entry'ler (7)

evde dambıl yapma

Vücut geliştirmek her erkeğin hayalidir. Hele ki tiple kurataracagınızı anlayamadıysanız. Yolda bakıyorum herkesin kolları felan hayvan gibi resmen hayvan gibi şiyapmışlar. Öyle ki bende dambıl fiyatlarına baktım ve 7 kg lik setin 45 liraya geldiğini öğrenene kadar. Öğrenci adamım o parayla 1 hafta doyarım yeri geldiğinde.

Yapmamız gereken dambıl için gerekli malzemeleri anlatıyorum.
Salça kutusu 2 adet , 8 adet çivi , çekiç , çimento harcı, ve sağlam demir çubuk

Yapacagımız şey çok basit arkadaslar demir çubugun betona daha iyi tutunması için 4 çiviyi sağ 4 çiviyi ise sol tarafa geçiriyoruz. Daha sonra leğende ( ben leğen tercih ettim ) çimento harcını karıyoruz ve salça kutusuna döküyoruz. Daha sonra demir çubuğu geçiriyoruz. Bikaç gün züenli olarak sulyoruz iyi tutunması için. Sonuç: Belki bir lazar angelov olamazsınız ama kendi çapınızda yararı olabileceğini düşünüyorum.

beynin kalçayı yenememesi

Ülkemizde sıkça rastlanan bir durumdur. Mesela Gülşen '' Bangır Bangır '' Şarkısı şu an 56.753.712 Ama Joker ( Mete Erpek )' in ''Çocuklar'' şarkısı 502.507 izlenmede.

norveç e suriyeli yerine kürtleri kakalamak

Aslında güzel mantık fakat norveç bölünemeyecek kadar küçük.

yıldırım beyazıt anadolu lisesi

Çinçin Koleji dedikleri okul YILDIRIM BEYAZIT LiSESi'dir kesinlikle anadolu lisesi ile bir alakası yoktur. YBL den içeri girdğinizde gözlerinizi fosfor alabilir ama anadolu lisesinde hep tikky ler vardır ve karsısındaki endüstri onlara hadlerini bildirirler. YBL ye bir şey yapmazlar çünkü YBL ÇiNÇiN'in ta kendisidir

kürdüstan

Veled-i zinaların hayalidir. Türk askerleri sınırlarda hepsinin valideleriyle güzel günler geçirmişlerdir

başbakanın kimin olacağı sorunsalı

Eğer bülent arınç olursa muhalefet iktidara geçer.

sinek ilacı püskürten aracın arkasından uçan sinek

Belkide belediye ilaç masrafından kaçmıştır.