entry'ler (19)

site devleti

yakında online olarak tekrar gündeme gelmesini beklediğim mevzudur.

lustral

aynı fiyata satılan meditasyon kitaplarının daha başarılı olduğu tırt ilaç.

baba olmak istememek

anne olmak istemeyen kadınların bir numaralı tercihi.

göt çağı

içinde bulunduğumuz çağdır.

güzel göt sahibi olmak için dünya çapında bir seferberlik vardır. Göt toplayıcılar, göt estetikleri, göt egzersizleri, göt üstünde şampanyalar vb. saymakla bitmez.

Göte harcanan parayla 1-2 ay içerisinde dünyanın herhangi başka bir sorunu kökten çözülebilir.

Enerjinin korunumu yasasına göre hatırı sayılır miktarda bir enerjiyi göte dönüştürüyoruz.

ve son olarak çağımızın hastalığı yine şaşırtmadı: (bkz: basur)

Bundan bin yıl sonra geriye bakıp fotoğrafları ve faturaları inceleyen tarihçiler eminim bu çağı göt çağı olarak isimlendireceklerdir.

dipnot: ayrıca alem göt olmuş

abdurrahman dilipak

kenevir kooperatifi sözcüsüdür

ankara antlaşması

ingiltere de iş kurma fırsatı yaratan antlaşmadır. Ben de bir süredir mevzunun peşindeydim.

Uzun süre araştırıp, sektörde kimseye güvenememiş biri olarak bir arkadaşımın önerisi ile Digiera Limited isimli şirketle çalışmaya başladım. ilk başta paraları kaptırcaz diye korkuyordum ama firmanın ingiltere merkezli oluşu ve danışmanlarının telefonda yaptığı görüşme sonrası güvendim. Açıkçası telefon görüşmesi yapana kadar emin değildim. Ancak, görüşme sonrası süreç çok olumlu ilerledi.

Bir cesaret başvurduktan 12 saat sonra arandım ve benle telefon görüşmesi yapıp iş planımı yazabilmek için benden veri topladılar. Başvurumu sorunsuz yaptım.

Mevzu yaklaşık 28 gün sürdü bu gün onay aldım.

ilk kazancımı da edit olarak eklemek nasip olur inşallah.

hoşlanılan kızı birden dudağından öpmek

özgüven taşan harekettir. karşı taraftan yeşil ışık almadan yapılırsa jailbaitsayılabilir.

insan yavrusu hakaret midir

böyle şirin hakaretlerle gel bana.

doların artışının sebebi

yastık altında dolar saklamanın zararlarından dolayıymış.

ne sevgili ne arkadaş dönemi

sevgililikten sonra yaşanması halinde adına fuckbuddy'lik diyebileceğimiz durumdur.

üstün alman ırkı

hitlerin ezik psikolojisiyle ortaya attığı bir terimdir nedense en çok ta türklerin diline pelesenk olmuştur.

12350 liraya kurulacak iş önerileri

kumaş alınarak atolyelerde ucuza bebek/çocuk kıyafetleri diktirilebilir.

kadına saygıda kusur etmeyen erkek

sadece kadınlara karşı böyle davranan erkek erkeklerin yüz karasıdır. delikanlı zaten herkese böyle davranır.

yengeçlerin canlı canlı pişirilmesi

yürek burkan seslerle karşılaşılabilir. bir çok deniz kabuklusu böyle pişirilir ve kabukların içindeki sıkışmış hava dışarı çıkarken çığlığa benzer sesler çıkartır.

9 lira ile sevgili nereye götürülür

çay ve kek ikilisini zaten millet kahvelerinden alabilyor olman lazım. Çimenlerde oturursanız 9 lirada sana kalır.

öğrenince çok şaşırılan bilgiler

insanların rasyonel yaratıklar olmadığı ve özgür irade diye bir şeyin olmadığının bilimsel olarak kanıtlanması.

ronin

efendisi olmayan samuraydır. bizim kültürümüzdeki karşılığı ise it kopuk ya da bildiğin serseridir. efendisiz samuray sahipsiz köpeğe benzer der japonlar.

your heart is as black as night

Beth Hart tarafından da seslendirilmiş harika bir melody gardot şarkısıdır. Gardot'un kadife sesi ve sözler şarkıya gerçek bir noir hava katmaktadır.

içip içip eski sevgiliye mesaj atmak

her genç erkeğin başına gelir. 50% ihtimalle beklenmeyen sonuçlar doğurur