bugün

entry'ler (68)

akp çomarı vs chp çomarı

allahım her ikisininde şerrinden koru.

iz bırakan film cümleleri

peki zeki müren de bizi görecek mi?

hakkınızı helal edin arkadaşlar

hiç bir bürokratı ya da siyasi ideolojiyi desteklemiyorum. seferberlik haberini de habertürkten okudum . anladığımı söylüyorum yanışım varsa düzeltin
Ülkemizde bir şekilde barınan teroristleri ihbar ve ifşa etmek gerek.
terörist diyor. aleviler terörist mi?
Allah için alevi dediklerin kimler sünni dediklerin kimler?
bizler komşuyuz, akrabayız, dostuz neden bir insan alevi diye terörist muamelesi yapalım.
ben alevi değilim ailem de değil ve babamın çok yakın arkadaşları var alevi.
inadına atatürk diyorsun benim ailem oyunu chpye vermez ama hiçbir zaman ağızlarından Atatürk'ü kötüleyen bir laf duymadım. benim ağzımdan da cıkmaz.
yani anlıyacağın bu ülkede bir senede bu kadar masum insan ölüyorsa vatan hainini devlete teslim etmek senin benim görevim değil midir?

kar yağarken yapılacak en iyi aktivite

botlarının altında ezilirken yeni yağmış kar. ve penguenler mavi montlarını giymişse sana da
kütüphaneye gidip ders çalışmak düşer.

gecenin sözü

dedi ki sen şairsin elindeki bu taş ne?
dedim ki şair aşka boyun eğer zulme değil.

damak çatlatan lezzet

onu bunu bırakın baba çiğköfte ayıktın?

diyetisyen

geçen kış kırk lira verip gittim hiçbir işe yaramadı. sonra yazın dedim ben artık kilo verecem kararlıyım bir ayda 9 10 kilo falan verdim. yani kendi kendinizin diyetisyeni olun.

e tabi sağlık sorunları olan insanlar için durum farklıdır demek istediğim diyetisyene gitmeden önce gerçekten kararlı olup olmadığınıza bakın

diyetisyen abilerim ablalarım..
saygılar...

480 liraya kazak almak

bu para kesinlikle bir kazağa verilmez.
aksini iddia eden zengindir
dilerse tanışabiliriz.

palmira antik kentini ışidin ele geçirmesi

böyle olacak sonumuz. gün gelecek o zaman hiçbir ortak değerimiz, mirasımız kalmayacak. gün gelecek toprakları kan kokan coğrafyalarda arayacağız yaşama sevincini. o gün işte o gün anlayacağız insanı insan yapanın dini, ırkı, rengi olmadığını.

türk kürt kardeştir

evet din birleştirici bir olgudur. değil bir müslüman bir müslümanı masum bir insanı öldürmek tüm insanlığı öldürmek gibidir der kuranda. bu onların dindar değil yobaz, cahil, gerici olduğunu gösterir. bu yanlış bir din anlayışıdır ve belli ki çoğu insan için geçerliliği vardır.

en itici insanlar

yobaz, ırkçı, kibirli, saygısız...

gecenin şiiri

ey eflatun aşk
bana eflatun yağmurlar yağdırabilir misin?

getrebilir misin geçen günleri geri?
tutup yıldızları yanıma oturtabilir misin?

sebepsiz mutsuzluk

ben bulunduğum ortama ve zamana ait değilim o zaman.

sıkıntıdan yapılan şeyler

planlama yapmak. Ciddi anlamda ruh hastası gibi boş zamanlarımı dolu zamanlarımı nasıl değerlendirebilirim diye harcıyorum

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

kiminin canı yansa da o bunu saklar gider, kime de canı ister atlar gider.

bir kadını açık giyindiği için tercih etmek

sırf kapalı olduğu için tercih etmekle aynıdır. Ne yani sana belki bir ömür arkadaşlık eden insanı bu şekilde mi seçeceksin?

10 saat uykunun yetmemesi

belki de 10 saat uyuduğun içindir. Ne bileyin kendin için en uygun saatleri bul ve 11 ile 3 arasında uyu mutlaka. Geç yatıp geç kalkmak yerine erken yatıp erken kalk. E tabi ciddi bir uyku problemin varsa bir doktara falan görün. Ha bir de uyku öncesi teknolojik aletlerle uğraşma.

kafatasçılık ve ırkçılık

gelirse dünyanın sonu böyle gelir be kardeşim. Biz Ademoğlu bırakmayız güneşin batıdan doğuşuna..

içki içen iğrenç insan

yok içki içen, yok namaz kılan vay efendim şunun sakalı ışidcilere benziyomuş, şunun saçı gavurunkine benziyomuş, bunun çarşafı var, o mini etek giyiyo, sen chplisin ben akpliyim...!
bıkamdınız mı be birbirinizi kalıplara sokmaktan ne geçti elinize!
bir insan ya iyidir ya kötü
kadın ya da erkek değil
Türk ya da Kürt değil
müslüman ya da gayri müslim değil!
ya iyi ya kötü...

devletin terörist öldürmeye hakkı yoktur

Onların da masumları öldürmeye hakkı yoktur. E sonra siz Atatürkçüsünüz biz Atatürk düşmanıyız! Hay başınızda Atatürk olcaktı da bunları yapabilecektiniz..