bugün

entry'ler (151)

içlik giyen adam

Kıskanç kadınları “aman kocam kimseyle sevişmesin”diye aldıkları tedbirdir efendim. Zavallı erkekcikliklerin bakir kalmasını isterler

uzak durulması gereken kız tipleri

Gösterip vermeyen namus timsali bakire orospular... maazallah parasını peşin verip kaçmak lazım

her sülalede mutlaka olan akraba tipleri

Damadın aklını karıştıran teşhirci baldız...

çay sevmeyen insan

Ne yapalım o da insandır. Müthiş bir zevkten mahrum kalır. Şu mubarek asr-ı saadette oldaydı, kesin sünnetti.

damar damar üstüne gelmesi

an itibariyle gözlerimin önünde yaşanan hadisedir. Yöntemin saçmalığını kabullenmeyenler tıbba direnenler var hala.

kuran da başörtüsünün geçmemesi

http://www.youtube.com/watch?v=FtRv6ZySZPcnull

türk insanının meraklı olması sorunsalı

Malesef her çağda karşılaşacağımız tedavisi olmayan insan modelleridir. Nedir bu arkadaşım? neden kendi hayatının dışındaki hayatları merak ediyorsun? Gün boyunca kendine konuşacak dedikodu peşinde olduğunu bu kadar belli etme.

Kalp krizi geçiren bir insanın başına toplanıp "ne olmuş, nasıl olmuş" sorularını sorman niye? Hastalıkla boğuşmak bu sorulara maruz kalmaktan iyi geliyor insana. Belkide bu sorular yüzünden kriz geçiriyoruz.

Yıl olmuş 2013 bu manzaralardan ne zaman kurtulacağız. Herkes kendi hayatını yaşasın.

mutlu olmanın yolları

cehalet mutluluktur.

kim ulan bu fethullah gülen

"tanımlanamayan bir cisim yaklaşıyor" sözünün karşılığıdır.

saçını sarıya boyatmış türk kızı

"sonradan sarışınsa ticaridir" denilen kızdır.

üniversitede bütün kızlar veriyormuş

verirler efemdim... Vermekte serbest bir ülkeyiz. ilk derste öğretilir vereceksin, yoksa dışlanırsın okul bitmez... Tez hazırlamak gibi birşey vermeyen mezun sayılmaz.

sevgiliyle sigara arasındaki benzerlik

her iki hadisedede bişeyler yanar. sen sigaranı yakarsın, sevgilinde seni.

different

Her sabah tatlı gülümsemesini takınarak günaydınla beni karşılayan bir üstaddır.

aldatıldığını anlamak

Anlamamanın daha iyi olduğu bir durumdur. Çünkü o an için kendinize yaşama sebebi bulamazsınız. Bitmişse sessizce yasını tutmalı ve geriye bakmamalı.

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

sizin eve sütcü girmiş abi.

eski kız arkadaşının resimlerini saklamak

Acı veren bir tutumdur. Ama dokunmayın yara derindede olsa bazen kabuk bağlamaz.

different

17:00 olmasına rağmen hala açık oturuma başlamamış olan yazardır.

bankacılar türkiye nin en sömürülen çalışanlardır

emeğe saygıyı hatırlatır bize.ama çağrı merkezi emekçileri kadar sömürülemezler..Yılbaşında bile hizmet için ter döküyor olucaz.. emeğe saygı...

aşkın sendeki hali

ismin hâlleri gibidir. ek almamış 'Yalın Hali' tıpkı benim gibi.

sürekli kim bu diye soran kıskanç sevgili

aldatılma korkusu ile yaşayan ve ilk fırsatta terkedilecek olan zavallı şahşiyettir.