bugün

izmir'de 22 ocak 2011, saat 19.00'da gerçekleşecek zirve.
saat 19.00'da tyna'da yemek yenilecek,
akabinde saat 21.00'de hypnose'a geçilecek, karaoke yapacağız.
kalan arkadaşlar için 00.00'de boombox ya da bios a geçilecek eğlencenin dibine vurulacak.
görsel
repertuarımı yaptım geliyorum.
karaoke'nin sui'ste yapılması halinde rezalete dönüşebilmesi muhtemel zirvedir. bence karaoke mekanınde kati suretle değişikliğe gidilmelidir.* çünkü mikrofonu ele geçirmiş on insanla birlikte aynı anda söyleniyor şarkı, haliyle piç edilmiş oluyor kafası güzel ve onlarca detone insanın katılmasıyla.. bir de erken gitmezseniz mikrofon falan kalmıyor. sahne denen bişey de yok zaten. etmeyin eylemeyin karaoke'nin yerini değiştirin dedirten zirvedir.*
acilen adres değişikliği gerektiren zirvedir. Zira bu güzel zirve istanbul luların hakkıdır.
adnan şenses ile birlikte katılacağım zirvedir. o gün zirveye katılan bütün kızlar adnan abi ile beni konuşacak.
gelecek olursam 'one way or another' şarkısında karaoke yapmak itiyorum, öncesinde bir iki shot, cahil profesor duy beni.
http://www.youtube.com/watch?v=S3Kf3cZERUw enseye tokat yemeseydik söylemeye devam edecektik.
eğlenceli olacak gibi görünen zirve. izmir'de olsaydım katılmayı düşünürdüm. patlatırdım damardan bir şarkı. ehhh
karaoke bar için mekan revize edilecektir.
bi ajandama bakayım. müsait olursa * gelirim kafa dağıtırım iyi de olur. biraz kaynaşma biraz tartışma iyi olur harbiden lan!
neden böyle bir program yapıldığını kavrayamadığım zirvedir.
zaten bu aktivite her haftasonu çoğu yazar tarafından yapılmaktadır.
farklı aktivitelere yelken açmak gerekmektedir.
seyircinin beğenip beğenmemesinin umursanmadığı adeta 'hadi madem geldin alkışla' diye gözleriyle ellerini kaldırma yeteneğine sahip sunucunun bilmediği patlatılan şarkıya eşlik etme çabasında olduğu anlaşılması imkansız andır.
şen şakrak geçeceğinden şüphem yoktur. lakin on aydır sözlüğe girmeyen biri olarak, bu zirveye gitmem halinde fransız bir madam olarak ortalıkta dolaşmam kaçınılmaz olacaktır.
*
katılacağım(ız) zirvedir.
bir ihtimal dediğim zirvedir.
mekan değişikliğine gidileceği olduğu duyduğumda kesinlikle katılmaya karar verdiğim zirvedir.
karaoke bar için "hypnose" seçilmiştir.
hangi şarkıyı söyleyeceğime karar veremediğim zirvedir.
yemek faslına katılamayabilirim ama eğlence kısmına şevkle iştirak edebilirim.
24 yaşından küçükler alkollü mekanlara gelmesin lan dediğim zirvedir. **
ikincisinin düzenlenmesi halinde katılmak istediğim zirve.
ekşi sözlükte zirve kaşarı olmama rağmen uludağ da zirve bakiresiydim ve ilk zirvem oldu. bu zirve öncesi düşündüklerimde haklı olduğumu gördüm. ekşi sözlük belki daha profesyoneldir ama amatör olan her şey daha samimidir tıpkı uludağ sözlük zirvesi ve uludağ sözlük yazarları gibi. son bir not, benim özel durumum için yek vücut olan tüm yazarlara tekrardan teşekkürler. bir daha ki zirvede tüm konsantrasyonumu sizlere ayıracağım söz.
alternatif olarak karşısına "koy bir kadeh" zirvesi koyulabilecek zirve.
ekşi sözlük zirvelerinde her 14 erkeğe 1 kız düştüğü zirvelerden farklı olarak uluda sözlük zirvesinde gördüğüm kadarıyla kız-erkek oranı dengede durmaktadır.

http://img522.imageshack.us/i/zirve19.jpg/

http://img21.imageshack.us/img21/9854/zirve20.jpg