bugün

entry'ler (168)

hz adem kürt olsaydı olabilecekler

(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)

boş beleş bir düşünce. işsizliğin daniskası. lütfe adam gibi başlıklar açmayın. troll olmak bir şey değiştirmez.

kate upton un erkekler beni kullanıyor demesi

(bkz: çok da sikimizdeydi)

"kate upton kezban mı oluyor" dedirtti şimdi.

pejna te naye

şu anda dinlediğim ve her dinleyişimde beni kendisine hayran bırakan şarkı. çok şey anlatıyor bu şarkı. aslında bana göre cegerxwîn'i en güzel anlatan şiiri diyebilirim. yaşamını biraz daha aralamış bu şiirle bizlere.
bijît!!!
doğru yazılışı şöyledir : pêjna te nayê

kızının banyo videosunu internete koyan çinli anne

bi anda sevdiğim annedir. arkadaş o memeler ünlü olmuayacak da benim memeler mi ünlü olacak ? bazı anneler acilen feyz almalı bu durumdan *

ekonomi iyiye gittiği halde eleştiren zavallı

entry nick uyumluluğunu bir kez daha gösteren zavallı.
(bkz: omrum tribunlerde gecti)

titanic batarken türklerin olası tepkileri

birol ! burdayız abi.

kaşınan penisi gizlice kaşıma yöntemleri

bu yöntemlerin buralarda söylenmemesi lazımdır aslında. imdi bizim kezbanlarımız veya kezban olmayan kızlarımızdan biri bile bu yöntemleri öğrense hemen duyulur bu yöntemler. bu sefer işin yok yeni yöntemler ara. umarım bu entry sonrası bu yöntemleri anlatacak entry girilmez.

en iyi üniversite bölümleri

doğrudur ama kimya mühendisliği ve sosyoloji malesef ülkemizde iş yapmıyor. ayrıca aynı başlık inci sözlükte var http://ccc.incisozluk.cc/...site-b%c3%b6l%c3%bcmleri/
edit: verdiğim linkteki "yazar" entryyi silmiş. linke bakmayın boşuna :)

öküz ho ho

http://www.youtube.com/watch?v=cwdJLkvsxEo videodaki şarkıdır. arkadaş içinde doğru sözler olsa da (galiba birilerine laf atıyor hacı dayı burada) bu nasıl şarkıdır dedirtir her gördüğümde. arkadaki inekler de aslında şarkının doğasına uymuş. arada o ineklerin bakışları kuyruk sallayışları... herhalde şarkıyı anlamış da hoşuna gitmiş hayvanın. tabi dayının "ooha" ları da ayrı bir mesele * aklıma "heft sal e çû seferê dîsa hate kerê berê" sözünü getirdi. *
edit: sözün anlamı ot gelip saman gitmekle aynı sayılır Türkçe'ye çevirecek olursak.

bismil

yaklaşık bir saat öncesine kadar yoğun şekilde kar yağan memleketim. niye durdu ki kar? ne güzel olmuştu etraf.

bim in yapacağı diziye isim önerileri

bimdim dereye taş bulamadım.
It's Always Sunny in BiM
A-BiM

hastası olunan sözler

''Bunlar kendi kendilerinin gözlerini oymuş körler.
Hiçbir acının tanığı kalmamış artık...''Y.Seferis

hoşlanılan kişinin yanında saçmalamak

o anda yapılması makul olan tek bir şey vardır. biraz susmak ve konuyu değiştirmek. başka yolu yok.

doğan slx yeniden çıksa yok satacağı gerçeği

en çok da izmir merkezli tikileri sevindirir diye düşünüyorum. izmir bu arabanın fabrikası gibi hıamına. sağa dön doğan sola dön şahin. o biçim.

tofaş ın 1000 çalışanını işten çıkarması

kalkınma sürüyor,Türkiye büyüyor, burjuvazi zenginleşiyor. ya sonra ? işçi, köylü fakirleşiyor, öğrenci eziliyor, milyonlarca kişi binlerce kişinin yükünü omuzlarında taşıyor. durmak yok yola devam!

ıssız bir adaya götürülecek üç kişi

stoya
tori black
her alanda uzmanlaşmış bir bayan doktor.

bim in çıkaracağı oyuncağa isim önerileri

fettoy mesela.

ıslak mendil pakedinden tek mendil almayı başarmak

bimden aldıysan imkansız gibi bir şeydir ama imkansız değildir. çocuğu olanlar benden ıslak mendil isterlerdi de mendili vericem diye kutuyu boşaltırdım. hey gidi günler *

kardeş türküler

özellikle bu müzikle https://www.facebook.com/...30&type=3&theater bir kez daha kendilerini kanıtlamışlardır. ses müzik ile öyle uyumlu olmuş ki dinlememek mümkün değil. devamını bekleriz.

zaman gazetesinin arka sayfa güzeli yayınlaması

türbanlı olacağını tahmin ettiğim arka sayfa güzelidir.