bugün

entry'ler (122)

yılmaz özdil

Yoruma ihtiyaci olmayan isinde gücünde, bildiklerini kendi dogrularina gore yazan ve akepe destekcileriyle ters goruse sahip ama cumhuriyetin milli degerlerinin sigortasi olan kesim ile ayni goruslere sahip, ozgur kimse.

özgür suriye ordusu

galip gelse bile ozgur olamayacak topluluk.

metrobüs

oy kaybettiren uygulama.

gerçek hayatta hiç akp li görmemek

akape nin muthis hizmetlerine inanan tabani kalmadi hizmetlerinden cikar elde eden zenginleri var artik onlarida zaten bu kar kista goremeyiz cunku dort carpi dort cipleri ve mustakil citlerler cevrili evleri kendilerine ozel cuma ya gittikleri camileri var.

14 ocak 2012 istanbul elektrik kesintisi

hayAldi gercek oldu.

uludağ sözlük fifa 12 pc ligi

12 olmadıgı için katılamayacağım turnuva.

joffrey baratheon

akraba yasak aski nin meyvesidir.

emre belözoğlu

"kucuk dağlari ben yarattim" sozune uygun bir insandir emre bolezoglu. Cirkeflik , taraftarlarla ugraşmak bir numarali görevleri arasindadir.

tabutu pkk bayrağına sarılı masum köylüler

keske daga cikip sonra haburdan aslanlar gibi pisman degiliz diye girselerdi. Yazik olmustur efendim ama yuzde yetmisinin kafasinda yalan yanlis dusunceler olan ve kendilerini haklari yeniliyomus gibi takdim edip isyan cikaran kamu huzurunu bozan bu zayif kisilikteki; kürt olduklarini ilan edip T.C bayragi altinda yasayan arkadaslar gidin ve sinirdan gecerken olme tehlikesi altinda yasamayin. Sozde kurdistaniniz zaten bolgesel yonetim olarak irakta kurulmustur. Gidin sizin kaderinize hukmedenlerin sizin icin uygun gördükleri yerde yasayin.

anal seks

anal seks herzaman denenen ve duruma gore gerceklesen spontane bi eylemdir.

fethullah gülen in tuncelilere dinsiz demesi

klasik feto.

bakire olmayan sevgiliyi aileyle tanıştırmak

kizdaki zarin erkekte de ar damaranin olmamasi durumunda olusan baslik.

erdoğan giderse kim gelsin

erdogan sahnelerden cekilince zaten gelicek olana tapiyo olucak suan ki akape secmeni parti adi veya kisinin liderlik ozellikleri veya gecmisi hic onemli degil.

nihat doğan israil gerginliği

filistin yonetiminin nihat dogan a fahri militanlik unvani vermeleri ile sonuclanan olaylar silsilesi.

olmak istenen çizgi film kahramanı

"the mask" o baksırlarini hep kafalarina gecirmek istedim birilerinin.

olmak istenen çizgi film kahramanı

"the mask" o baksırlarini hep kafalarina gecirmek istedim birilerinin.

35 yaşında koca bulan gelin

artik yolun sonuna yaklasirken yanlis olmemek icin son cirpinislaridir. yalniz bilmedikleri tek nokta caresizlikle hayatlarini bagladiklari kisir döngude ölümün tek basina yasanilan bi aksiyon olacagidir.

kılıçdaroğlu nun bedelli yalanı

nereye kadar kilacdaroglu tartisilir .

seks kelimesini cümle içerisinde kullanmak

alin verin seks ile can bulun.

osmanlı yı bir halt sananlar

osmanli nin geri kalmisligi yobazligi hakkinda bilgi sahibi olan kuheylanlardanda varmi bu baslikta diye merak edicegim dogru tespittir. Osmanli tarihimizdir ama hala 3 kita at 600 yil gibi ilkokul kitaplarindan alintilarla yorum seviyeside olcme gibi bi şans yakaladigimiz durum.