları bu dönemde çok farklıdır. Okul dönemi sınav dönemi ve geleceğini etkileyecek kararlar alan bir kız ve o dönemleri atlatmış bir erkek için riskli bir dönemdir.

aşk

Henüz karşılıklısını bulamadığım, geçen seneye kadar platoniğiyle oyalandığım son zamanlarda da hiç uğraşamam dediğim dünyanın en güzel duygusu ve en yorucu şeyi.

sözlük yazarlarının kötü huyları

Her şeyi özellikle insanları çok düşünürüm çok kafama takarım bu yüzden hayatım sürekli bir sekteye uğrar, beynim söylemek isteyip kalbi kırılır diyerek söylemediklerimle dolar ve her uyumak için yastığıma kafamı koyduğumda 1 2 saat bunları düşünürüm gözüme uyku girmez.

şu an ihtiyacım var denilen şey

Bir şeyleri telafi etmeye çalıştığım şu dönemde kaçırdığım ya da elimle teptiğim tüm fırsatların bana ikinci bir şans olarak geri sunulması. Elindeyken kaçabileceğini fark etmiyorsun bir fırsatın ama kaçtıktan sonra pişman olduğunda koşmak yetmiyor. Aradaki fark artıyor da artıyor.

paraya acımadığınız şeyler

Sağlık söz konusu olduğunda gerek ilaç gerekse 1 ay randevu sırası beklememek için özel hastaneye verilecek paraya acımam.

sosyal medya yasaklanıyor

Geçici bir çözümdür. Eğer o kötü niyetli kötü zihniyetli dolandırıcılar sapıklar gereken cezayı bulurlarsa, kontrol ve güvenlik seviyesi artırırsa daha iyi olacaktır.

bir kıza yürümek

Taktiksel beceri ve bazı stratejilere ihtiyaç duyar, yazısız kurallara sahiptir.

sözlükte evlenmelik kız olmaması

Sözlüğe evlenmelik kız aramaya mı geldiniz sorusu akıllara takılır. Ya da eğlenmelik ya da herhangi bir şekilde kız bulma çabası...

tahammül edilemeyen insanlar

Saçma sapan olsa bile sürekli bir şeyler anlatan dinlemeni bekleyen o anki psikolojini problemin olup olmadığjnı umursamayan lakin paylaşmak istediğin önemli bir sorununu anlatmak istediğinde zerre umursamayan insanlar.
Karşısındaki insanın düşüncelerine saygı duymayan egoistler.

gece yangın merdiveninde sigara içen yalnız kız

Yaz kış fatk etmeksizin yurtta gözüme uyku girmediğinde yaptığım harekettir. Bir dal sigara yakarım öylece boş boş bahçeyi izlerim. Kışsa zaten üşümek için çıkarım bana kendimi iyi hissettirir, uykumu getirir. Genelde de düşünür dururum ne düşündüğümü bazen hatırlamam bile.

yazarların aşk yaşadığı gıda ürünleri

Sivas köftesi.
Lahana sarması.
Bimin profiterolü.
Köri soslu noddle.
Donasın soslu tavuk dürümü.

gece merdivende tek başına oturan kız

2 türdür. Ya kimseyi ya yanında istemez kendisiyle başbaşa kalmak ister ya da fark edilmeyi ve biriyle dertleşmeyi ister. Genel olarak depresyon belirtisi denebilir.

yazarların aşk yaşadığı gıda ürünleri

Acılı çiğköfte ve kokoreç.