entry'ler (8)

meybuzu açamamak

10 kuruşa alınsa da açılamaması çok koyar. çok çok koyar hem de.

açlık değil sex oyunları

açlık değil sanki sex oyunları, o nasıl fotoğraflar öyle.

yeni gitar almak

eski gitardan memnun kalınmayarak alındıysa eskisinin bir köşede yavaş yavaş tozlanması demektir.

şu hafta geçsin çalışıcam yalanı

okulların da açılmasıyla bireyin en fazla söyleyeceği yalan olmakla beraber çalışacağı tuttuğu zamanlarda da oyun veya geyik muhabbetinin ortasında olduğu için ertelenip yine yapılmayacaktır.

ben mid mi gidicem

mesajlaşma anında veyahut support oynanmak istendiği zamanlarda isteksizce söylenen laf, genelde anti pick yapmadan öylesine bi tane seçilir işler iyi giderse dagon alınıp ks manyağı edilir.

twitter metalcileri

herhangi bir kültürü olmamasına rağmen erkek/kız kaldırmak için youtube'da yandaki önerilen videolardan en poserları #np etiketi altında en underrated şarkıları da direk paylaşarak "ben biliyorum bunları ya heh" ızdırabı içerisine girip normalde birkaç metallica tişörtüyle tek anarşikliği derse geç kalmak olan birkaç bin sübyandan oluşmaktalar

kutay kulagı deldiriyor

bu zamana kadar "white buffalo effects" altında kalmış, belki onlarca hatta yüzlerce challenge'ı küpesizlikten kaybeden çocuğun back in black, im not good boy şarkıları ile hatun kaldırma projesinin ilk ayağı

temmuza neden vermiyorlar

Adam uzun kalıplı maşallah amerikan futbolunda rahat defans hattında oynar sigarası alkolü her türlü pisliği genel kültürü var tek ayıbı gözlüklerden kaynaklanan amelia yanığı. "Yapmayın! Etmeyin! Temmuz'a Verin! "