bugün

entry'ler (17)

diyet yapan insanlarda görülen asabiyet

Ramazan ayında iftar yaklaşırken trafikte görülen asabiyetle eşdeğerdir.

sözlük yazarlarının itirafları

Geçen bir korku filmi izledim, annemle babam yanımda olsaydı gider yanlarına yatardım çok korktum sözlük. Ama "O filmde korkulur mu yaa?" denmesin diye kimseye adını söyleyemiyorum

sözlükte bayan yazar olmak

her ne kadar aktif bir yazar olmasam da sözlükte erkek veya kadın olmak arasında bir fark görmediğim durum

viski kola

Lisedeyken yaz tatiline az bir süre kala okula teneke kolayla viski sokarak tadını öğrenenler vardır.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

"Kizlardan erkeklere tavsiyeler" basligina entry girmeyin, o ne oyle oltadaki yeme kosan balik gibi.

sözlük yazarlarının itirafları

Bütün yazarlar burda şunu çok seviyorum bu olmasa yaşayamam yazmışlar ya, onları görünce acayip yalnız olduğumu hissediyorum.

sözlük yazarlarının dinlemekten bıkmadığı şarkılar

cary brothers - can't take my eyes off you

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

(bkz: Prince of persia)

elektrik kesilince yapılanlar

elektrikler varken şarjı az olan telefonunuzu şarja takmadığınıza üzülmek.

eski sevgiliyi unutma yolları

Eğer uzun bir ilişkiden çıktıysanız ve eski sevgili diye tabir ettiğimiz şahıs sizin her huyunuzu, hoşlandığınız her şeyi bilen biriyse, moraliniz bozuk olduğunda hemen anlayıp nasıl düzelteceğini biliyorsa zaten hata sendedir, böyle birini buldun niye ayrılıyorsun? Hadi ayrıldın diyelim; sürün sen tamam mı hiç unutama her sabah aklına gelsin beraber gittiğiniz her yere gittiğinde gözlerin dolsun. Şaka bir yana eğer bu durumdan kurtulmak istiyorsanız: Sizin her şeyinizi bilen oturup konuşabiliceğiniz adam akıllı yakın bir arkadaş bulun, ortam meraklısı falan olmasın. Hem sizi hormonal olarak üzemeyecek hem de her aradığında yanında olucak biri eski sevgiliyi değil anne babayı bile unutturur.

telefon saati kendiliğinden geri alır mı sorunsalı

otomatik güncellemeleri açıksa alıyor kesinlikle.

toplu taşıma araçlarında müzik dinlemek

Eğer olur da kulaklığınızı evde unuttuysanız mutlaka yanınızda sizin müzik zevkinize tamamen uymayan biri olur ve genellikle sesi de hoparlör misali açmıştır. Siz de bütün yolu justın bieber dinleyerek ve kendinize küfrederek geçirirsiniz.

9 sınıfın ilk günü

Yeni nesilin okuldaki salaş tipleri gördükten sonra "burda ortam varmış ehehe" diyeceği gündür.

doğru sandığını değil iyi bildiğini yapmak

Böyle düşünen insanlar uzun olsa da bildiği yolu seçenlerdir, bayan sürücüler bunu hep yapar.

last fm

Kullanmaya başladıktan sonra kendinizi kaptıracağınız site. Öyle ki üye olduktan bir ay sonra o kadar çok yeni ve pek ünlü olmasa da kaliteli müzik yapan grupların albümlerini indirdim ki ay sonunda gelen faturayla sınırsız internete geçmeye karar verdim.

dostoyevski mi kimkine o diyen hanım kız

Otobüste kafasını telefona gömüp inene kadar boyun fıtığı olan kızla eş değerdir.

rakıyı su zannedip kafaya dikmek

o anki şaşkınlıkla rakının burnunuzdan çıkmasıyla sonuçlanıcak eylem.