bugün

entry'ler (25)

yaratıcı dükkan isimleri

MÜ'DÜRÜM dür.Yer Konya nalçacı caddesi kulenin ilerisindedir.https://www.google.com.tr...uMudurum.html%3B300%3B225

cep telefonuna sevgili ismini kaydetme biçimleri

Gamzelim. (bkz: gamzeli olmak)

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

Sevgiliyle kavga edip uyumaya çalışmak.

kufrun yakistigi insanlar

Oyuncu ufuk bayraktar bu adamdır işte. Kader alinin 8 günü gibi filmlerinde görebilirsiniz. Bu adam kim diyorsanız aynı zamanda ezel deki ramiz dayının gençliğini oynayan abimiz. O kadar halkın adamı ki sokakta duyduğumuz şekilde aksanlı küfreder.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Kenan doğulu-aşka türlü şeyler.

sözlük yazarlarının favori renkleri

yeşil ve turuncudur ikisi birlikte yanyana.

erkeklerin sıla hayranlığı

gayet doğal karşılanandır tebi türk kızlarımız bu durumdan hoşnut değiller. kadının sesi güzel, uzun boylu, zarif, asil, nerdeyse mükemmele yakın bi kadın klasik bi izmir kızı. giyim kuşamı bu kadar bilmemesine rağmen o salaş kıyafetlerle güzel gözüken bi kadın daha ne. gayet de samimi hani bazısı olur ben güzelim mükemmelim havasında yüzsüz suratsız bişey olur bunda tam tersi bu güzellikte bu kadar cana yakın bi kadın az bulunur. severek dinliyoruz.

baybface vs kirli sakal

ikisinin de gideri vardır karşısındaki kızın tercihine göre. babyface tatlıdır kirlisakal yakışıklı. kirlisakal pek güven vermez babyface e göre babyface daha samimidir. tercihe göre değişir kısaca kimi tatlı sever kimiyse yakışıklılık daha önemli der.

filippo inzaghi

ah be ınzaghı bi zamanlar neydi bu adam bi milan jenerasyonu vardı ki akla gelen kaka shevchenko nesta maldını cafu pırlo seedorf bu kadroyu birde ilerde tamamlayan golcü ınzaghı vardı shevchenko ile ne canlar yaktılar o zamanlar. ınzaghı bi başkaydı zamanının en iyilerindendi.

kadınları itici yapan detaylar

yakışmamasına rağmen tayt ve topuklu giymeleri, erkeklerle muhabbete girme çabaları, erkeklere kendi kız arkadaşları hakkında çöpçatanlık yapmaları özgüvensiz erkeklere yardımcı olmaları.

erkeklerin hoşlanma belirtileri

hoşlandığı kızın yanında anlamsız şekilde gelen gülme isteği gevrek gülme de diyebiliriz.

kadınları çekici yapan detaylar

bembeyaz ten, gamzeli olmak güzel gülümsemek.

gamzeli erkek

Gülümsemeyi güzelleştirir. Normalde çirkin olsan bile bi gülümsemeyle gönülleri fethedersin. Sahip olan erkek kız farketmez şanslıdır.

trip atan erkegin asil amaci

Erkek trip atmaz da atmamalı da. Sadece sevdiceğiniz sizden soğur elinize başka hiçbişey geçmez. Atmayınız attırmayınız.

eğitim fakültesi kazananlara tavsiyeler

bölümden bölüme değişmekle birlikte zaten ülkemizde sürekli eğitim sistemiyle oynanmakta bildiğiniz gibi o yüzden hiçbir bölümün garantisi yok aslında eğitim fakültelerinde. mümkünse gidin sağlık sektörüne en basitinden hemşirelik bile çok daha klas gözükmekte şuan kıyas yaparsan. polis olun asker olun. he ben kpss sıkıntısı çekecem acaba atanabilirmiyim stresi altında yaşayacam derseniz buyrun gelin ülkenin heryerinde mevcut zaten şuanda bu fakülteler. tabi öğretmenlik mesleği idealinizse asla şaşmayın bu ülkenin sinirli asık suratlı değil güleryüzlü idealist öğretmenlere ihtiyacı var hadi kolay gelsin.

en iyi dizi müzikleri

http://www.youtube.com/watch?v=xr5oib0QVVg kuzey güneyde duyduğum bi şarkıydı çok da güzelmiş gerçekten söz müzik şahane toygar ışıklı zaten çoğu dizinin müziklerini yapan kişi bildiğim kadarıyla. ezel,kuzey güney,yaprak dökümü,aşkı memnu daha vardır eminim şuan aklıma gelmedi.

1 78 boyunda olmak

erkek için gayet idealdir evet orta boydur ama uzun kızlarla eş olabilmeye engel değildir kesinlikle. diyelim 1.85-1.90 olduk türkiye de en uzun kız desen 170 falan zaten bu uzun adam o kızla çıkabilir yakışırlarda fiziksel olarak. ama bu demek değildir ki 178 adam 1.70 lik kızla eş olamaz 178 cm öyle bir boydurki 155 e 60 a 70 e alayında gider usta. ben bunu bilir bunu söylerim. biraz düzgün yağsız fit bi vücudun varsa yanına herkes yakışır. ama tek sorun bu boya kilo gitmez. 80 kiloyu aştın mı vücut sinyal verir kendiliğinden kiloyu belli etmeye başlar. 65 70 kiloda ol tamamdır zaten emin ol 185 ten eksik bi yanınız olmaz. çevremden örnek vereyim 190 arkadaşım var adam 165 falan kızlarla çıkıyo ben bu boyla 170 lik kızla çıkıyorum daha kimsede çıkıp demedi uyumlu değilsiniz bu kıza sen kısasın diye. ha şöyle durum olur topuklu giyer ki 170 boyundaki kızda zaten boy kompleksi olmadığından dolayı giymez genelde giydiğinde de minimum boyda topuklu giyerler. varsayalım giydi özel bi günde 7-10 cm arası bi topuk sizınde normal erkek ayakkabısı olaraktan 2 3 cm bi tabanla yine sizden uzun olmaz bikaç cm pay kalır aranızda. ne güzel işte boyu boyuna gezersiniz hertürlü. bu boyun kapsama alanına girmeyen hiçbir kız yoktur bu ülkede kısaca kardeşlerim siz rahat olun özenmeyin 1.90 lara. özeniyorsanız da zaten ilerde oğlunuz olur 185 190 o zaman sevinirsiniz.

hatıra olarak saklanan garip nesneler

genelde değer verdiğiniz insanların yanınızda olmadığı zamanlar onları size bi parçada olsa hatırlatacak eşyalardır. mesela sevgilimin tokası, küpesi, parfümü, yüzüğü hepsini saklıyorum. şu an yanımda olmadığı için bi nebze de olsa bu nesneler bana birkaç anıyı yaşatıyor. tokası bile hala onun saçları kokuyo .bende ona tişörtümü falan vermiştim. bu eşyalar sırf bişeyler hatırlattığı için çok güzeller. yoksa basit bi tokayı niye saklayabilirimki. ah şu mesafeler insanı bu nesnelere bakıp iç geçirmekle yetinmek zorunda bırakıyo malesef.

spor toto süper lig 2013 2014 sezonu

Galatasarayın şampiyon bitirip 4.yıldızı takacağı sezon olacaktır. Şayet çok büyük mucizeler olmazsa büyük şikeler dönmezse.

nefesi çabuk kesilen insan

bunun kilolu olmakla yada sigara içmekle alakası elbette var ama günde 1 paket içip halı sahanın tozunu attıran adamlar gördükçe daha çok spor yapmamaktan dolayı oluştuğunu düşünmekteyim. zayıf, çiroz olup da nefesi kesilen insan bile var. kısaca yiyin için güzelce sağlıklıca tamam sigara da için ama sporu ihmal etmeyin. sigaranın spor yapan bi bünyeyle spor yapmayan bir bünyede oluşturduğu etkilerde bariz fark olacaktır. onu da içmeyin diyecem ama zor farkındayım.