entry'ler (25)

allah diyen rezidans

Kiralar bu sene uçuk, 600 sevap pointten başladığını söylediler.

aslında kitap okumanın o kadar faydalı olmaması

Okumak güzeldir fakat kitapları ilahlaştıran gruplar bu işin bokunu çıkarıyor, ulan ibina elinde 1500 sayfalık kitap olması seni entellektüel yapmaz, bir ara açıp okumayı dene feyizlen.

incil ve tevrat değişti diyen müslüman

güzel oturtmuş adam.

marx ı kimsenin anlamıyor oluşu

Boş kafayla yaptım lan seskes.

Karl Marx.

sen ne olmadan yaşayamazsın

Ailem, vücut sağlığım ve öğrenmek.------- spor

altı gün savaşı

insanların ölmesine neden olan savaştır.

beyaz tenli kızlar

Esmer kızlar kadar olamazlar, Esmer kızlar ekleyin.

aborjinlerin kafalarından aksesuar yapan medeniyet

2. Sırada sağdan ikincisi RTE"nin kafası arkadaşlar

50 kuruş vs 25 kuruş

Önleminizi alın beyler her ikiside cepte taşınmalı, reşit olmuş zorba trrekler 50 ufak zorbalarada 25 kuruş nefes alma vergisi alıyor.

kürdistan kendi küllerinden yeniden doğuyor

" Bonun şörefine bir öşek sikerim vollah. "

türk insanının hastalıkları

alzheimer hastası olmaları, bir insan kendi ecdadının iyiliklerini ört pas edemez arkadaşım.

umutyokgibi

Yaşlanmak bir suç, merhameti ara ki bulasın.

herkes fame amına koyim

Ne zamandır girmediğim facebook hesabıma gireyim dedim, herkes yunan tanrısı olmuş, ağzı bok kokan rampa saçlı siyahi bir arkadaş var, lavuğun beğeni butonunu çökertmişler, çağların filozofları bile o kadar tanınmıyor mına kuym.

rte nin atatürk ten iyi lider olduğu gerçeği

Bunu kıyaslama yapan herkes orospunun evladıdır, kısa ve net. Amına kodumun ibneleri kendisi karpuz götlü karısına altın yatakta kayarken millet dışarda açlıktan ölüyor adalet bumu, hepsini geçtim yarrak kafalılar 1 asır var aralarında dönemin şartları denilen bir olay var, olm ruhunuzu sikeyim neyin yükselişi, ülke yarrağı yedi amına koyim cebimde 20 tl var iki kilo et alamıyorum. kara delik gibi her geçeni içimize alıyoruz ülkede ne bombacısı bitiyor ne yobazı

hazreti muhammed

Çok iyi bir öndermiş, günümüzde maalesef onu örnek aldığını sanıp milleti islamdan soğutan tayfalar var.

karadeliklerin namusu

Öşek siken kürtleri atmak lazım içine, delik görsün ipneler.

izmir de köpeğe tecavüz edilmesi

Erzurumda edersin anlarımda izmirde etmek nedir amına koyim.

yobazların ara ara sapıtması

Yobazların en büyük çelişkisi, hükümetin itibar uğruna taşşağına yaptığı onlarca harcamayı destekliyip, dinde itibarın kötü bir şey olduğunu vurgulamak, buna susmalarının nedenide şudur tabii, cukkalar sağlam iki kelam ediyor iskenderleri indiriyor mideye, akşam da karıya kayıyor oh gelmeyin keyfime.

meme arasına penis koymalı seks

Oraldan daha çok zevk veren eylemdir....

ahmet davutoğlu tatlılığı

Oytun göz yuvarlarını belliyim, sende tavuk çıktın.