bugün

entry'ler (207)

torku prezervatif

Has durrrr diye reklamı çekilebilesidir.

sebastian

Muhabbet kuşumun ismidir.

bursa

Altınşehir semtine - rüzgardan kesilen- elektriğin hala gelmediği şehir.

gecenin şarkısı

I need dollar.

gelmiş geçmiş en iyi 3 türk filmi

Nefes
Kaybedenler Kulübü
Babam ve Oğlum.

gazze de çocuk olmak

Gazze'de yetişkin olamayacağını bilmektir.

ibrahimoviç in fenerbahçeye gelme ihtimali

Ülkemizdeki habercilerin yahut kendini haberci zanneden kazmaların fenerbahçe taraftarını gereksiz beklentiye sokmak için ortaya attığı boş iddiadır sadece. ihtimal falan yoktur en azından bu yıl için.

ben para istemiyorum diyen kız

Yalancı kız, pis kız senidir.

on ikinci cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan

Bugün adaylığının kesinleşmesiyle birlikte kesinleşen sonuçtur.

2014 lys sonuçları

Geçen sene ÖSYM'nin sınav sonuçlarını 9 günde açıkladığını düşünerek temmuzun başında açıklanacağını düşündüğüm sonuçlardır.

2014 lys 2

Yarın girecek olan sınavdır. Sınava başarılar diliyorum.

survivor tartışma programları

Bana açlık oyunlarını hatırlatıyor bu program.

küçük memeli kadınla evlenecek kadar şey olmak

Şey olmak.

(bkz: aşık)

survivor mervenin gökhana yavşaması

saçlarıyla falan oynuyordu lan geçen ben de düşündüm de yok ya tövbe dedim vaayy

ramazanda sokakta su içiyoruz kampanyası

Bunun için bir kampanya düzenlemenize gerek yok aklı evvel arkadaşlarım benim. Zaten bu saygısızlığı çoğunuz yapıyorsunuz. Kimse size zorla oruç tutturmuyor değil mi? Yani anneniz, babanız da sizin cehennem ateşinden az da olsa kurtulmanız için çaba göstermemişse kimse zorla kimseye oruç tutturmaz. Peki sizin bu gereksiz çabanız nerden geliyor? Güya gerçekten Müslümanlıklarını yaşayanlar, anlayışlıysızlar, gericiler, yobazlar, cahiller ve saygısızlar değil mi? Ve sizler güya saygılısınız. Yazık. Senin beğenmediğin dedelerinin dedeleri, belki de dedelerin ramazanda hele kesinlikle böyle bir şey yapmayan, ramazan dahi olmasa sokakta belki alamayan olur, canı çeken olur diye bir şey yiyip içmeyen, illa yemesi gerekiyorsa da herkesle paylaşan insanlardı. Siz nasıl bu ecdadın torunları oldunuz. inanın insan olan bir Hristiyan, Yahudi veya bir ateist(dini veya inanması önemli değil insan olması yeterli) sizlerden daha saygılı. inanmak, yapmak zorunda değilsiniz ama saygı göstermek zorundasınız. Kimse kusura bakmasın.

yazarların brezilya meksika maçı skor tahmini

3-1 olacaktır maç Brezilya yener.

bbl 2013 2014 sezonu şampiyonu fenerbahçe ülker

Galatasaray hezimete uğramadan direk çekilerek bence de doğru bir karar verdi. Tebrikler Fenerbahçem.

galatasaray lh nin maça çıkmama kararı alması

Korkaklıktır. Kupa fenerin olunca da vay biz oynasqk zaten kazanırdık, bizim için önemli olan kupa değil belli çizgilerimiz var falan derler. He gülüm he diyin onlara. Yazık onlara. Çünkü onlar galatasaraylı.

ülker den alışveriş yapmıyoruz

Cahilsin gardaş.

1996 doğumlu efsane nesil

Üzerinde çeşit çeşit eğitim sistemi denenen nesildir. SBS'de bize vurdu zaten.