bugün

entry'ler (16)

erkekleri en çok tahrik eden dil

madison ivy'nin dilidir. şaka bir yana, rusça ve fransızca'dır.

muslera nın dünyanın en iyi kalecisi olması

aldığı paranın çeyreğine, o direkten,
bu direğe uçabilecek adamlar tanıyorum.

abdullah avcı nın dünya futboluna katkısı

acaba gerçekten var mıdır? sorusunu aklıma getiren başlık.

bira fm

aslına bakılırsa radyo demek doğru olmaz. site sahibi efsane şarkıları, içeriklerine göre playlist oluşturmak suretiyle grooveshark.com üzerinden bizlere sunmuş. biz de javalanmış bir arayüze sahip olan siteden 88, 103 gibi kafamıza yatacak olan kanalı seçip dinlemeye başlıyoruz. zaman zaman güncellenen maymuncuk ile eğlenip, masa üstünde bulunan bira ile efkarlandığımız şarkılara "şerefe!" nağralarıyla eşlik edebiliyoruz. iyi ki varsın bira.fm !

http://galeri.uludagsozluk.com/r/bira-fm-334666/

fuckbuddy olalım diyen erkek

kızımızın, "fuckbuddy ne ki süleyman?" şeklinde cevap vermesi durumunda; süleyman hiç şüphesiz, "bir şey yok damla,sonra konuşalım. az işim var" der ve bir daha ne görüşürler,ne konuşurlar. bizzat tanık oldum efendim.

selçuk şahin

fenerbahçe teknik direktörü aykut kocaman'ın hiç şüphesiz en sevdiği futbolcudur. ısrarla her maç as kadroda oynatılır. aşırı bir özgüvene sahiptir. kritik müdahaleleri vardır ancak gereksiz top kayıpları yüzünden fenerbahçeli taraftarların büyük tepkisini çekmektedir. "yeter artık selçuk" "selçuk bsg. artık" gibi .

sen bilgisayardan anlarsın

bilgiasar alacak olan bütün hısımların beni evden alıp bilgisayarcıya götürmesi durumudur. sıkıldım, gerçekten çok sıkıldım. bilgisayarla alakası olmayan durumlarda bile çağırılıyorum. --spoiler-- sen bilgisayardan anlarsın, gel bi ütü almaya gidelim.. --spoiler--

facebook ta bol beğeni alabilecek duvar yazıları

(bkz: bir kızın beğen duvarındayım yazması) hayır gerçekten anlayamıyorum,çok çocuksu. beğenilmeyen insanların sanalda ilgi görme çabaları.

saçları sarı kaşları siyah olan kız

bir erkek olarak ben de bu durumdan muzdaribim. saçlarım sarıya yakın tondayken kaşlarım kalın ve siyah. hayretle izliyorum kendimi..

supernatural

rahmetli babamın bana tnt tv zamanında aşıladığı dizi. şimdilerde izlemiyorum. en son sam cinlere, şetanlara karışmıştı. kan emmeye başlamalar, bilumum sapkınlıklar falan. winchester kardeşler sizi..

başbakan eve gelse verilecek ilk tepki

Ayakkabıları çıkartalım lütfen. burası bir ev son tahlilde!

du hast

ne şarkıcı abimizi, ne de şarkı sözlerini doğru telaffuz edemediğim gerçeğini bana hatırlattı. duuu du haşnizkkk duuuu dudu dudu dilleri..

70 lik birayı ılımadan içen kız

ın, mutlaka bira kokusuyla kendini dağıtan kankileri vardır. olmak zorundadır.

whatsapp kullanıyor musun

bir senelik trial versiyon olduğundan kimsenin haberi yok ne yazık ki. --spoiler-- trial süre dolunca kullanmak için 0.99$ karşılığında bir sene daha kullanabiliyoruz.--spoiler-- for ever viber aga..

mavi pet şişe kapakları

kapak toplayan insanların istismar edildiğini düşünüyorum. kim 200 liralık sandalye için 250kilo kapak toplar ki? devlet zaten engeli olan insanlara 600-700liralık gerekirse akülü sandalyeyi sunmuyor mu? bana kalırsa bu kapaklar yıkanıp tekrar bize sunuluyor. tabi bu benim fikrim. bir delilim ya da kanıtım yok. insanlara pil gibi kimyasal atıklar toplatılsa keşke. bağcılar da çarşamba günleri, belediye arabaları gelip plastik atıkları topluyorlar. insanlarımızı bilinçlendirsek ve pil gibi doğaya zararlı kimyasal atıkların çöp konteynerlerine atılmasını engellesek keşke. ah duracell ayısı ah!.. çok masumsun ama sadece televizyon reklamlarında..

yatakta ingilizce inleyen türk kızı

bu dakikadan sonra başa gelen çekilecektir ki zaten çekilmiştir de. Osman, bütün hüznünü bardaktan boşalan yağmur gibi içine akıta akıta sekse devam eder. erkeğimiz, boşalma sonucu yakılan orgazm sigarasının ardından o soruyu sorar: "-Bengisu, ilişkimiz nereye gidiyor?"... arkadaşlar, seks sanattır! sanat özgündür! ancak dikkat edilmelidir; erkeğiniz, yani biz sanattan anlıyor olalım ve "ohh yess faking may darlingg oh oh" tarzı iniltilerle sertleşme sorunu yaşamayalım ki sanatımızı en işlek sokaklardan, en izbe yerlere kadar her yerde icra edebilelim. seks sanattır, Türkçe sevişelim!