Bazen hoşçakal demen gereken zamanlar vardır. acıtmasına rağmen denemeyi öğrenmelisin..... biliyorum, gitmene izin vermeliyim ama biliyorum ki nereye gidersen git asla uzakta olmayacaksın.. çünkü parlak bir yıldızın ışığı gibisin. yaşamımda parlamaya devam edeceksin... hiçbir mesafe bizi ayrı tutamaz, sen benim kalbimde olduğun sürece bu gözlerden hiçbir gözyaşı düşmeyecek. çünkü aşkın gerçek sevgisi asla ölmez sonsuza dek canlı kalır... zaman sahip olduklarımızı alamaz... birlikte olduğumuz zamanları hatırlayacağım zamanımızın bittiğini düşünebilirsin.

here in my heart scorpions 'dan alıntıdır. ama işe yarar bu sözler. en azından iki kalbi bir kez daha buluşturmuştur.
Aidsim ben.
(bkz: götünü kaldırdım galiba pardon)
beni hiç, gerçekten sevdin mi? *
benden daha iyilerine layıksın. *
senin için ne yaptıysam değerdi sana..
(bkz: hoşçakal)

en anlamlısı budur tek geçerim.
artık seninle ben düşman bile değiliz.
bence artık gitmelisin.
git nolur git..
seni sevmiyorum. **

edit: sevme zaten dediydi; demek öyle lan? son sözüm yine seni sevmiyorum oldu. yine koydum götüne gitti!*
sıkıldım artık bebişim bye
annene söyle en sonunda kazandı, ve bizi ayırdı. onu kutladığımı söyle. hep mutlu ol. sen herşeyin en iyisine layıksın.

annenin değil, kendi sevdiğin kişiyle evlenirsin inşallah.
-seninle geçirdiğim her an için o kadar pişmanım ki.. değmezmişsin .. hoşçakal..
niye bi kız arkadaşımla bile iyi şekilde ayrılamıyorum ki.
(bkz: hangi otel)
son sözler her zaman sıkıntı yaşatır. bazen aptallıkta yaptırır. siz siz olun mutlaka kafanızda bir son konuşma hazırlayın. kafanızda önceden hazırladığınız her şeyi o anda söylemezseniz bile en azından saçmalama ihtimaliniz azalır. şöyle bi şey olduydu:

+ yani pes ediyorsun. hani hiç bırakmayacaktın ıvır zıvır.
ben: daha önce konuşmuştuk bunları...
+ peki sen bilirsin. mutluluklar dilerim falan filan.

ve benim son sözlerim: peki sağol. ama yine de arada bir görüşelim. bi sorunun olursa ara.

son cümlelere bakın hele. öküzlüğe bakın arkadaş. kıza kavgan filan olursa adam toplarız her türlü demediğim kalmış. arada bir görüşelim ne lan? yıllar sonra bulduğun lise kankanla mı vedalaşıyorsun? bir de teşekkür etmişim. hala aklıma gelince fena oluyorum.
+tahmin et hangi bölümü kazandım?
-hangi bölümmüş?
+1-2-3 tıp
(bkz: bi siktir git)
sevgiliye ayrılırken söylenen son sözler ise çok alternetifi olan, ama sevgiliye ölürken söylenen son sözler ise düşünmekten bile korkulan sözlerdir.
Ben artık başka oyunlara başlayacağım, aslında bu oyun güzeldi ama sen değer bilemedin sıkıldım bunaldım yoruldum hadi bana eyvallah tarzında anlamsız klişeler.
sevgili arkasını döner gider.

-nazım ben gidiyorum
*
+nee tanga mı giymiş lan bu. *
daha iyilerine layıksın. eminim benden daha iyileri çıkacaktır karşına.
(bkz: gereksiz sözler)
lanet olsun seni tanıdığıma.
--spoiler--
-unut beni, benden sana fayda gelmez artık eskisi gibi olamam ben. yok mu etrafında hiç senden hoşlanan biri?***
--spoiler--
paladin 80 oldu.