bugün

entry'ler (52)

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

bir vurgun bu sevda - demet sağıroğlu http://www.youtube.com/watch?v=pupZjNTzOjA

abazan kızlar

bir çok kız böyledir, ama gizli tutar, yoksa ne tori blackler var aramızda haberimiz yok.

uyuyamama nedenleri

seks olmaması.

gelmiş geçmiş en iyi senaryolu film

fight club denir o kadardır.

turgut özal ın zehirlenmediğinin açıklanması

geçmişe dair bir olayın gündeme cuk' diye oturmasıdır, önüne bakan gençlerimiz olsa ya efenim.

herkesten üstünüm çünkü penisim var

herkesten geride olandır çünkü penisi bir dünya zanneder, bende de var. alt kattaki abide de var uyutmuyor sağ olsun. tek olmadığını bilmez, renksiz adam sohbeti de sevimsizdir, salın gitsin.

elleriyle erkeklerin kıçını elleyen kız

eski sevgilimdir efenim, hatta ellerini hiç ayırmazdı neredeyse. benim de hoşuma giderdi yalan yok, toplum içindeki özgürlüğümüzü yaşardık kim ne derse desin. ahlaklı ya da değil. severim öyle kızı sayarım.

türkçe müzik dinlemeyen türk

saçma insan' türkçe müzik dinlemek demek sanatı daha iyi hissedebilmek demektir, serdar ortaç dinlerse dinlemesin zaten de bir sezen Aksu' gerçeğimiz var hepsini sıralasam zaten neler neler, yanlış sapak abicim o sen bi 45'lik tak kapat bir gözlerini.

türklerin kurutulmuş yiyecekleri çok sevmesi

okudum acıktım yemin ederim, ben bir kuru üzüm yiyip geleyim.

egosu yüksek kadın

ben' harikayım. ben' tartışılamazım vs. anlamında ego. egolar insani artıları geride bırakırlar aslında, erdemlerden, karakteristik özelliklerden, kişilikteki sabitlerden bahsettiğimi sanmıyorum. bunlar egoyla paraleldir, çatışır. bencillik kişiyi hayatta tutar ve egolarını silah olarak kullanabilir evet fakat bu onu saygın ya da sevilgen biri yapmazz, etkin değil edilgen yapar. olması gereken içgüdülerini dengelemektir ve daha iyi olmaya çalışmaktır. otomatikmen yaşayan otomatikmen saçmadır, kontrolünü alsın.

egosu yüksek kadın

çok fazla tanımı vardır, öz güven ile kibir arasındaki farkı sorgulamamıştır sorgulama gereği duymaz, güzelliğin gerçekte düşüncesine değer katmadığını bilmez ki karşı cinsten herhangi bir yaklaşımda aslında nasıl bir diyalog kurması gerektiğini bilmez, odağı sadece bir erkek'i -ki o da erkektir adam değildir genelde- alt etmektir, karşılaştığım olmuştur, kelime kullanmadaki başarısızlığı ön plandadır. bir cümle ve ardından bir gülümseme kendisini çıldırtmaya yeter de artar bile.böyle gider, 11 cm topuklu ve Rus pazarından 20 TL'ye yapılan alışveriş bunlara kadir işte.

türklerin ilk cinsel deneyim yaşı

bu şekilde düşünmeye devam eden bir çocuk kesimi olduğu sürece 'genç kesim yoktur çünkü sadece çocukça düşünen genç kesim vardır ve büyüklüğü başka algılar ile tanımlamaya çalışmaktadırlar. neyse konu dağıldı.' ne zaman evlendiğine bağlı değişir, istatissel verilere baktığımızda bayanlarda daha erken ve erkekler de daha geç. sekse seks diyelim bir önce ayıp değil bir öğrenelim bu da bir gelişme sayılır sanırım.

hastası olunan sözler

insan mutlu olduğunda gülmez, güldüğünde mutlu olur

komünist

ideolojilerle kafayı bozanların anlamayacağı kadar derin ve hayali bir şeyi isteyen kimsedir, hayalperesttir ve yılmazdır, severim sayarım.

kadınların en sevdiği erkek türü

aslında tek bir erkek tipi yok kadınları etkileyen her kadına başka roller kestiğimden bilirim yani tecrübeyle sabit, hepsinin sevdiği başkaydı bütün rolleri güzel oynarsan oyun bittiğinde ayakta!' alkışlanıyorsun.

ülkücülere faşist denilmesi

ön yargılı bir durumdur, o da bazı ipe sapa gelmez adamların kendilerini ülkücü sanıp herhangi bir ülküden ziyade kendi egolarını pişirmeye niyet etmelerinden meydana gelmiştir.ülkücü faşist değildir kardeşim ülkücü ülküsü uğruna canını verebilecek kişidir, faşizm ise bambaşkadır, tarih okuyalım okutalım.

saat ve parfümün erkeğin silahı olduğunu bilmemek

hangi sınıfa ait olduğunu da bilmemekle eş değerdir, ya da bu kawramı reddetmektir, tabi silah olduğunu bilerek tercih etmiyorsa kişi.

tek yol efes

maç sonrası galibiyet de olsa malubiyet de gidip çekersin.afiyet olsun hocam.

buzda dusmeden yurume teknikleri

asker yürüyüşü.rampapapam rampapamm diyerekten.

özgürlük

dibe yuvarlanmaktır.