entry'ler (34)

sözlük yazarlarının itirafları

ben uçabiliyorum.

papa legba

papa legba bir vodoo tanrısıdır. crossroad bekçisii olarakta bilinir. crossroadlar ruhlar alemi ve gerçek dunyanin birbirniine cakistigi yerlerdir. onunla anlaşma yaparak istediginiz bir yetenegi kazanabilirsiniz. bu hristiyanlik myhti olan crossroad demons ile ayni degildir. onlar sizden alacaginiz seye karsin belirli bir omur isterller o omrun sonunda zebaniller ile beraber sizi cehennemesürgün ederler. papa legba reyiz ise sizden sadece bir hediye ki dünyevi şeylleri çok sever tütün, kahve yada biraz içki yada bir oyuncak onnun icin mukemmel hediyellerdir ve istedigginiz seye karsilik sizden bir sey ister isteginiz ne kadar bnuyuk olursa vereceginiz seyde o kadar buyuktur orneğin siz ondan gitar calmayi isteyip şunu teklif edebilirsiniz ömrüm boyunca senin apkana benzer bir şapka takıcam (slashin hikayesi diyorllar bilmiyyorum ne kadar dogru) ve o yeteneginizi ne zaman insanlara gosttersenizz o sapkayi takmalisiniz artik eger soozunuz yerine getirmezseniz papa legba yeteneginizi sizden geri alir ve aslaa insanlarlaa duzgun illişkilere giremezsiniz papa leggba adamdir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

One- jeyms hetfiyıld.

amca vs dayı

dayı tekler.

nothing else matters

metallica nin en boktan şarkısı.

sözlük yazarlarının ikilemleri

özel yurt mu, kyk mı?

yazarların 1 oturuşta 1 kilo yerim dediği tatlılar

baklava <3.

10 metre yürüyüp pişik olmak

kilo vermesi gerekir.

lenovo vibe p1

bende lenovo vibe x2 kullanicisiyim 2 yildir kullaniyorum elimdeki telefonun bataryasi kuveetli olan versiyonudur gayette memnunum.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

bmth and snakes start to sing.

uludağ sözlük futbol kulübü

şişman golcü derler bana adeta gerçek Ronaldo gibiyim.

deadpool

gayet sağlam tamda deadpoola yakisir bir film bu filme bokk atanlar salak saçma cekilen 2000 yapimi spidermani hipnotize izledi zaten yan bir karakterden bu kadar film cikmasi iyi bir basari çizgi roman takip edin izleyin.

yazarların nicklerinin anlam ve önemi

tamamıyle random.

sözlük yazarlarını doyurabilen lahmacun sayısı

14 rekor.

lazların kendilerini türk zannetmesi

Ne mutlu Türk'üm diyene.

700 tl ye alınabilecek en iyi araba

fiat bis.

700 tl ye alınabilecek en iyi araba

fiat bis.

wham

Wade Wilson un sevgilisini obur tarafta bbulup caminda bangir bangir calacagi muzik grubu.

şimdi yatayım sabah erken kalkar ders çalışırım

lise boyunca kullandığım yöntemdir.

renault 12 ye 9 kişi binmek

içinden 72 li bi abinin bunlar eskiden makam arabasiydi demesiyle herkesin vaaay dedigi durumdur.