bugün

euro 2016'da husrana ugrayacak takimdir.
bosuna heyecanlanmayin yani.
gruptan cikmamiz mucize olur.
görsel
görsel
Matematiğinizi geliştirir...
Şimdiden başladı hesap kitap.
havalardan havalara koşan takım.

oyuncuları ayrı artist, teknik direktör desen galatasaraylı olmama rağmen ayrı havalarda. ya siz 8 yıldır ne başarı gösterdiniz, ne yaptınız da sizi destekleyen halka afra tafra yapıyorsunuz lan? kimsiniz siz? kendinize gelin, memleket kafayı yemek üzere. futbolcusunuz siz. adam gibi çıkın futbolunuzu oynayın.

arda bey'in morali bozukmuş. eleştirileri kaldıramıyormuş. birader sen 14 yaşında mısın? allah kitap aşkına kendine gel, takımın yıldızı statüsündesin.

fatih terim desen ayrı triplerde. hocam tecrübenden sual olunmaz bir galatasaraylı olarak çok iyi biliyorum da allah aşkına wtf? biraz profesyonellik lan. çok bir şey değil.

bu ülkenin vatandaşları sizi yine destekleyecek. sizler bir futbol kulübünde değilsiniz o çatı altında. tüm türkiye'nin birleştiği bir yerdesiniz, trip atacak bir yer değil orası. adam gibi oynayın, ispanya'yı desteklemek istemiyorum.

http://alkislarlayasiyoru...in-tercumana-firca-atmasi
ispanya pas yaparken bon bon bakan takimdir.

kossaniz bir tarafiniz eksilir.

tabi mactan sonra nerede egleneceklerini dusunmekten kosamadi arkadaslar.
san marino'dan bile daha kötüdür. açık ve net.
Hayal kırıklığının tanımı.
görsel
Başarılı olabilmesi için önce kulüplerin Avrupa kupalarında başarılı olması gereken takımdır.
bu takımdan bir şey olmaz. neler dönmüş neler, okurken yoruldum. dallas halt etmiş.

http://www.hurriyet.com.t...0119414&utm_term=post
Desteklemeyi 2011 yılında bıraktığım her maç yenilmesini beklediğim takım.
futbol tarihinin en rezil forma kombinasyonlarından birini giymiştir ispanya maçında.
göz var nizam var amk.
ne tür futbol oynadığı anlaşılamayan garip bir takım. ne yani beğendiniz mi şimdi yendi diye?
görsel

“Emre’nin sevincinde mutluluk, masumiyet, umut var; Burak’ın suratından Türkiye akıyor. Sosyolojik tez yazılır şuna” yorumuna 25 binin üstünde etkileşim almış takım.
Avrupa da 30 ülke var. Bu 30 ülke içinden ilk 24 e girmek için kazak bir oyuncunun golünü bekledik. O gol sayesinde kupaya katıldık. Kupada 24 takım var ilk turda 8 takım eleniyor kalan 16 takım üst tura çıkıyor ve biz italyanlara bel bağladık sonuç olarak elendik. 24 takımdan ilk 16 takım arasına bile kalamadık amk. Çok ama çok şeyin değişmesi lazım.
görsel

http://amkspor.sozcu.com....e&utm_campaign=grup-d
Koca bi tatili hakettiler tabi..
herkes gitmiş, fatih yine demirbaş amk;

görsel
küfürbaz arda turan çomarı gidene kadar gönül bağımı kestiğim takım.
1 kaç sene içinde oğuzhan - tolgay - yusuf yazıcı - emre mor - cengiz ünder - enes ünal hattına sahip olacak takım.
1936 berlin olimpiyat oyunlarında, -maalesef- hitler selamı veren türk milli futbol takımı:

görsel
forvet hattına bak amk; cenk tosun, cengiz ünder, enes ünal!!!
Sene 2008'i özlüyorum arkadas.. Nihat, Semih, Tuncay, Mehmet Aurelio, Rüstü, vay be..
Sürekli gençleştirme yapılan takım. 2005'ten beri sürekli bir gençleştirme operasyonu var, hala bitmedi anasını satim.
20005 e daha gelmedik kardeş. Sen hangi zaman diliminde yaşıyorsun? Diye sormak istediğim durumdur.
güncel Önemli Başlıklar