bugün

dünyadaki en güzel ana rakiptir. ama bir uçuş anı değildir. masaların sandalyelerin dans ettiği, arkadaşlarını çıplak gördüğün, bulutların ayaklarının altında olduğu o an kadar değildir.
sarhoşluğun verdiği o inanılmaz boşvermişlik iyi bir ruh halidir.
tüm egolardan ve baskılardan sıyrılıp, güncel duygu ne ise ona yoğunlaşma halidir.
içip içip çevreye rahatsızlık verilmemesi durumunda güzeldir.
yakın arkadaşların beynini skme, olağandır.
Sikmişim dünyayı kıvamına sokandır. Zamanı yavaşlatan ve tatlı bir mayhoşlukla gelen boşvermişliktir.
bir hafta önce bizim iki arkadaş birbirlerinin pantolonlarını indirmeye çalışıyorlardı bende sarhoşken bir ağaca sarılıp aşk ilan etmişim hatırlamıyorum.Buradan beni okuyan çocuklara sesleniyorum içmeyin oğlum şu zıkkımı arkadaşlar birbirini şey yapacaklardı diyorum daha ne diyeyim.
üst katta fillerin körebe oynamasına binaen sizin annenizin beşiğinde tıngır mıngır sallandığınız duygudur.
yoktur.bende hiç olmaz.kafamın bir yanı deliler gibi kaygılıdır ama dikkatim dağılır, hatırlayamam.sonra şimdiki anın sorunlarına geçilir.örneğin; bu ayak parmakları yarım saattir nasıl böyle duruyor, ne zaman yatacağım, bok mu vardı bu kadar içecek vs...
3-4 dakikada bir ne yapıyorum acaba diye düşündüren fakat bu yalnızca bir anlık olan durumdur. bir de mekanda canlı müzik varsa. hele de kızılaydaysanız boşvemişlikten çok daha öte bir durum oluşur.
Kendini bilmezlerin bi bok zannettiği sözde ayrıcalık sahibi yaptığı gereksiz fiziksel ve mental hal.