bugün

entry'ler (132)

10 ekim 2015 ankara barış mitinginde patlama

barış yazan pankartlarda ölü taşınan, olay yerine ambulanstan önce tomaların geldiği bir ülke... ve buna umarsızca gülen bir bakan... o gülüşünü unutturmayacagım. her dikatatör gibi kan dökerek gideceksin, gitmek zorunda kalacaksın... inadına barış inadına kardeşlik.

beyler ben intihar ediyorum hakkınızı helal edin

abartıp ev almamış allahtan amk malı.

zeki alasya

ışıklar içinde uyusun. türk tiyatrosunun ve yeşilçam'ın baı sağ olsun. çok bğyğk oyuncuydu.

ilber ortaylı nın yeni şafak a yaptığı fatality

ilber ortaylı tlefon görüşmesini çok uzun tutmuş bence. telefonun yeni şafaktan geldiğini öğrendiği an "hepinizin amına koyim" deyu kapatması gerekirdi. zira görümenin genel sonucunda zaten bunları söylediğini görüyoruz.

yaran facebook iletileri

eve karı attığımda, korkmasınlar diye önce kendimi sikerim.

uludağ sözlük yazarlarının dizi yorumları

true dedective : müthiş
breaking bad : efsane
arrow : iyi
shameless : olaganüstü
seinfeld : güzel komedi
fringe : güzel kurgu
medcezir : mira'nın amk sedefe hayranım.

27 şubat 2015 galatasaray sai k erciyesspor maçı

yarın gidecegim maçtır. iddaa oynayan varsa banko 1 oynayın çünkü galatasaray'ın yaklasık 35 maçına gittim ve beraberliğim dahi yok. her türlü koyarız.saldır cimbom saldır.

24 şubat 2015 manchester city barcelona maçı

an itibarı ile barca'nın 2-0 önde olduğu maç.

yazarların kalem markaları

tombo 0.5

23 şubat 2015 fenerbahçe akhisar belediyespor maçı

"rıdvan dilmen'in maşallah dediği 45 dakika yaşamıyor amk" dedirten ibretlik bir maçtı. bir galatasaray taraftarı olarak vastenin golünde evin holünde aghahowa taklası atarak hunharca sevindiğim zevkli bir maçtı.

dipnot: fenerbahçe bu sene türkiye'nin en iyi futbol oynayan takımıdır. bence şampiyonlugu sonuna kadar hak ediyorlar.

elnur hüseynov

reza zerrab'ın geçen sene 17 aralık operasyonu dolayısıyla içeri alınmasının ardından o ses türkiye adlı yarışma programında kocasının durumuna üzülüp 77 milyonun huzurunda aglayan ebru gündeş'in bir nevi gönlünü almak için azerbaycan'dan getirdiği bereli bir dallamadır. Bu programın içinde yer alması bile yanlışken yarışmayı birinci bitirmiştir.

özgecan aslan

söyleyecek söz,edecek beddua bulamıyorum. yitip giden, hayalleri elinden alınan, ileride anne olacak gencecik dünyalar güzeli bir kız. allah anne babasına, yakınlarına yardımcı olsun.
bu ülkede kadınlar yolda yürüyemez, minibüse binemez duruma geldiler. nasıl bir vicdan yoksunlugudur bu, nasıl bir egitim eksikligidir. bu 3 hayvana ailesi hiç mi bir şey ögretememiş. kusura bakmasınlar ama ailesi de bu adamlar kadar suclu, en azından suclu hissetmeliler. umuyorum ki bu şerefsiz, namussuzlara allah daha beterini yaşatır. çünkü bu ülkede adalet yok. allah belanızı versin çok içten söylüyorum. allah belanızı versin.

mekanın cennet olsun özgecan. nur yağsın üzerine, ışıklar içinde uyu.

dubblaj çılgınlığı

yeter be amına koyim dedirten olaydır. iğrenç taklit yetenekleri sergilenen anlamsız telefon uygulamasıdır. allah belasını versindir.

4 ocak 2015 beşiktaş galatasaray maçı

galatasaray'ın beşiktaşa bilezik gibi geçirdiği maçtır.

burak yılmaz'a da anti parantez açacak olursak öyle bir soktu ki santra yapamadı bjk.

sözlük yazarlarının itirafları

hoşlanmadıgım insanların whatsapp mesajlarını mavi tik olayı geldikten sonra bildirim çubugundan okumaya başladım. eger buna da engel olurlarsa o whatsapp'ın amk.

beyaz futbol

nerde çokluk orda bokluk sözünü en iyi anlatan program. az önce de messi'nin uzaylı oldugunu iddia ettiler.

2 aralık 2014 bedelli askerlik kararı

çok ucuza gitti bu bu seferki bedelli. neyse yapmayanlar düşünsün artık.

2 aralık 2014 bedelli askerlik kararı

"1 ocak 2015'ten itibaren 27 yaşını dolduranlar 18 bin lira karşılığında askerlik yapmış sayılacak" açıklamasıdır.

http://www.sabah.com.tr/g...bedelli-askerlik-surprizi

uludağ sözlük erkek yazarlarının yaşları

intihar yaşının bir eksiği.

sağ ayaklı 10 numara mı olur amına koyim

sayın yazar çıldırmış olmalısın. manuel rui costa sağ ayaklı ve 10 numara.

matias emillo delgado