bugün

entry'ler (35)

benmi elinmi diyen kız

bonzai yasaklanmalı.

galatasaraylıyım ama en büyük fenerbahçe

fanatiklerden asla duyamayacağıniz söz.

çocuk tecavüzlerine idam cezası geri gelmelidir

idam basit olandır. kısacık acı çeker. hadım olursa bu ceza daha etkili olur.

komünizm geldiğinde villalarda kim oturacak

egoistler oturacak.

sinemadan hemen sonra ağızdan çıkan ilk cümleler

aşkım bi şey olmuş mudur.

ilişki bittikten sonra söylenen sözler

aşkım bi şey olmuş mudur?

hızlı trene binip öndeki karıncayı takip et demek

şakalar, espriler, komiklikler, kahkahalar. (bkz: olağanüstü espri)

http://www.youtube.com/watch?v=hRoZ1o_tLrk

dayak yemeden önce söylenen son sözler

sen bana vurabilecek kadar erkek misin?

islam dan hızlı yayılan şeyler

tekila shot.

jennifer lawrence diyince

akla umberto eco'nun gülün adı isimli eşsiz romanındaki rahip lawrence gelir. yüksek dağların kayalıklarında kurulmuş bir kilisede kötü planlar yapar. aldatmacalardan uzaktır.

(bkz: kafamda deli sorular)

evde tek kalmak

üniversitede özellikle büyük şehirde okuyorsanız aylık 1000-1500 tl gibi bir masrafınız olması demektir.

sarhoşluğun verdiği o inanılmaz boşvermişlik

3-4 dakikada bir ne yapıyorum acaba diye düşündüren fakat bu yalnızca bir anlık olan durumdur. bir de mekanda canlı müzik varsa. hele de kızılaydaysanız boşvemişlikten çok daha öte bir durum oluşur.

bacak fotoğrafını koyan kız

dünyada kendisi gibi en az üç milyar tane olduğunu unutan tiptir. bulunmaz hint kumaşı değil bir damla sudur sadece kendileri.

efendi erkekleri orospu kızların kapması

göreceli bir terimdir. erkeği sinsice kullanmaktan başka bir şey değildir. (bkz: aşkım ben bakireyim)

ateist kızların allaha inanmaması

ateistlik ve kızlık tanımlarından yola çıkarak çözümleyemedim hâlâ. (bkz: iyi de ne alakası var)

seni seviyorum diyen insan

özelliğiniz ne ki? size diyen başkasına da der bir süre sonra unutmayın. en azından ben böyle gördüm 4 yıl sonunda.

meşruiyetini kaybetmiş iktidar

ankara kızılay'daki meşrutiyet caddesini çoktan kaybetmiştir.

better call saul

saulu arasam iyi olacak, beni her türlü pis işten kurtarır. polislerin ve ajanların dostu gibidir. (bkz: dostunu yakın tut düşmanını daha yakın)

internette pc kullanmayı anlatan videolar

remote administration tool (bkz: trojan) yapımı, kullanımı gibi konuları anlatırken camtasia studio programını kullanarak çektiğim 11 videolardır. belki birilerinin işlerine yarar diye hani sevgilisini falan takip eder.

bir defa bile eşcinsel ilişki yaşamamış olmak

lgbt akımının ülkemizde boy göstermeye yeni yeni başladığı günlerde yapılan küçük ve çok acımasız bir reklamdır. eşcinsel olmayanların aklına anlık olarak gelir ve daha hızlı şekilde geri gider. gitti.