bugün

Güldüren şeydir. Adama malzeme lazım ise demek ki.
(bkz: işte bunlar hep seks)
bünyesine memur almak isteyen devletin güvenlik soruşturmasında sizi sorabileceği aile bireyleri dışında eş , dost istemesi gibi bir şeydir.
Tanıyacak kadar mesajlaşmamışsa şekilcidir, tanımaya başladıysa artık merak ediyordur ve haklıdır.
en azından neye benzediğinizi bilmesi açısından vesikalık olsa atın. kıç isteyen yok sizden rahat olun. (kendi adıma konuştum)
Aptalca bir hareket. Ayar oluyorum, ne gerek var durduk yere? Bunu geçtim bir de ısrarcılar, anca tersleyince susuyorlar.
Boy kaçtı senin
Galeriden yolla
Boydan fotonu atsana
Anlık atsana
Yok mu boydan foto
Boydan foto at yaa
Başka yok mu boydan..
cidden bunların her dakika anlık ya da boydan foto istemesinin sebebi nedir?? insanların fikirleri kimsenin umrunda değil siz eğitilmezsiniz
ilk kez tanışılan biriyle, ilk günün akşamı istenmesi halinde; anında engel ile sonuçlanacak bir olaydır. Öte yandan, buluşulan günün akşamı da isteniyorsa aynı şekilde sonuçlanacaktır diye düşünüyorum. Bu şekilde sonuçlanmasa bile, hatun kişi sizden bayağı uzaklaşır. Size karşı olan ilgisini yitirir. Biliyorum çünkü başıma geldi. Zamanla anladım ki, bende bu takıntı haline gelmiş. Çünkü; konuştuğun kişiyi beğeniyorsun, sohbetini seviyorsun, aranızda bir çekim oluyor. Azıcık da güveniyorsa kız, isteyince atıyor. Çünkü onu evde, doğal haliyle görmek istiyorsun. Doğal halini merak ediyorsun. Kız sana; "Çok çirkinim şuan, makyajı temizledim" dese bile umrunda olmuyor. Hoşuna gidiyor bunu istemek. Hoşuna gidiyor onu doğal haliyle görmek. Kafamızda direk; "AA bak bu efekt güzeli değil, kız evde bile güzel lan" düşüncesi oluşuyor...Ama bunu ilk günlerde ve buluştuktan sonra yapmayın. Sizi; "ağzı sulanmış seks arayan klasik abaza Türk erkeği" gibi gösterir... Zamanla kıza güven verin, iki muhabbet edin, tanımaya çalışın, karakterini çözün, güldürün... emin olun,
doğru anda istediğinizde; başlığıı açan yazar arkadaş gibi tepki vermez...
Bıktık harun abilerden.
duruma göre değişir haklılığı haksızlığı.

sen resmen tatlı tatlı flört ediyorsan, ondan sonra "yhhaa ne fotoğrafı beeağğğ" deme aymazlığına girmiceksin babako. kezooo ahhhh kezooo.

ama memleket meselelerinden, fizikten, kitaptan bahsederken senden fotoğraf isteniyorsa evet, o saçmalıktır. sen de yol verirsin gider.

yalnız ben, ilk ihtimali daha kuvvetle muhtemel görüyorum. o yüzden bırakın abam bu ayakları.
(bkz: flörtleşirken fotoğraf istenince auuww diyen kız)
Çık rıhıtsız ıdıcı bır dırımdır. Ikı mıhıbbıt ıdılım dıyırım 3. Yı fıtığrıf ıstıyırlır.

Nıpıcıksın ırkıdışım sın bınım fıtımı. Yıtığının ıcını, dılıbını fılın mı ısıcıksın? Yıksı ısılıcık mısın?

Ikı mıhıbbıt ıtmıyı gılmıyır.
hanımlar, beyler bu sabah sözlükte konsantrasyon sorunu var gibi. fotoğraf isteyen erkekten bahsediyoruz bu başlıkta. Aşkım kocam evde sonracılardan, fotoğraf tabusu olan ağdagüllerden, elitist kenar mahalle dilberlerinden değil.
tnm: o konuda kezbana ben de çok kırgınım.
harun abi olup olmadığını merak ediyordur.
Beni yormayın Nolur. Mesaj kutuma birer fotoğrafınızı yollayın, ben ona göre muhabbet etçem.
Hiç ayak yapmayın burada üçüncü mesajdan sonra fotoğraf isteyen hanımlar da var. Niye erlerin günahını alıyorsunuz.
isteyen ister devlet meselesi haline getirmeyin. tipine bakıp yol yakınken vazgeçecek işte. kankalığa dönecek konuşma. nerden mi biliyorum? ben öyle yapıyorum.

hem insan merak ediyor nasıl biriyle konuştuğunu arkadaşça konuşsa bile. tek erkeklere yüklemeyin bunu.
Bu isteginden sonra Artık mesajlasilan erkek değildir.
Engellemesiyle sonuçlanabilir.
anlık foto atsana
foto at ya
özledim seni ya atsana
foto
anlık at yaa
seni görelim bi de
foto at
atsana.. kanser olmuşumdur
meriç olduğunu gösterir. direk şunu demeyen erkek adam değildir.

görsel
Ayak resmi de olabilir. *
Itici oluyorsunuz yapmayin.
fotoğraf istemese whatsapp üzerinden falan *kızçe* meclis üyeleri bir araya geldiği zaman ilgisiz, meraksız, umursamaz hatta "gey"liğe kadar gidecek fotoğraf istediği zaman ise abazan, meriç, angut gibi sıfatlara erişecektir. ki erişmiş zaten *
Eğer rahatsız ediyorsa donuza alınması gereken durumdur.
güncel Önemli Başlıklar