bugün

entry'ler (14)

davutoğlu neden hep gülüyor sorunsalı

Çakma gülücükler bence.

kendini bulamamak

Kendini bulamamak çok fena bir durum. Kanımca yaşam çizgisinde yürüyememek kabullenememek gibi
tanımları çağrıştırıyor. insan konuşurken söylüyeceğini unuturda dilimin ucunda derya işte okadarda basit görünür.
Ama herdefasında başa dönersin yeni baştan ararsın kendini, hele ki aramak istemediğin zaman olursa işte o en fenası.
Kendimce çözüm ürettim, ben bu durumda bol bol kalabalığın içine gir derim, rezillik eziklik komplekslerin varsa sil onları.
Bazen al iki bira bu komplekslerden kurtulursun derler bu hayatda ki en kötü çözümlerden biridir. Evet işe yarıyor ama
başka bir bataklığa sürüklendiğini göremiyorsun kısacası o çözüm sayılmaz. Bol bol terle gerekirse ama vazgeçme inan çok
çabuk geçiyor. Belli bir zaman sonrada kendini bulmuş oluyorsun. Hayatda tek gerçek vardır o da doğrudur. Doğrudan vazgeçme.

tek okuma hakkı olsa okunacak kitap

Kesinlikle ve kesinlikle Kuran-ı Kerim.

mastürbasyon yapmama sebepleri

Çok doğru bir karardır. Bence kişinin içten içten kendini herşyden uzaklaştırmasıdır mastürbasyyon.

mimarların narsist olması

Narsist aslında bir hastalık ismi en yakın tanımı kendini beğenmişlik.

50 milyon size çıksa sorusuna verilen cevaplar

Hepsini gayrimenkule yatırırdım bankacılarıda arkamda koşturturdum.

titanic batmasaydı titanic filmi nasıl olurdu

Bence önce cicim ayları sonra şiddetli geçimsizlik olurdu. Adam yakışıklı kardeşiimmm.

karbon çeliği

Karbon çeliği denilen olay, demir ile karbonun %0,2 ile %2,1 oranındaki bileşiminden meydana gelir.
- Nekadar para okadar köfte misali.....
Ne kadar Karbon (c) o kadar demirden uzaklaşmak çelikleşmek demekdir.
Sadece karbonmudur bu sertliği sağlayan tabiki de hayır....
- Manganez (Mn), Fosfor (P), Kükürt (S) ve Silisyum (Si) gibi elementlerde bulunur.

kızların olmadığı bir dünya

kimlik maliyeti demekdir. Ana adı yok çünkü.

çiğ köftenin yanında içilebilecek en iyi içecek

Sakın ayrandan başka birşey deneme sonuçda milli içecek.

seks yapmayı seven kız

genelde tükürük kokusunun çok yaygın olduğu zamandır.

4 ocak 2015 beşiktaş galatasaray maçı

ulen sankı açıkda kıçım kalmış gibi utandım bu ne rezillik bu ne kepazelik yazıklar olsun.

sabah sevgilinin memesiyle uyandırılmak

bak en sevdiğim ama dikat et onun ucunun kenarısında bir kıl çıkmıştır ya işte o bitirir insanı.

1 dilin nesi var 2 dil mezar taşı okutur

Sen sakın öğrenme dedem yakın akraban çıkabilir.