bugün

entry'ler (65)

bira sarhoşluğu

Sadece biraseverlerin yaşadığı bir hazdır.

galatasaray

Değil 4 yıldız 14 yıldızıda olsa, Beşiktaşın sürekli gölgesinde kalmaya mahkum takımdır... Daha düne kadar kombine yakan çingenelere beşiktaş son 3 yılda olduğu gibi hem içerde hem dışarda küsküyü verip fransız denizlerine dökecektir. Feto bitti sizde bittiniz bu kadar dağılın şimdi.

uludağ sözlük bira içmelik arkadaş veritabanı

görsel
Su an icin durum bu ha gelirsen biranuda getir yani .

uludağın en kral sözlük olması

Su 10. Nesil, bu 11. Nesil yazar ayrimi yapmassak bizim sozluk eksi sozlukten fersah fersah ondedir.

selülozik tiner vs sentetik tiner

Bjk taraftarları kendisini ne kullanarak becerdi bilmiyorum ama ikisinden birisini seçerek tecavüz etmişler besbelli.
(bkz: )Tecavüz Kaçınılmazsa Zevk Almayı Bileceksin...
(bkz: ) Rahatlama oldumu ?

prag

Şirket gezisi için 29 Eylül 2017 tarihi gidecek olup 2 Ekimde döneceğim Çek Cumhuriyetinin başkenti.. Shengen vizesi için şirket evrakları ve kişisel evraklar dahil yaklaşık 25 adet A4 kağıdını Turizm acentasına gönderdik sonucu merakla beklemekteyim. Yeterki pasaportta bir avrupa ülkesine giriş olsun lakin bunda önce gene şirket gezisi için Belarus (Beyaz Rusya ) nın başkenti Minsk seyahatim olmuştu. Ama shengen vizesi candırr ve benim için önemli. Beyaz rusyada 4 gece 5 gün kaldım, prag için görüşlerimi ve tecrübelerimi muhtemelen ekim gibi edit lerim sevgili arkadaşlar, şimdilik beklemedeyim...

galatasaray

Adamlara bak... bu sene şampiyon olmuşlar, seneye şampiyonlar liginde final oynayıp yeni kupa bile getirmişler.

3 haftada;

1 lig şampiyonluğu
1 şl şampiyonluğu
1 süper kupa şampiyonluğu kazanan başka takım yoktur sanırım.

sucukların içine lsd koyuyorlar heralde .Daha 1 ay önce kombine yakıyordunuz gençler...

Sonuç : Medyanın şişirilmiş balonu olan takımdır ve çok yakında patlayacaktır.
Şampiyon son 2 yılda olduğu gibi BEŞiKTAŞ olacak ve buralar şenlenecektir.. GÜCENME.

22 ocak 2017 fenerbahçe medipol başakşehir maçı

Ben Beşiktaşlıyım ve bu renkli bazı taraftarların bak bazı diyorum. Fenerbahçeli ve Galatasaraylı çok akıllı , mantıklı kendini bilen taraftarları bu konunun dışında tutuyorum neden ?? Çünki bu bazı dediğim taraftarlar Beşiktaşın be sene ve geçen sene hakem tarafından kollandığını yada iteleyerek gitttiğine inanıyorlarmış. Be gerizekalı kardeşim sen dün akşam Karabük maçında ne oynadında hokomlor boşoktoşo şompoyon yopocoklar hoco .... diyebiliyorsun. Herkez kendi işine baksın hakkeden kazansın dediğim maçtır...

on birinci nesil sözlüğün suriyelisidir

Nedir bizden istediğiniz tam olarak anlayamadık 11. Nesil yazarlar olarak her daim burdayız .Suriyelide sizsiniz biz Türküz...

tavuk eti bile yiyemeyecek kadar fakir olmak

Olabilir dünya halidir Allah yardımcısı olsun...

22 şubat 2016 beşiktaş gençlerbirliği maçı

Sevgili karakartallardan özelime link bekliyorum sabahtan beri bulamadım kardeşim bu nedir ya.

putin in ankara saldırısı için başsağlığı dilemesi

Hiç zannetmiyorum putinin böyle bir açıklama yaptığını zira türkiyemizden ve türklerden nefret ediyor. Düşürdüğümüz uçaklarının acısını daha atlatamadılar.

17 şubat 2016 beşiktaş mersin idman yurdu maçı

Maç 1-0 bitti koyduk ve geçtik ağlayın sarı lacivert göt oğlanları.

whatsapp kullanmayan insan

Şaka gibi telefona ilk yüklenecek 3 şey whatsapp , facebook , instagram dır oysa... Bence bırakın insanları isteyen kullanır isteyen kullanmaz arkadaşım. Ben kullanıyorumda noluyor saçma sapan onlarca fotoğraf ve dahasıda var whatsapp grupları dünya kadar getiri... herkez istediğini yaşar herkezin kendi seçimi ...

oyalama beni

Çok güzel bir parça çokk... Bir defa dinle bak bakalım gerisi nasıl geliyor... Yanlız o klip nedir be abii

votka redbull

Bundan sonra bira içmeyi bırakıyorum dedirten olaydır. Hammallık yapmaya gerek yok 5 bira içmek neymiş allasen. 35cc Gılbey's ve 50cc redbull beya burn başka bir şeye gerek yok deneyin göreceksiniz bana güvenin ...

evi ev yapan şeyler

Evi ev yapan detay yoktur evin içinde isterse bir karyola bir 37 ekran tüplü televizyon olsun ama evde huzur varsa hiç bir problem yok. Allah sağlık, sıhhat ve huzur versin ...

gilbey s

Bu akşam 35cc lik olanını 36 tl ye aldığım votkadır Yanında 50cc lik redbull tabikide hazır . Denedikten sonra editlerim ...

Edit : Yok böyle bir votka 35 cc yi tek başıma bitirdim ertesi gün ne mide bulantısı ne bir şey içmesi çok keyifli bundan sonra votkada tek tercihimdir. Absolut ve smirnof out...

7 şubat 2016 beşiktaş gaziantepspor maçı

Aç köpek galatasaraylıların ağladığı maçtır aynı zamanda ... 100 dolar komidinin üstünde cnm.....

7 şubat 2016 beşiktaş gaziantepspor maçı

Noldu lan renkli piçler üstünüze afiyet boşaldıkmı ....