bugün

entry'ler (9)

v for vendetta

filmde geçen hangi cümleyi hangi düşünceyi buraya aktaracağıma şaşırdım. biri yangında diğeri yağmurda yıkadı ruhunu. benim aklımda en çok kalan sahneler bunlar. daha birçok sahne var herkes kendine yakın bulduğu sahneyi seçer. izleyin izlettirin kısacası. ben geç kalmışım korkularımdan arınmaya sizde kalmayın.

biyoistatistik

şu saatte uyanık olmamın sebebi ders. gerekliliğini hocalar bile anlamadığı halde okutulur bu ders. ileride lazım olurmuş. doğal olaylara dayanan ve gözlem ya da ölçümle elde edilen verilerin bilimsel yöntemlerle incelenmesi ve doğru karar vermede kullanılan tekniklerin bütünüdür.

tttyani3t

hoşbulduk paşam diye karşılık veren 8. nesil yazar.

karşılık vermeyen sevgilinin saplantı oluşturması

(bkz: amerika nın oyunu bunlar) arkasında kim var bende bilmiyorum.

isim şehir hayvan

küçükken en sevdiğim oyunların arasında olan oyun. yenerdim çünkü o yüzden severdim. geçen gün derste yine oynadık. yenildim. anlaşılan pas tutmuşuz.

altı yıl tıp okuyabilen beyinsiz

diş hekimi olmak için 5 yıl okunduğuna göre tıp için de 6 yıl rahatlıkla okunur. o 6 ters dönmesin. sorun orda başlar. zaten en fazla o kadar uzar. kısacası geleceğin doktorudur.

istanbul

ah istanbul. başıma açmadığı iş kalmayan şehir. sadece bir gece sen uyurken seyrettim seni. ona rağmen bak ne haldeyim. olsun gözlerini açmadan kurtulduğuma şükretmeliyim belki de.

en çok tercih edilen üniversiteler

(bkz: boğaziçi üniversitesi) çaylak olduğum için uzattım.

sözlük yazarlarının itirafları

sözlük ben birini çok sevdim. sonra gittim söyledim. 6 yıl sonra tabi. platonik takıldım o ara. aldığım cevap hiç hoş olmadı. aradan 5 ay geçti. ama ben hala onun ezikliğini üstümden atamadım. ders okul dersen yalan oldu. ne eksiğim vardı diye yedim bitirdim kendimi. bazen doktora gitmeyi bile düşünüyorum. ruh sağlığımı bozdu bu olay. sözlük ahalisi reddetmeden iyi düşünün. onlara da yazık günah. faceten sildiğime pişman oldum bu arada. konsere de gitmem bir daha. şarkılar yüzünden oldu.