bugün

entry'ler (222)

soner sarıkabadayı yla aynı eve çıkmak

hergün kafasını traş edeceği için aynı banyonun lavabosunu kullanmak bir zaman sonra gider tıkanabileceğinden riskli olabilir. tavsiye etmeyeceğim durumdur.

yaran inci sözlük swf leri

http://inciswf.com/mab222.swf
http://inciswf.com/anaokuluterkbeyler.swf

sevgiliye eski sevgilimi unutamıyorum demek

(bkz: daha başlamadan jübile).

hayatta mutluluk veren küçük şeyler

küçükken uhu değilde pritt kullananları zengin sandığı için odasında bi yerde pritt gördüğünde hissedilen mutluluktur.

barney stinson

yıllar boyunca spermlerine ters tarafa yüzmeyi öğrettiği için seviştiği hiç bir hatun hamile kalmamıştır.

ilkokulun vazgeçilmezleri

üzerine basılıp ezilmiş kola kutusuyla futbol oynamak, yakanın iki günde bir kopması, anı defteri yazdırmak, günlük tutmak, öğlenci olmuşsanız son ders saatinde bütün sınıfça oruç açmak, tuvalete gidebilmek için senden önce giden çocuğun gelmesini beklemektir ilkokulun vazgeçilmezleri.

yatağın soğuk tarafı

ayrıldığı sevgilisinin çift kişilik yatağında birlikte uyuyan çiftlerin dinlediğinde daha depresif ruh hallerine sürükleyebileyen kolpa şarkısıdır.

boş bardak

bir fettah can şarkısıdır efenim. az önce klibini izlememle birlikte lan bu tramvayda zafer m. yazıyo arkadaş bi dakka lan ben bunu nerde görmüştüm diye düşündürmüştür. akabinde ana 'cummuriyet caddesi' değil mi lan ora deyü heycanlandırmıştır. sonradan küçük bir araştırmayla bursa büyükşehir belediyesinin katkılarıyla bursamızda çekildiğini öğrendim bütün klibin. eh iyi hayırlı olsun bakalım demek düşer.

en iyi filmler

(bkz: taare zameen par).

türkiyeden çok şair çıkmaması

sebebi biraz da insanların yazı yazmaktan çok karınlarını doyuracak ekmek aramalarıyla ilgili olabilir. öldükten sonra yazıtlarıyla torunlarına para kazandıran şairlere ne mutlu!

aşık olunan anime karakterleri

Olsa olsa death note' un yagami light'ıdır.

babanın sevgisinin anlaşıldığı anlar

+baba nası desem bilmiyorum ama..cok uzun zamandır bunu düşünüyorum. Kendimi cok zorluyorum ama yapamıyorum. Zaten senin işin başından aşkın, yorgun ve bitkinsin, 45 yaşında 3 cocugunu okutan bi işçisin. sana olumlu şeyler soylemeyi çok isterdim ama ben makinayı bırakmayı düşünüyorum baba.
-oğlum hayat senin hayatın. ben senin okulu bitirdiğinde elinde tuttuğun kağıt parcasını onemsemedim hic bi zaman. benim icin senin mutlu olmandan önemli bişey yok. Baban seni en az kendi cenneti kadar sever.

gece yapılması insana huzur veren şeyler

Ayaklarını yıkar pijamalarını giyersin, sonra buz gibi yataga yatarsın. Once üşüsen de bi muddet sonra kyk'nın kalın yorganı ve hayvan gibi yanan sönmek bilmeyen kaloriferi karşısında sıcak basmaya başlar,o yorganın altı saunaya doner, esofmanın terden uzerine yapısmaya basladıgı anda ayaklarını dışarı cıkarıp buz gibi soguk yorganın el değmemiş dış yuzeyine değdirirsin. işte burada huzur vardır dostlarım.

ktü makina

Ktü deki muhendisliklerin icinde en zorudur. Bi makinacının teknik resim ödevinde cizdigiyle insaatcının cizdigi arasında daglar kadar fark vardır. insanı hayattan sogutmaya yetecek kadar ilgisiz hocaları da mevcuttur bu bolumun.
+hocam burayı cizdim ama olmus mu acaba?
-simdi boyle ciz, olmazsa seneye bi de obur turlu cizersin.

11 aralık 2011 trabzonspor galatasaray maçı

Bir trabzonspor taraftarı olarak avni akeri son 10 dakikasında terkettigim mactır.yol tarafı kale arkasında trabzonlu bi taraftarın selcugun golu uzerine devre arasında, adam cevabını verdi susun simdi deyince 40 yasındaki koca koca adamlar birbirine tekme tokat dalmıstır.biri bizim insanımıza bu adamların profesyonel olarak bu isten para kazandıgını anlatmalı artık.

bana gelişi o kadar

Milli yalanımızdır.

insanın en iyi dostu

Her zaman sağ eli değildir!

sözlük yazarlarının tc kimlik numaraları

111111!!!birbirbir11.

yanıyordum

Yeni yağan yağmur paçalarıma birkaç damla çamuru hediye etmişti. yerler ıslak, renkler capcanlı ışıklarsa daha aydınlıktı.
içeri girdim. Artık saçlarımın çirkin olmasının bi önemi yoktu, ya da sakalımın pis gözükmesinin. önümden geçen iki kızın bana bakıp gülmeleri anlamsızdı. geride bıraktığım koltuklarda oturan çocukların şu tipe bak dercesine aşağılayan bakışları beni ilgilendirmiyordu.
insanlar komik, suratlar anlamsız, hareketler abes, zihniyetler örümcek ağıyla kaplı gibiydi. ıspanağın bile tadı yoktu sanki. tadı olan tek şey, onun yaptığı fırında elma dilimli patateslerdi;
Dışarı çıktım. Daha korkusuz, daha güçlü ve kendimden daha fazla emindim. Karnımda ve kasıklarımda müthiş bi sancı vardı. hava soğuktu. ben üşümüyordum. vücudum yanıyordu... Aşık olmuştum!

yaşar kurt

Kendi kendime, "Abi o kadar uzuldum ki. yapma hacı sen boyle degildin ya. tamam acılım falan desteklersin belki saygı duyarım da hocaefendi diye yardırmışın yaşar. hadi baba gene yap baba vardı yaşar,anne vardı.. onları nası senin samimiyetine inanarak dinleyeyim ben artık yaşar. ah yaşarım... yapma brütüsüm.." dedirtmiştir. en yakın arkadaşı tarafından, sewgilisinin ihanetine uğramış insanlar gibiyim dedirten sanatçıdır an itibariyle.