bugün

Twitter'da fenomen olma yolunda hızla ilerleyen hostes kızımız. Kafa dengidir, rahat yazar.

Bir de arada sırada kankası "kapakkizi" ile parti falan düzenlerler. O abla da aşmışlardandır.

Kezban kavramını yıkarsa bunlar yıkar gözümde.
son çektiği vine'larında tükenmişlik sendromuna giren vine harici hosteslik yapan kızımızdır.
yok askim ne kiskanicam bulus hatta sevis ben gavatim zaten diyen memeli bir mestandir.
benim sevemediğim bir vine çeken hatundur.
(bkz: kukla)'nın takma adıdır.
arıza adamın dişi versiyonu.
net.
kendini güzel ve sevimli sanan kezban.
burun delikleri kara delik gibi olan vine dişisi.
tatliş ya.
burun delikleri bolu dağı tüneli'ni andıran vine fenomenidir.
Kendisine aşık olduğum vine fenomeni.
dünyadaki 4 milyar kadında default olarak gelen bir çift memeyi kendine sıfat olarak seçmiş sosyal medya maymunu.
ses değiştirmekten başka numarası olmayan rayn feromeni. diğer feromenler gibi bu da elit kesimin işsizlerinden. göz morluklarına ve bıkmışlıa bakacak olursak madde kullanıyor gibi duruyor.

bir ekstirem tespit; normal şartlarda gangbang'de 1 kadına 3 erkek idealdir. memeli mestan için ise burun deliklerinden dolayı 3+2 erkek anca tatmin eder tahminen.
komik olduğunu düşünen gerizekalı. Bi kere meme olayı baştan yalan. Buna gülen adamın aklı yoktur. Daha 7 yaşında olan kardeşim bile abi bu niye salak salak şeyler yapıyor diye soruyorsa, buna gülenler, yazık amk valla ya.
mantıksız insan. valla bu vine ünlülerinin nesine gülüyorsunuz amk? buna güleceğinize gidin duvara bir çizgi çizin, karşısına oturup ona gülün daha mantıklı ve komik.
Memesiz mestan
Tipsiz mestan
Salak mestan
Mestana tip akıl ve meme takalım o zaman olabilir.
kim olduğunu yarım saat önce öğrendiğim vine fenomeni. evet ciddiyim, böyle birinin varlığından haberim bile yoktu.

neyse diğerleri gibi *** bu da komik falan değildir. üstelik kendi hemcinslerini aşağılayıp prim yapma derdinde olan bir eziktir.

ulan ne kadar dangalaksınız amına koyayım ya! bunlar niye ünlü orospu çocukları? niye? 7 saniye boyunca saçmaladıkları için mi, küfür ettikleri için mi? hay sizin ecdadınızı sikeyim ben ya, boş beleş orospu çocukları!
neyin peşinde anlamadığım hatundur. bir iki vine çekimine baktım, kendi kendime "sonuç?" dedim... sorum havada kaldı...

ben merak ediyorum böyleleri 55 - 60 yaşına gelince torun torba sahibi olunca bu görüntüleri torunlarına falan nasıl izah edecekler...

"bak yavrum bu da benim vine videom..."

"vine ne nine?"

"2012 lerde çıkan bir uygulama böyle kısa kısa videolar çekiyorduk..."

diyip bu saçma videolarını mı gösterecek? komik olsa gülerim de komik değil, ironik değil, platonik değil, botanik değil... ne lan bu?
vine'larinda ozgurce cinsel icerik kullanan ve bu kullanimi da yurdum insaninin aciktan kufur eden kariya olan yari hayran yari merak dolu bakislarina neden olan karidir..
Adına başlık açılması gereksiz isim.
"vine" çekmeye çalışan bir kız, bayan yada kadın. Ne demek isterseniz.
memesiz olduğu doğru olan ve idare edebilecek bir tipe sahip vine kişisi.
oyunculuk yeteneği yok değil hani.
günlerdir bir milyon dolarımla kapısında yattığım yazar oooh yeahh ooo beybi.
memesiz olması hasebiyle cinsel olarak arzu duymadığım verse nefessiz...
michael jackson'ın ölmediğinin en büyük kanıtıdır kendisi efenim. burnuna dikkatli bakınca siz de tanıyacaksınız!