entry'ler (12)

sözlük yazarlarının şu an içinden geçen şeyler

(#34579535).

sözlük yazarlarının şu an ihtiyacı olan şeyler

Para para para varligi bir dert yoklugu yara.

hoşlanılan kız zaman istediğnde nasıl davranılmalı

Basari oranin cok dusuk abi, sen gitme uzaklara hep yanimda kal baskasina da bakma canim sikilirsa birgun neden olmasin demenin kibar yolu.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

bana hep şarkılar söylerdin, en sevdiğin şarkıyı söylerken ki gibi mutlu görmedim seni. bir gün deniz tekinin den kendine iyi bak i dinledik sahilde sessizce arabanın içinde hatırladın mı? şimdi sen yoksun ben gidiyorum oraya tek başıma anlamak için neden bir şey söylemeden gittiğini bu arada kendine iyi bakıyor musun? sadece söylemek istedim sözlük sende kusura bakma darlandım yine.

Edit: ulan bugun ayni masada raki iciyoruz ama sanki daha once tanismamis gibi daha hic konusmadik kacamak bakislar sadece. Ulan be o bana soruyor bir de raki icermisin diye ben o kadar raki ictim ki sen gittikten sonra ayik gezmedim 1 ay sebepsiz gidisinin ustune birak ulan bu isleri senden nefret ediyorum iste. Diyemedim diyemem de ben boyle insan degilim iste sadece buraya yazarim 03.12.2016 umarim seni son gorusumdur.

Saygilar,

Stajyer03.

didem ceran

Mide bulandıran sebebi neydi ki diye sordurtan son yüklediği gönderisi ile popiliğine popilik katan didem ablamız bizim sayemizde daha da popi oldu gururluyuz. bu arada Tamer'i unutmayalım.

vajina da vajina

benim bildiğim diş beyazlatılır vajina ne arkadaş hadi beyazlattın tamam da neden bunu Tamer beyi iş üzerindeyken çekiyorsun reklam kokan hareketler bunlar değil mi Tamer bey?

arabayı ödünç alan arkadaşın aracı perte çıkarması

kasko olsa bile 5-10 bin içeriye gireceğiniz olay ama karşı tarafın tutumu önemli bu işlerde eğer zararınız karşılanıyorsa pek de önemli değil ucunda ölüm olasın para nedir ki?

eve erkek atma teknikleri

lambam bozuldu, bende pek anlamıyorum elektrik işlerinden sen yapabilir misin?

tuvalete gidiyorum demenin alternatif yolları

tuvalete gidiyorum demenin neresi ayıp kasmaya gerek yok müsadenizle tuvalete gidiyorum.

kadınların hep daha iyisini bulma ihtimali olması

ihtimal değilde gerçek, her cins kendisinden hep daha iyisini bulmak ister ama kadınlarda money işin içine girdiği için genelde bir bmw li gelir ve sevgilinizi alır gider. bu bmw genellikle beyazdır.(bmw olmaz mercedes olur olur da olur yani önemli olan düzgün kadını bulmakta)

yalnız adamın hayalleri

yalnız adam her zorlukta tek başınadır ama hayallerinde her zaman o kız vardır isimler değişir ama hayal hep aynıdır.

gta da arabayı alıp sahil kenarına çekmek

yaşım 25 gta oynarken hala arabayı sahil kenarına çekiyorum arkada bir müzik neden bende bilmiyorum ama gerçekmiş gibi zevk aldığım zamanlar olmuştur. bozuk psikoloji işte.