bugün

entry'ler (12)

mc donald s çalışanlarının avaz avaz bağırması

Tükürme ihtimali yüksektir.

sınıfta silgi atan çocuk

Sıkıcı bi dersin ortasında önündeki silgiyi görünce ampulu yanmış olan, ve bu silgiyi küçük parçalara ayırmak suretiyle millete fırlatan, attığı kişi farkına varınca da oldukça duyarsız kalıp, dersi dinliyormuş gibi davranan ve genellikle en arkada oturan şakacı ve bir o kadar da neşeli insan profili. Bir baktım ki kendimi anlatmışım.

hayali olmayan insan

Face'e girmeyen telefon gibidir.

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

Lise 1. Sınıftaki Biyoloji öğretmenimin bana ''Şopar'' diye hitap etmesinden dolayı bi anda soparella nickini benimsedim.

türk ırkının belirgin özellikleri

Tabağının bi kenarına et koyup yemeği bu et ile bitirip, ağzını tatlandırıyor ise Türktür.

matematik

Liseye geçtiğimde, içinde sayıdan çok harf görmemden dolayı nefretimi kazanan bir ders olmaktan kurtulamamıştır.

bitmiş aşktan kurtulamamak

Çevrenizden 'Çivi çiviyi söker' lafını işitmenize yol açan durum.

gökhan gönül

Fenerbahçede oynamasına rağmen, efendi karaterinden dolayı tüm Türkiye'nin sevgisini kazanmış bir isimdir.

eminem

Yazdığı her sözle beni ve arkadaş çevremi etki altında bırakmış olan rapper.

turgay demirpehlivan

Çok az gülmesine rağmen, kendine has üslubuyla tüm UHAL öğrencilerinin gönlüne taht kurmuş olan matematik öğretmeni.

topu alip santraya kosmak

içindeki umut sönmemiş olan bir yurdum insanı klasiği...

ulubatlı hasan anadolu lisesi

Kalite farkı olarak BAL'ın gerisinde kalmış, Uludağ'ın eteklerine kurulmuş olan, Satı Hardal gibi eşsiz bir müzik hocasına sahip olduğu için kendisini eşsiz hissetmesi gereken bir okuldur. Öğrencilerini anlamak oldukça zordur. Kantincisinden tutun, görevli serkan abiye kadar tüm çalışanları güler yüzlü ve kafa dengidir. Spor Salonu yaz-kış buz gibi olan, her öğrencisini bir dil öğrenciymişçesine yetiştiren, tenefüs zillerinde yeni bi çağ açmış olan muhteşem okulu tüm liseye geçenlere önermişliğim vardır.