entry'ler (7)

1 milyon dolar verseler sevgilini döver misin

1 milyon dolar verseler adamlığından vazgeçer misin diye başlık mı açılır lan.

7 yıldır selam vermeyen insanın düğününe çağırması

Ne giderim ne çağırırım, öyle bir günümde mutluluğumu içtenlikle isteyen samimi insanlar olur yanımda gerisi ıvır zıvır. *

kabataş yalanı

Ucu böyle açık bırakıldığında stres ata ata tamamlamak istediğim yalandır..

erkek dediğin 1 90 dan uzun olmalı diyen kız

Hiç denk gelmediğim kızdır. Ama uzununa denk geldim, siz gelmeyin.. Doğum gününde dansa kaldırınca gülüyorlar, olmuyor.

sözlük yazarlarının ilkokul anıları

Öğretmenimiz şu an tam hatırlayamadığım bi konu vermişti özeti çıkarıp getirin, çıkardım bende oku deyince '' fakat'' diye başladım okumaya. Fakat diye cümlemi başlar geri zekalı diye bağırdı ibine. fakat bu yaptığınız yanlış diyemedim döver möver..
Manitam da vardı yan sıramda çok utandım, manitama da değineyim bari azcık o da yanlış yaptı.. Yaş 7, ben mecnun, sınıf 1/a..
Bu hatunun elçisi okul çıkışı yanıma gelip leyla onu sevdiğini düşünmüyormuş bir şey yapmazsan ayrılacakmış bak dedi. Tamam yaparım deyip tuttum evin yolunu, kuzenim vardı bizde ona sordum çiçek versene olum dedi, kaptım annemin vazodan bi gül koydum çantama. Ertesi günde çaktırmadan sıra altlığına koyup geçtim yerime.
O gülü görecek sonra bana bakacak o serseri gülüşümü görüp yanıma gelecekti. Gelmedi..
Mor gül seni sevmiyorum demek geri zekalı dedi attı ayaklarımın önüne gitti, arkasından da elçisi. Şöyle zaman makinesi falan bulunsa da dönsem o güne çakıversem ağzına 1 tane ama 7 yaşındaki çocuk gibi, bu halimle değil kıyamam o zaman...

baba denince akla ilk gelenler

Olması gereken baba düşüncelerimi yoksa yaşanılanlar mı?

Olması gerekeni hepimiz biliyoruz zaten fakat alkolik, umursamaz, bencil biriyse o kişi pek iyi anılar bırakmayan babadır yani si..

Neyse, bir başına kalmanın bana kattığı tecrübeler için defalarca teşekkür ederim ama. Ona etmem, öyle lafın gelişi yani sikerler öyle babayı * *

hoş geldiniz

iki yıllık takibin ardından bende varım diyorum, hoş insanlarsınız, sizin gibi hoş insanımdır.