entry'ler (14)

ygs 2010

furkan çağrı top adlı birinciye acıdığım sınav. yok dersane müdürü yok okul müdürü konuşturmadılar çocuğu.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

Kendi kendinle kavga etmek. aynaya her baktığında gerizekali diye bağırmak.

ygs

bu kadar kolay olamaz diyerek matematikte 2 tane, coğrafyada 1 soru değiştirip ikisinin de yanlış olmasıyla ettiğim küfürlere yenilerini eklemem bir olmuştur. tarihteki öncüllü sorulardan korkarken tamamını doğru cevaplayıp bilgi sorularında sıçmam çok güzel olmuştur. felsefe sorularının içeriği çok hoştu. ama herkesin yapacağı sorular değildi. türkçede anlam soruları cidden kasıntı diye tabir edilen cinstendi.fen bir tm öğrencisi olarak fazla zor değildi. 10 net yapsam iyidir diye düşünürken 12.5 netle beklentimin üzerine çıkmam hoş oldu. coğrafya soruları af edersiniz kol gibiydi 14 sorunun 6 tanesini değiştirdim sonradan, çoğu da yanlış çıktı zaten.

yaran yanlış okumalar

face deki hayranlarını gör hedesini hayvanlarını gör olarak okumak..

yeni elektronik eşyanın ilk yere düşüşü

ağır çekimde izlersiniz o anı.içiniz de gider. hele bir de gözünüz gibi baktığınız telefonunuzu dingil diye tabir edeceğimiz arkadaşınız düşürürse çok fena olur çok..

lionel messi

şu yıllarda yaşadığım için iyi ki dememi sağlayan tek varlık.** bu şansı iyi kullanın kullandırtın.bu adamı vakit varken izleyin izletin.öküzün teki gelir bacağını verir eline tüh vah nidalarıyla kalakalırız ortada.
kendim gol atmış gibi seviniyorum golleri 2'şer 3'er sıralarken.ha bi de kızlarla arası pek iyiymiş söylenenlere göre, maçlardan önce kız arkadaşlarına söz verip golleri onlar için attığından şüpheleniyorum ama olsun varsın.

harry kewell

takımın sıçmakta olduğu 2009 2010 sezonunun ikinci yarısında takımda yer alsaydı puan farkıyla liderdi takımı. o kadar da iddialıyım bu konuda.tabi halamın bıyıkları olsa amcam olurdu demenin şöyle olsaydı demenin bi mantığı yok ama olsun.
ama gönderin siz bu "adam"ı. neymiş sakatmış ulan adam 11 maçtır sahaya çıkmadığı halde 9 golle en golcü oyuncu. bi de sakat olmasaydı ne olurdu acaba. fazla geldi tabi takımda leo franco için dahi yabancı kontenjanında yer ayrılmışken.
özlenendir beklenendir..

okan bayülgen ve beyazıt öztürk arasındaki farklar

beyaz'ın adı gibi onu tarif eden renk de beyazdır. fakat okan siyahtır tam anlamıyla bir siyah.

intikam sıcak yenen bir çorbadır

acun ılıcalı'nın saçmaladığının farkına vardığı ama daha fazla rezil olmayım diye arkasından bir şey söylemediği laf olmuştur.

adanalı

babaannemin kanallar arasında adanalı'yı arayıp arayıp 40 kanallık listeyi iki kere filan dolaştıktan sonra (reklamdaydı muhtemelen adanalı o yüzden göremedi kendisini kanallarda) melekler korusun'u açıp oh buldum demesiyle adanalıyı aramıyomuydun diye sormama melekler korusundaki ipeği gösterip adanalının kızı dediği adı muhtemelen esin olan diğer kızın da adanalının sevgilisi olduğunu iddaa etmiştir. burası değil deyince de inanmadı hani. biraz izledikten sonra haklıymışsın deyip adanalıyı buldu da rahatladı. adanalı ve melekler korusunu karıştırabilecek tek kişi de babaannemdir sanırım.

kar

ankara'ya düşmesiyle beraber sevinçten hoplatmış zıplatmıştır. çok özlemiştik çok.

ankara

karın geç geldiği ama çok hoş geldiği şehir.

leo franco

kewellımız canımız için gitti mi gidiyo mu derken kendisi giderse bizleri sevince boğacaktır.

dizi izleme hastalığı

öss sayesinde yalan olmuştur. ha eksikliğini hissediyormuyum tabi ki hayır.