bugün

entry'ler (46)

psikolojik film önerileri

(bkz: split)
güzel filmdir. tavsiye ederim.

kınayım da geçsin

büyük reisimizin(!) sık sık kullandığı cümlelerdendir. iyi bir anne şevkatinin olduğunun göstergesidir. nasıl hala sevmiyorsunuz anlamıyorum sayın yazarlar.

akp yine kandırıldı

takmayın bu kadar kafanıza. kınarlar o kızı, olur biter.

(bkz: kınayım da geçsin)

blood drive

2. sezonu gelmeyecek syfy dizisidir. Baya bi üzdü tabi. Bazı bölümleri anlamsızca izlesem de sarmıştı. Benzer dizileri bilen biri aydınlatırsa sevinirim.

sözlüğün seviyesinin dibe vurması

kaliteli entrylerim olduğunu düşünmüyorum. ama ben bile entry girilecek başlık bulamıyorum arkadaş! bomboş ortalık.

berberine veya kuaförüne güvenen kimse

5dk boyunca istediğini anlatırsın berbere. sonra der ki: bana bırak yiğenim . benim tavsiyem bir hafta kadar aynaya bakmamanızdan yanadır. yoksa gider berbere dümdüz söversiniz.

ekleme: kolları içerde tutun beyler.

okuduğun bölümü söyleyince verilen tepkiler

-yazmayı ilkokulda öğretmiyolar mı yav? bide mühendisliği mi varmış?

(bkz: yazılım mühendisliği)

geceye bir çizgifilm bırak

anime diyeyim de burada linç edileyim. (bkz: onomo çozgofolm doğoldoor)

çizgifilm olmasa da çizgidizi olaraktan rick and morty yi öneririm. bilimkurgu olarak büyük yapıtlardandır.

şarjı yüzde 1 kalan insan

en yakın prize usain bolt'tan daha hızlı koşma potansiyeli olan insandır. en kötüsü de heyecandan eli ayağına dolanıp şarja takamayıp telefonun kapanmasıdır.

bir kadının önünde diz çöküp evlenme teklifi etmek

zamanında sen de ona çok diz çöktürdüysen sıkıntı olmayacak durum. *

sana bir saat cakmak lazim

sanayi yi basmışlar dan sonraki en kötü espri(!) lerden biridir.

sümüğünü koltuğun altına yapıştırmış efsane nesil

ortaokulda arkadaşımın duvara attığı balgamın 3 sene botunca orda kalmasından iyi olan durumdur. tam da çöpün üstündeydi.

sigara içen insan zekası

iq su 2 haneyi geçmez. kendimden biliyorum. 3 sene önce "bu aq salakları bırakamıyorum diyor. ben bırakırım. başlıycam" dedim. daha yeni bırakabildim. çok fazla kendine güvenmek iyi bir şey değilmiş sözlük. içmeyin, içirtmeyin.

dini bırakmaya karar verilen an

allahın adını ağzından düşürmeyip her boku yiyen insanları gördükten sonraki andır. (bkz: malum parti)

allah erkeklere karınızı dövün rahatlayın diyor

(bkz: nisa suresi bilmemkacinci ayet) karılarınız sizi dinlemezse veya hata yaparsa uyarın. bir daha yaparsa dövün.
ve kadınlar gitsin, malum partiye oy versin hala. reissss reissss. neden? çünkü reis allah diyor.

yazarların wifi şifreleri

b43b14ococococ. alışkanlıklar bitmiyor malesef.

cumartesi gecesi evde oturan ezik ve yalnız insan

şaka maka bugünün cumartesi olduğunu bile bilmiyordum. başlığı görünce bugün pazar değil mi aq dedim. teşekkürler sözlük.

takım dediğin renkli olmayacak

renkli göz dediğimizde öğğ söyöh ve köhvöröngö rönk döyöl möö diyebilen yazarların yaptığı tanımlardan biridir.

burçlara inanan insan zekası

(bkz: taşların enerjisine inanan insan zekası) eminim iq ları bunlardan fazladır. yok efendim şu taşı kapıya koyarsam evime mutluluk gelir, şu taşı cebimde taşırsam hastalıklardan kurtulurum, şu taşı gö...

sözlükteki yazılımcılar

3 sene sonra gelicem. saint ignucius bless you and your computer.

düzenleme: 3 seneye biterse artık okul.