bugün

entry'ler (49)

intihar etmeme nedenleri

intihar etmemek için bir neden?
- 'O'sadece o..
- Peki neden intihar ederken yanında değildi?

çocukluğu hatırlatan kokular

kızarmış ekmek kokusu.

sen benim

Sen benim.. neden değilsin. diye devam edilen cümledir

sevgiliye iki seçenek sunup ya kal ya gitme demek

bazen o iki kelimenin bile anlamsızlaştığı an..

canon eos 5d mark ii

Canon eos 5d mark ii ile çekilen ilk türk filmi Yılanlar ve Güvercinlerdir. Filmin hd kalitesine bakıldığında kameranın gerçekten üst seviye olduğu anlaşılır . Canon bu makinayı çıkararak nikonun fonksiyonlarını geçmiş olup adeta estetik cerrah görevi gören bir makina çıkarmıştır ortaya .
Not: Fotoğrafçılıkla ilgilenenler için şu aralar canon eos 1100d var onunla başlasınlar zira ilkte bu makine alınırsa sadece deklanşöre basabilirler .

anneler gününde hediye alacak parası olmayan kişi

içten gelen 'Seni çok seviyorum annem' veya masum bir öpücük gayet güzel hediyelerdir .

insanın bitmesini istemediği anlar

Onunla olduğunuz her an bitmesini istemediğiniz anlardır .

sevgili olmadan önce vs ayrıldıktan sonra

sevgili olmak demek bütün hayatını aşık olduğun kişinin ellerine bırakmak demektir ayrıldıktan sonra sevdiceğinin o elleri dahil hayata yabancılaşırsın tutunamazsın , hayata 4* elle sarılırken bir anda 2 ele düşersin , tutunmak istemezsin .

anneler sözlüğe gelse alacakları muhtemel nickler

(bkz: Mastır yapmış ev hanımı)

anne yazar olsa açacağı olası başlıklar

antiomo - Kirlenmek güzel değildir .

nerdesin sorusuna en iyi cevap

sen'deyim . .

kanka olunmak istenen ünlüler

Bazıları için gerçekten acayip gelebilir ama Justın biber diye haykırmak istiyorum burdan .

--spoiler--

http://www.haber365.com/H..._Arkadasina_Mustang_Aldi/

--spoiler--

gerçekleşmesi kesin olsa istenecek tek dilek

Daha çok dilek hakkımın olmasını dilerdim .

sevgiliyle uyumak

Tarifi imkansız olan durumdur .
Düşüncesi bile başını döndürmeye ,seni uçsuz bucaksız yerlere götürmeye yeter kısacası kendi Ütopya'nı kurma evresinin ilk ve en müthiş basamağıdır .

aniden gelen amatör fotoğrafçı dövme isteği

kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş .

paraşütün açılmaması durumunda söylenecekler

Seni yapan firmaya dava açıcam ulaaaann !!

sevgilinin kokusu

Başını hiç dönmediği kadar döndüren, seni bulunduğun mekandan alıp sevdiğinin yamacına götüren, içine çektikçe sevdiğin sevildiğin için tanrına minnet duygularını sunduğun koku .
Sadece senin için salgılanıyordur o koku , seni deliye çeviren o kokudan sahibinin asla haberi olmaz buda senin ayrıcalığın olur sana verilmiş gizli hediye olarak kalbinin bir köşesindeki gizli mabedinde hep durur .

gitmek zorunda kalmanın verdiği dayanılmaz acı

Birde geride kalmanın verdiği o ölesiye acı vardır ki gitmekten daha zordur . Bırak sol yanının ağrımasını bütün vücudun fonksiyonlarını yitirir ' Gitme ' kelimesi ilk defa anlamsızlaşır durduramazsın , o gider sen arkasından sadece ağlarsın . Anılarınızın bekçisi olursun . .

aile büyüklerinin facebook kullanım tarzı

Olay kişisel resmin altına ' Çok güzel çıkmışsınız ' yorumuyla başlar.

yorumu yapan : Çok güzel çıkmışsınız .
Annem : Teşekkür ederim canım arkadaşım nasılsın iyimisin sıhhatin yerindedir inşallah çocuklar nasıl bende istanbuldayım bir ara görüşelim çay içmeye beklerim .

sevgiliye armağan edilecek en güzel şarkı

Kolpa - Beni aşka inandır .