bugün

2-2 berabere bitecek maç.
City'den galibiyet bekliyorum. Tahminim 2-1.
beleşe izlememizin sebebi ntv değil uefa yayın kurallarıdır. ntvnin adamlığın yanından bile geçemeceği de hepimizin malumu.
barcelona için birebin.com'da 1.85 oranın verildiği maçtır. manchester city'de Yaya Tourenin eksikliği takımı ciddi şekilde etkileyecek. bu yüzden kuponlarda MS2 düşünülebilir.

https://www.birebin.com/i...rcelona-mac-sonucu-116644
city nin burnundan gelecek maç.
beleş yayın ntv ila alakalı değil.
beleş olarak georgia 1tv den izleyeceğim karşılaşma. silkmişim entivi yi.

not: bazı dalyaraklar da Stockholm sendromuna kapilmis sanırım. yok onlarin sayesinde Barcelona izleyecekmisik de..
amk bu got laleleri yuzunden iki senedir Barcelona izleyemiyorum ben! bir de şükran mı duyacağım bu paragoz kopeklere!
barcelona mutlak favoridir. geçen sene yine aynı ikilinin şampiyonlar ligi eşleşmesinde man. city favori gören futbolu para ve transferden ibaret sayan, teknik anlamda pek de futboldan anlamayanların city'i favori görme yanılgısına düştüklerine şahit oluyoruz.
barçanın malaga yenilgisi city için umut değil korku. bi işaret, bugün çılgın bi skor bekliyorum. iddaacılar için;

kg yok

2/2

h2

3.5ü
gönlümüzün city den olması fakat kazanacağına dair fazla umut verememesi nedeniyle sakinleşmeye çalışıyorum.
skorunu rüyamda gördüğüm, 2-0 barçanın alacağını düşündüğüm maç. malaga yenilgisinin ardından kendilerini affettirmek için kazanmaktan başka çareleri yok.
Manchester city nin haftasonu newcastle unitedi 5-0 yenmesine ragmen son yillarda şampiyonlar liginde pek bir basari elde edemediginden Barca nın yenmesi muhtemel maçtır...
Barcelonanin sıkıcı futboluna rakibinin dayanamarak verecegi mac.
ntv yayın grubunun büyük ihtimalle yine maçın başlamasına 5 sn kala yayına girip maç öncesi atmosferi bok edeceği maçtır. maç avrupada olduğu için büyük ihtimalle murat kosova anlatacak ve ercan kahrolası berbat sesli tanerden bu maçlığına uzakta kalacağızdır.
tahmin: 2-2
Aguero nun şov yapacağı ve tarihe geçicek destansı maç.
oldukça zevkli olacağını düşündüğüm maç.bu arada teşekkürler ntv.
ne kosova ne ercan taner, su an baskasi anlatiyor maci, zannedersem emre gonlusen anlatiyor emin degilim.
City nin bekleri sanki yokmuş gibi oynuyor.
suarez ın maşallahı var.

ulan 3 geliyodu barca dağıtacak bunları.
an itibarı ile barca'nın 2-0 önde olduğu maç.
keşke suarez premier lig'de kalsaydı dedirten maç.
Barcelona şiir gibi oynuyor, city tiyatro izler gibi topa bakıyor.
maça bak, sanat var, edebiyat var...
manchester city'nin balıkesirspor gibi göründüğü maç.
barcelonanın oynadığı man. city nin rakip takım kontenjanını doldurduğu maçtır. yaya toure olmayınca city de ortasaha falan kalmıyor iki top yapamadılar. he olsa ne olurdu bilemeyiz ama fark yaratacağı kesin.
city ve psg gibi parayla sisirilmis ici bos takimlarin sampiyonlar liginde is yapamayacagini yenidrn gormemizi saglayan mactir.
Güney amerikalılar'ın futbol oynadığı, diğerlerinin izlediği maç. Hem göz zevkim kendine geldi, hem bettingstorm'un maçlardan parayı kaldırdım.