bugün

bir durum hakkında doğru sandığının kendi yorumu olduğunu bilen kişinin iyi bildiğini yapmasıyla herşeyin daha güzel olacağını bilmesidir.
her konuda bir fikri olan yurdum insanının yalnızca iyi bildiği alanda faaliyet göstermesiyle ülkeyi içinde bulunduğu kaostan kurtarması temennileriyle.
(bkz: en iyi işi yapmak)
(bkz: işi en iyi şekilde yapmak)
Böyle düşünen insanlar uzun olsa da bildiği yolu seçenlerdir, bayan sürücüler bunu hep yapar.
tecrübe diye buna diyorlar sanırım.
profesyonelleşmektir. ülkemizde ise bu kavrama bu eğitim sistemi ile ulaşmamız mümkün değil gibi gözüküyor.
(bkz: 17 yaşındakilere tavsiyeler/#13525787) mesala bugün bu entrye ismini vermek istemediğim bir yazar arkadaşımız* üniversite okumak ne işe yarıyor diye bir mesaj attı, bırak çocuklar hayatını yaşasın filan dedi üzüldüm lan sözlük ben bir üniversite bitirdim kendimi yeterli görmeyip ikincisine başladım yanlış mı yaptım diye düşündüm baktım pişman değilim. öğrenmeyi seviyorum sözlük okumayı da seviyorum. vatan ve insan hariç her şeyi satabileceğimi de biliyorum. bu aziz millete, bu ay-yıldızlı bayrağı göklere çıkaracağımı da çıkaramasam bile el vereceğime inancım sonsuz.bu ülke,bu ülkenin insanları en iyisini hak ediyor sözlük.