bugün

entry'ler (57)

23 haziran 2021 portekiz fransa maçı

Fransa'yı tutuyorum. Macarlar 2. Olsun

tayyip bey yaşayan en büyük devrimci liderdir

Yargılanmaktan bahsetmiş yukarıda avelin birisi. Ananı yargıla sayın yazar. Gidecekse sandıkla gider. Kalacaksa da sandıkla.

Gelelim sadede. Önceden çok başarılı bir yönetimi varken, siyesette görünmez bir şekilde yalnız kalmıştır. Sırayla yanındaki herkes ihanet etmiş yahut arkasını dönmüştür. Son bir yılda yaptığı gaflarda gözüme çarpmaktadır. Ülkemizin refah içinde kalması tek temennimdir. Umarım muhatekeftimiz de güçlenir ve oy vereceğimiz adam gibi bir parti ve lider bulabiliriz...

ne zaman chpyi eleştirsem aktroll ilan ediliyorum

Bunun birde daha genişi var : başörtülü dindar herkese aktrolll ya da ak partili demek. Tam bir zeka şöleni.

trouvaille

Burası nasıl sözlük yaaa ahshdhfhf ilallah ettim. Diğer sözlükler mahalleyse burası köy bence. Birde herkes farklı köyden ve herkes kendi köyünün delisi shxhdhdhh bende kendi mahallemin delisiyim o zaman. Napalım. inat ettik. Görünürlük alacağız bir gün bu sözlükte.

trouvaille

Birisi de bana nick altı girsin duası enter.

evlenmiş boşanmış bir karıyı eş diye kabul etmek

Yobaz sözlük yazarı başlığıdır. Buradan yobazların temizlendiği gün gelir mi acaba?

türbanlı kızın size aşık olması

Hay sizin türbanınıza yaa. Başörtü o başörtü.

kadınları türbanlı olarak ayıran yazar

Yav, kadın kadındır. Türbanlı değil, başörtülü kadın vardır. Kadının karakterini ve yaşam alanını buna göre ayırmak da yobazlıktır. Başörtü, dinini belli edebilir ama yaşam alanını ve şeklini kendisi belirler. Ve sizi de ilgilendirmez.

O zaman uzun etek giyen açık kız falan da diyelim. Bu sitede ne çok yobaz var ya. Bezdim.

türkiyeli kızların abazanlığı

Bende yok ama gerçekten abaza kızlar vardır. Öğrenince şok olduğum şeylerdir. Birisi bana çıplak erkek fotosu atıp, nasıl yani ağzın sulanmıyor mu demişti... Gerçekten şok oluyorum.

başörtüsünün tekrar yasaklanacağı gün

Özgürlük 20 sene evvel değil, 10 sene evvel verildi hatta daha da yakın tarihte verildi. Başörtü özgürlüktür. islamofobi öldürür. Fobik olmayın, hiçbir konuda fobik olmayın.

Ayrıca bu ülkede iki tür fobiklik var. Birisi islamofobi. ikincisi Homofobi. Bırakın insanlar nasıl yaşıyorsa yaşasınlar. Siz kendi hayatınıza bakın.

hoşlandığı erkek için başını açan türbanlı

Türban kelimesi çok irite edici. Türban yerine başörtülü deyin. Bu bir. ikincisi, açmak da kapanmak da kendi bileceği iş. Saçma sapan başlıklar görmekten bıktım bu sitede. Az girmeme rağmen absürt absürt başlıklar görüyorum burada ya.

gay olmak

Gaga Bulut ve Kerimcan Durmaz gibi nerede ne yapacağını bilmeyen zavallıların, sırf lgbt bireyi oldukları için destekledikleri iğrenç bir dönemde yaşıyoruz.

Heteoseksuel olmak kadar normal olan bu şeyi, saçma sapan insanlar anımsatınca insanda iğrenti oluşturuyor. Umarım şu insanlardan kurtuluruz... Birisine ödül bile vermişler... Hey gidi dünya, ne zamana kaldık....

bilal göregen vs ibrahim tatlıses

Bu nasıl bağdaştırma yaa zhdhdhfhfhf oraya bir de şeyi mi sıkıştırsaydın kardeş: Metin Şentürk. Üçü de mizah yapmayı seviyorlar sonuçta.

türk milli futbol takımı

Abi iyi misiniz ya, aynı maçı mı izliyoruz? Gayet iyi oynadılar. ikinci yarı daha iyi olacaklarından şüphem yok.

uludağ sözlük yazarlarının espriden anlamaması

Test ettim. Doğruladım.

kızınca gözünü bayan kız

Bayan mı kız? Kız mı bayan?

tolunay kafkas

Şu adamı alın teknik direktör koltuğundan ya. Hem düşüncesiz hem başarısız. Ne özelliği var bu adamın ya? Bugün sahadan aldığı oyuncuda ne kadar hasar bıraktı acaba? Gökdeniz gibi bir oyuncuyu sahadan alırken ne düşündü acaba? Nasıl bir yönetim bu ya. Bu adamı nasıl halâ genç mili takımının başında tutuyorlar?

islamofobi homofobi

Birisi dini kimlik, diğeri cinsel yönelim veya cinsel kimlik karşıtıdır. ikisinin de canı cehenneme. Yok mu bunların cezası ya? iki çeşit zorbalık da yasaklansın.

uludağ sözlük

Sözlükte iletişim 0 hshxhchf bende millete laf atıyorum entrylerde. Napiyim, canım sıkılıyor. Aaa.

erkeklerde neden meme ucu vardır

Yukarıda birisi önce dişilik olur demiş de fiziken öyle kabul etmen öyle olduğu anlamına gelmez. Aksine, kitaplarda şu yazar " önce testesteron hormonu baskındır her bireyde "