bugün

entry'ler (131)

gecenin anlamlı şarkısı

Aşk değil-Birsen Tezer.

gecenin şarkısı

Feridun düzağaç-kül.

rakının yanına tek meze hakkı olsa istenecek meze

Aşk acısıdır.

şu an cepte 500 milyar olsa yapılacak ilk şey

Pasaportumu çıkartıp. Yeni Zelanda ya tatile giderdim.

yabancı şarkılarda geçen mükemmel sözler

Turn The page.

anladim ki

Herşey boş.

sevgiliyle yaşanan en güzel an

Sevildiğini hissettiğin her an...

gecenin sözü

Beklediğim bir şey var.

hiç eskimeyecek şarkılar

Mfö-ele güne karşı.

doğan hızlan kütüphanesi

Açılması için, bayram sonunu dört gözle beklediğim kütüphane.

yalnızlık

Son zamanlarda baskın bir şekilde hissettiğim duygudur.

biten aşkın ardından dinlenecek şarkılar

Biten aşk mı yoksa bir birliktelik mi soruları arasında kaldığım anket sorusudur.

dünyadaki son insan olarak siz kalsanız

Çok zor bir yaşam. Bir işe yaramaz. Ülke ülke gezmek istesem uçağı uçaracak pilot yok bir kere...

uludağ sözlük erkek yazarların bıyıkları

Candan Erçetin şarkısını getirdi aklıma, kaytan bıyık bükülsün haydi.

en iyi film müzikleri

Revolver- megadeth.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Sessizlik senfonisi.

facebook tan soğuma nedenleri

Balkon keyfi, yok su mekandayım, egleniyoruz, dağdayım, bayırdayım, lüks mekanların tuvaletinde poz, plajdayız, hastanede kolunda serumla poz verilir ölüyorum. Bu şahıslar eminim öldükten sonra da mezarımı facebooktan paylaş diye yakın cevresine vasiyet etmiştir.

yazarların sözlükte ilk günleri

Değişik bi ruh hali. Ben nerdeyim...

yazarların en sevdiği giyim mağazası

Pazar' dan giyiniyorum diyen olmamış, ben söylüyorum mağaza adı şart değil ise çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri uğradığım halk pazarları. Bazıları bunu eziklik olarak veya fakirlik olarak niteleyebilir. Fakat onlara katılmıyorum. Eziklik bir insanın giyim mağazasındaki ucuz kıyafet ile veyahut pazardan alınan giysilerle ölçülmez, ölçülmemeli. Ufkun ötesinde düşünüyorsan elbette...
Halk pazarından giyinmeyi utanmadığımı marka düşkünü, kapitalizmin tuzaklarına düşülmemesi gerektiğine dikkat çekmek istedim yalnızca. Mağazadan giyinince marka kabartmıyorum bu beni gururlandırmıyor. Kaldı ki yerine göre giyinmeyi, modaya uyumlu giyinmeye tercih ederim.

jiddu krishnamurti

Bir zamanlar bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine varlığından haberdar olduğum kişi.