bugün

an itibariyle caddebostanda da kendini gösteren kesinti. Biz alıştık gerçi vazgeçilmezimiz oldu ama bu sefer boyutu büyük galiba. izmir de işin içinde.

05 edith piaf: edindiğim bilgiye göre izmir'de sadece benim denyo arkadaşımın evinde gitmiş. yanlış bilgilendirme yapmış olmayayım.
sadece bakirkoy'de bir sokakta gittigi dusunulurken genel bir sorunmus megerse.
yagmur yagdi boyle oldu.
bedaş sitesinin server is too busy hatası vermesine yol açmaktadır.
Şirinevlerde de etkisini gösteren kesintidir.
an itibariyla alinan bilgilere gore pendik'den tutun avcilar'a kadar olan sorundur.
iphone 3g ve vodafone 500mb 3g internetimle saygilar sunuyorum. tez zamanda gelmesi telefon bataryasi sagligi acisindan onem arz eder.
çatalca'da nasibini almaktadır. noldu ki acaba?
metro ve tramvaylarda haliyle çalışmamaktadır.
kocaelinde de hakim kesintidir. il sınırlarını aşmış o derece.
Avcılar da da yaklasık 30 dakikadır yok. Ne oluyor acaba?
saka maka noluyor lan denilen kesintidir. ariza en saglamindansa bu aksamki tum etkinlikler iptaldir demektir. galatasaray'imizn maci da vardi. degil
mac baslamasi stadyuma gidilemeyecek bu gidisle.
çorlu da da yokmuş, trafoya kim işediyse artık baya tazyikliymiş.
an itibariyle silivride 45 dakikadır elektrik kesintisi devam etmektedir.
27 yaşında adamım ilk defa oluyor böyle tüm istanbul genelinde. yamuluyorsam düzeltin.
tüm istanbulu etkisi altına alan elektrik kesintisidir. yağan karın bonusu heralde bu. metro ve tramvay hatları da çalışmıyormuş.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25313979/
an itibari ile gelmiştir.

üsküdar.
itilaf devletleri suan girse alir istanbul'u o derece mal gibi kalmis durumdayiz. vodafone da nasibini almis cekimini edge'ye dusurmustur.
fatih'te de etkili olan kesintidir. tramvay ve metro da durmuş durumda.
Bir yetkilinin çıkıp bir açıklama yapması gerekir bu durumda.
yeni zelanda'da etkili olmayan kesintidir.
bolu-düzce hattındaki ana aktarma noktalarındaki arıza nedeniyle tüm marmarayı etkileyen kesintidir. Yıl olmus 2012 hala bunlar yasanıyor. Üşüyoruz. Aklımız da üşüyor bu durum karşısında. Özelleştirme yapılacak diye dağıtım noktaları rehabilite edilmeyip, özelleştirme de yapılmayınca bu skandal yaşandı. Yaşanıyor. Bu kafayla da daha çoook yaşanır.
aynı anda 4-5 ilde olan kesinti. oha diyorum sadece. bu ne be abi.

güç kaynağı ne kadar dayanacak merak ediyorum.
gebze'de an itibariyle sona ermiştir.
pendikte de aynı durum söz konusudur.
hayatı felç etmiştir kendileri.
--spoiler--
kadıköy'de gelip tüm istanbul'da kesik olma durumu.. ulan bunda da mı şike yaptınız fenevliler?
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar