bugün

alkol tüketen, kızlarına mini etek giydiren ebeveynlere sahip, çocuklarını karma eğitime yollayacak kadar laik, evet oyunu verecek vatandaşı dövecek kadar da faşist bir şehir olan izmir'de vukuu bulan olaydır.

not: izmirliyim. maalesef.

http://www.milliyet.com.t...211557/default.htm?ver=75

edit:arkadaş niye eksiliyorsun? ben mi tecavüz ettim. git tecavüz edeni eksile, davasına gir tanık ol, tepecik genelevi'ne git. karmama dokunma hacı. fesupanallah.

(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
(bkz: kaka izmirliler)
yine genellemeler. acaba bakılmıştır nüfus kütüğüne doğma büyüme izmirli midir diye.
kemalistlerin, göçle gelenler yapmıştır diyerek savunacağı olaydır.

edit: yetişememişim savunma başlamış bile.
(bkz: izmirlilere bok atmanın dayanılmaz hafifliği)
(bkz: bekarliga veda partisi izmir mitingi)
(bkz: laik şehir izmir)

yalnız sıfat tamlamasına dikkat...

ha yani bir siirt, denizli, istanbul, ankara...vs'de olsa şaşırmamak gerek?
oralar türkiye'de bulunmuyor çünkü.

(bkz: aferin çok güzel düşünmüşsün)
ön not: başlık başıma

izmir'e ve izmir'lilere pislik atmak için çabalayanların buldukları fırsattır.

(bkz: akepelilerin bölücülükte pkk lıları geçmesi)

not: köpeklerin canı yanmış ve o acıyla eksiliyorlar. bu kadar belli etmeyin bea.
burda tartışılması gereken izmiri,istanbul'u değil. bi şeylere taraf olacağız diye insanlığımız gidiyor lan. bu haberleri okudukça kusasım geliyor. Allah kahretsin böyle düzeni.
sapıklığın ulaştığı dip noktayı zorlayan şehirdir.
--spoiler--
Ayağa kalkamayan bitkin haldeki köpek veterinere götürüldü.
--spoiler--
(bkz: oha)
mutaassıp doğu illerinde bebelere tecavüz edilmesi der izmirli de buna mukabil. insanın olduğu yerde her bokluk olur demek daha doğru olur. laiklik bir yerlerine batıyor da oturma sorunu yaşıyorsan bir doktora gidiver be, bizi rahatsız etme şurda.
uludağ haber bülteni .
iyi günler sevgili okuyucularımız , bültenimizin ikinci haberi ülkede şok dalgası yarattı ;
konyada eşşek ile ilişkiye giren hacı lakaplı abdülhamit zorlayangül isimli , seksenüç yaşındaki vatandaşımız kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir .
olayı öğrenen ailesi cenazeye sahip çıkıp çıkmamakta tereddüt etmiş olsada bir yakını , '' soyadı gibi hep zorlardı yaşamı ve uç noktaların insanıydı '' haykırışlarıyla makdüle sarılıp cenaze töreninin yarın ikindi vaktinde kaldırılcağını bildirdi .

yukarıdaki yazıyı şaka sanmayın yaşanmış olaydır , ne alaka demeyin iyi düşünün ! tabi düşüne bilme kapasiteniz belli ama napalım ! laik vurgusu sizin yapmış olduğunuz aşşağılama cabasıysa , konyada sizlerin aşşağılanma çabasıdır !
şehirle alakası olmayan durumdur. lakin sapık heryerde sapıktır.
izmire bok atmaya meraklı yobaz söylemidir.
hiç yakıştıramadım izmir gibi laik demokratik bir kente. lan hani çok moderndiniz. ite köpeğe halleniyomuşsunuz. yazık üzüldüm. insanlık dışı hareketler bunlar.
laik şehir izmir e mal edilemeyecek bir hadisedir.
(bkz: laikliğin en saçma anlanmış halleri)
(bkz: her fırsatta izmir e sövmek)
dünyanın birçok şehrinde(bak türkiye'de demiyorum) bi çok sapığın veya psikopatın yaşadığını düşünürsek bir kişinin yaptığını bütün bir şehre ayrıca o şehirde yaşayan insanların siyasi düşüncelerini de ekleyerek bak bunlar böyle diyo ama bak rerorö demek nasıl bir bağnazlıktır lan.

(bkz: bambaşkaymışsın)
izmir'in en büyük sorunu olan kürt istilâsının sonuçlarından yalnızca biridir.
"fareyi sikse daha mı iyidi?" gibi saçma bir soruyla karşılık verilesi saçma konu. zaten tecavüzcü olaya başlarken " bunu kendim ve tüm izmir için yapıyorum, bizim olayımız bu" şeklinde nara atarak başlamış. şehrini temsil etmiş orda. samsun'nun temsilcisi pasif kalmış, izmirliden 2 dakika sonra boşalarak yarışmayı kaybetmiştir.
izmir'i yunan'a vermek isteyenlerden daha ahlaklıca bir davranıştır.
"ne alakası var mınakoyim" dedirten zorlama. adıyaman' da güvercin sikseler müslümanlar' dan mı bulacaksın?
mekke' de olsa da farketmez. ne alaka!
idam cezasını kaldıranlara selam olsun böyle mahlukları cezalandıramıyoruz. da bunun izmirle ne alakası var , laiklikle ne alakası var bende izmiri sevmiyorum ama içindeki "yobaz" düşünceler gibi aşşağılık ötesi bu durumu laiklikle şehre yüklemek o yobazlardan farkı olmamak gibidir.