bugün

entry'ler (16)

din olmasaydı ne olurdu

güzel şeyler olurdu. kafalar yerinde dururdu.

finallere 1 ay önceden çalışmaya başlamak

bu sefer başaracağım olay. vizelerden aldığım müthiş(!) notlardan sonra şimdiden çalışmaya başlamayı düşünüyorum.
not:pazartesi başlayacağım.

6 aralık 2014 galatasaray akhisar belediye maçı

ilk yarısını izlediğim ve çatladığım maç. adamlar ne güzel oynuyor be. baskı yapıyorlar,koşuyorlar. biz niye bunları yapamıyoruz dedim kendi kendime.

balıkesir in fenerbahçe den yediği muazzam gol

saçma olan goldür. şimdi biz bu golle kazanırsak 3 puan aldık diye sevineceğiz,ismail kartal'ı şişireceğiz. doğru düzgün oynasınlar doğru düzgün goller atsınlar lütfen.

kürtler bu ülkeye ne kattı

kaçak çay kültürü.

6 aralık 2014 balıkesirspor fenerbahçe maçı

ligin en kötü takımına karşı kötü oynadığımız maç. o kadar saçma uzun paslar atmanın manası ne anlamadım doğrusu. bedavadan da bir gol bulduk.

bu yıl noel kutlamıyoruz kampanyası

saçma olan kampanyadır. desteklenmesi daha da saçmadır.

chp tek başına seçime girse 30 dan fazla oy alamaz

şuan için doğru bir tahmindir. chp kendininden soğutmak için elinden geleni yapıyor. genel başkanları değişmediği sürece hiçbir seçimi kazanamaz chp.

bir sebepten uyuyamamak

üst komşunuzun hunharca gülmesi yüzündendir. 1 haftadır 12 de başlıyorlar 2 ye kadar konuşup, gülüyorlar.

yazarların ilk aşklarının isimleri

sermin ya da şermin. çok sevdim ama yıllarca adını doğru şekilde öğrenemedim. zaten tayinleri çıktı.

the walking dead

karakter öldürmeyi bu kadar sevmesine şaşırdığım dizi. ne güzel mutlu mesut el ele binadan ayrılacaksınız ne diye gidip kadına makas sokuyorsun be kızım.

ders çalışmamak için yapılan saçma hareketler

kitap okumak. daha sonra üniversiteye girmek için bir sene çalışmanıza neden olur.

yavuz bingöl kimdir

son olanlardan sonra kendinden tiksindiren sanatçı(!)

dizipub

beni dizimagden sonra heyecanladıran sitedir. biraz yavaş ilerleselerde güzel şeyler başaracaklarına inancım tamdır.

sınav olurken öğretmen masasına davet edilmek

hayatımda tek bir kere yaşadığım olaydır. o yıllar matemetiğimin çok iyi olmasından dolayı gerçekleşmişti. daha da tekrarlanmadı zaten.

bir öğretmenden 100 alan ilk kişi olmak

Kimse alamamıştır 80 ile rekor bendedir.