bugün

entry'ler (39)

yusufun zuleyhasi

Bunun tarifi hiç olmadı. Sen hayatımıza, öyle neşe verdin ki her zaman kahkahalarımızı, mutluluğumuzu kelimelere dökemedik. Dökemeyiz de. Bir insanın sahip olabileceği en güzel şeysin. iyi ki varsın Züleyha. iyi ki doğmuşsun. Seni çoook seviyorum

yusufun zuleyhasi

Bir entrysi ile değerlendirilmemesi gereken yazar. O kadar bilgi içerikli entryden sonra Ulu Hadise'ye dil uzattığı için babaannemin deyişiyle itin götüne soktuğunuz için yatağına yüzüstü uzanıp böğürtülü ağlayacağını düşünüp hunharca sevinin.

abguterme

sefalar getirmiş yazardır.
disko topunu indirebiliriz.

yusufun zuleyhasi

Sana bakmak Allah'a inanmaktır.

yazarların vücutlarındaki yara izleri

ilkokuldayken sürekli düştüğüm için dizlerimde izler var. Hatta inanır mısınız içinde taş var o izlerin TAŞ. Bu gerçekle büyüdüm.

ilkokuldan akılda kalanlar

Hoca tenefüse çıkmama cezası vermişti. Ben de tuvalete gidemeyince altıma kaçırmıştım ya. Of yine dertlendim. Soğuk terler dökmüştüm. Yanımda oturan arkadaşım anlayıp bütün sınıfa söyleyecek diye çok korkmuştum. Ama o anlamadı. Suluktan su döküldü sanıp bana kızdı. Canım benim ya nasıl saf, nasıl temizmiş. Oysa ben kirliydim, pistim. Çişliydim ben!

babaların sinirlendiklerinde söyledikleri ilk laf

hımınıhhıııkmıkkemkümııııhuf...

deli gibi ağlamak isteyip ağlayamamak

Zor bir durumdur. Böyle başın ağrır her şeye gözlerin dolar kulakların euro. Tamam tamam iğrençti o son söylediğim. Ağlayamıyorsam aynada kendime bakarım ben. Kendimi görünce üzülüyorum galiba halime. O zaman başlıyorum işte ağlamaya. Etkili bir yöntemdir bende. Deneyin derim.

özel mesaj kutusunda 25 bin mesaj olması

bi' mesaj atın bakiyim nasıl bir şeymiş. ona göre bir şey söyleyebilirim.

ayrılalım mesajı

seviyorsan eğer kalbinin üzerine öküz oturtan mesajdır. kötüdür be.

insanın canını en çok acıtan şeyler

dili böyle ucundan çat diye ısırmak, dirseği sert bir yere çarpmak, 2. kez inanmak.

yusufun zuleyhasi

can gibi bir yazar. yüreği gibi kalemi de sağlam.

sözlük yazarlarının yediği en şahane dayaklar

güldüm benim de başıma gelecek işte! bu yaştan sonra dayak da mı yiyecektim?

yaramazlar listesi

insaflı bir sınıf başkanıydım vesselam. önce uyarı niteliğinde x'in bir çizgisini, eğer yaramazlığa devam ederse de diğer çizgisini koyardım. e azarı da ona göre yerlerdi.

ayrıldıktan sonra napıyon diye mesaj atmak

yavşaklıktan başka bir şey değildir.

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

baktın olmuyor; koy götüne rahvan gitsin.

sevgilinin attığı unutulamayan son mesaj

- başka biriyle evlenmeyi aklına bile getirme. sen benle evleneceksin. ama şimdilik bitti.
+ şimdi sen gidiyorsun ya... Göt!

bim in çıkaracağı enerji içeceğine isim önerileri

le le le powere.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

kahpe felek bana yaptı kelek lo
boğazına dursun ham çökelek.

insanların iki tane kalbi olsaydı

tek kalple 3-5 kişiyi idare edenleri iki kalple düşünmek bile istemiyorum.