bugün

ayrılmak isteyen ama bunu karşısındakini üzmeden yapabileceğini sanan sevgili tipidir. yanılmaktadır, böyle birşeyi beklemeyen sevgili için durumu sadece zorlaştırır.
bir ayrılık bahanesi...
"ha şunu bileydin..." dedirten özdeyiş
"ayrılık için geri sayım başlasın !" cümlesi
ismail ykdan allah belanı versin gönderilecek sevgilidir.
başka birini seviyorum artık seni sevmiyorum demenin kapalı soyleyiş şeklini soylemiş olan sevgili
" bazen "ciddi olan sevgilidir
artık yetmediğinizin açık ifadesidir. demek istemektedir ki* sana aşık olmuş olabilirim, gezmiş tozmuş paylaşmış olabilirim ama sevmiyorum!
"çünkü ben adinin, şerefsizin ve işe yaramazın tekiyim"diye devam etmesi beklenen söz.
- ben sana layik degilim.
+ evet, bende farkettim.
artık baymış sevgili modelidir. tedavülden kalkmaları şarttır.
karşısındaki sevgilinin umduğundan maçoz, çapsız, kendine güvensiz olduğunu görüp tecrübe ettikten sonra kendini kıyaslaması ve ona layık görmemesi şeklinden de ele alınabilecek olayı üreten kişidir sevgilidir.
-ben sana layik degilim necla
+bu koku ne lan
-onu diyorum işte
ben senin tanıdğın ben değilim şimdiye kadar hep oynadım ama artık devam edemicem en iyisi sen ufaktan uzanın kapalı şekli
O benim sorunum cevabı verilmesi gerekilen kişidir.
uzamak için ufak ufak nabız yoklayan, ayrılığı kafasına yerleştirmiş ama nasıl söylesem acaba diye düşünen kişidir.
kız kısmısı söylediginde genelde beni daha çok sev anlamına gelen, sevgili kişiye olan hayranlık doruk noktalarına ulaştığında akla gelen sözdür. ne yazık ki bazı şuursuz bünyeler tarafından saçma sapan bahane olarak kullanılmaktadır. oysa sevgilinin ne kadar çok sevildiğini gösterir.
eğer içerik olarak sevgilinizin size olan sevgisinin ve hayranlığının kelimelere dökülmesiyse ohh ne ala memleket, tadından yenmez. haa, kendisine layık olan birisini arama aşamasında olduğunu hissettiriyorsa "hatun elden gidiyor, tehlikenin farkında mısınız?".
asıl anlamı " senden fazla haz duymuyorum " dur. gerçekten o'na layık olmadığını düşünen sevgili layık olmak için elinden geleni yapandır. öyle karışıktır ki bu işler. kimin kim hakkında neyi ne şekilde düşündüğü bilinmez. en büyük aşklarında çıkmaza girme sıkıntısı bu gibi problemlerden çıkmakta zaten.
"birey layık olmaz devlet layık olur" gibi politik bir kontracevapla şapşala çevirebilirsiniz kendisini.
- ben sana layik degilim mon ami.
- siktir git o halde, dürttüğümün dallamasi.
bir bildiği vardır iyilik olaraktan.
ayrılma öncesi söylenen en abuk sözlerden birisidir.* *
bi siktir git cay koy diye cevap verirsiniz bunu diye sevgiliye, o da gider pa$a pa$a koyar.
büyük ihtimalle tam tersini söylemek istemiştir. ironidir ironi.
dolaylı yoldan ayrılalım demektir..

- ya ben sana layık değilim..
+ evet canım biliyorum, zaman öldürüyorum zaten seninle..*
güncel Önemli Başlıklar