bugün

futbolun hakaret değil icraat işi olduğunun görsel kanıtıdır.çarşı heryerdedir.
türkiye'ye gelmesi durumunda beşiktaşı tercih etmesi durumudur. niye mi?

adam brezilya'lı.
brezilya'nın ana dili ne? portekizce.
beşiktaş'ın ana dili ne? türkçe ve portekizce.

o halde ronaldinho'nun beşiktaşa transferi hayırlı olsun. *
(bkz: yıldırım demirören yeter) *
bjk taraftarı atatürk havalimanında 6 milyon ytl'lik zarar oluşuturur.

hayır övünürler sonra bir de bununla.
olabilecek transferdir. yani şaşırmaz beşiktaşlı. vay be.
(bkz: bi alex degil)
olmaz dediğim transferdir. hoş keşke olsa. lakin ronaldinho bir açıklamasında futbol hayatına amerikada devam etmek istediğini söylemişti.
bunun üstüne mourinho gelirse tamam olur diye düşünüyorum.
(bkz: jose mourinho)
beşiktaş taraftarı uçağu düşürür diye korktum bir an.gerçekleşirse tabi.*
an meselesidir, serena williams ve silvio berlusconi ile prensipte anlaşıldığı haberler arasındadır.
(bkz: fotomaç)
ronaldinho: ben kendimi bildim bileli beşiktaşlıyım zaten. damarlarımı kesseniz siyah beyaz akar kanım.
her zaman hayalini kurdukları o 250 metre büyüklükteki kartalın ronadinhonun omuzlarından kapıp inönüye doğru uçaması.
Galataray 10 milyon euro arti huseyin gocek teklif etmis.
beşiktaş'ın mali durumu nedeniyle gerçekleşmesi zor transfer olayı.

(bkz: beşiktaşın ronaldinhoya gitmesi)
robinho kartal da.
http://www.aydinca.com/depo/Robinho-Kartalda.jpg
zor bir transferdir.
başarılı iş adamı Fikret Orman'ın asla yapmayacağı hatadır. ama aksi iş adamı türü tff'ye getirirse kendisini şaşırmayınız.
adam geçebilme ve şut yeteneklerini nerdeyse tamamen yitirmiş, vücudu futbola en fazla 1 sene daha dayanabilecek bir adamı ancak beşktaş alırdı zaten.
türk futbolu niye gelişmiyor diye soranlar böyle dedelere 10 milyon euro'yu basmak yerine, altyapıya o parayı verseler belki biraz gelişirdi.
fikret orman'ın beşiktaş'lı ergenlere attığı yemdir.
serdar adalı fikirlerini çalmaktır.
istemem yan cebime koy transferidir.
siksen gelmez deyyus. ama gelse dehşet olur . dişini siktiğim tonla para istiyor.
tüpcü kafasi devam eden yoneticilerin taraftari gaza getirme transferdir. gerceklesir mi hayir. abi adam besiktasta oynayacagina gider katarda oynar. cullamayin. besiktas bu kafayla boboyu bile alamaz anca babayi alir.
kasımpaşa stadında ronaldinho? alırlarsa olimpiyata fenerlisi cimbomlusu bile izlemek için gelebilir. 2004 de digitürk talihsi olarak barça(rüştü yedekti)-real sociedad(nihat kahveci kadrodaydı) maçını nou campta izlemiştim. tek golü ronaldinho atmıştı. nerdeyse 10 yıl olmuş.
yarınlara kalmıştır.