bugün

entry'ler (140)

sözlükteki en seksi nickli yazar

tabi ki sexybeast.

10 erkek yazardan 9 unun sevişmek istediği gerçeği

o son kalan kişi pasiftir, ondan istemiyordur.

kızların nasıl vereceğini anlamak

(bkz: almayı bilecen)

sevilen şarkının vurucu cümlesi

i m lost with out your love.

platonik yalnızlık

simdi bakalım biraz ne söylenebilir kafalar bu kadar sisli ve dumanlı iken yalnızlık hakkında, bazıları vardır omur boyu yalnızdır her ne kadar çok kalabalık olsa da çevresi. simdi gel gelelim durum açıklamasına, tanıma yani. nedir yalnızlık, pompa noksanlığı mı, yoksa sevilme isteği mi? indie, classik rock belki biraz country, yoksa sevdicenin melankolik bir resmimi. turuncu tonlarda mı hayatı güzel yaşamak. belki... özellikle bu hafta son avımın reddetmesinden sonra kırdım kafayı 1 aydır pompada yoktu işin aslı, bu gece denk geldi, iyi de geldi. yine hatırladım olayı , her ne kadar yalnız olsak da içimizde çekilinebilir kılmak o kadar zor olmasa gerek. belkide biraz sabırsedersen bulabilrisin paylaşıcak kadar şanslı birini yalnızlığını seninle. bunu unuttuğun zaman yaşadıklarındır platonik yalnızlık.

yazarların üstündeki kıyafetlerin maddi değeri

adım hans doyçland dan geldiğimden beri olgun kadınlarla takılıyorum (bkz: milf) onlar alıyor. fiyatla alakam yok. danke.

oturup sabaha kadar muhabbet edilesi insanlar

(bkz: ayık kafa ile olmaz o iş).

hiç dayak yemedim diyen kişiler

var olan insan türüdür. yakın çevremde de bir tane bulunmaktadır. bu kişiler, genellikle dayağın tadına bakmadıkları için boş bir atara sahiptirler. yani anlayacağınız bu yaşına kadar yememişse iyi yememiş, çünkü yakın zamanda en sağlamından yemesi muhtemel kişilerdir.

sözlük yazarlarının gece gece düşündükleri

yani hatun düştü radara, bakalım tarz kız falan dedik ama kovaladıkça da kaçıyor. kovalamayı da sevmem fazla zati, artık bakalım hayırlısı

of monsters and men

little talks adlı şarkılarının kesinlikle dinlenmesi gereken gruptur. klibi de güzel eyw ama alman bi ablanın başında baya dil döktüğü canlı bir performansları var onu dinleyip izlemek lazım çünkü o şirin mi şirin solist hanım kızımızın insanın aklını başından alan mimikleri bir süre harbi takılıyor insanın kafasına.

i melt with you

aylar önce izledikten sonra sözluktede başka izleyen varmı diyerekten heyecan içide bakıp da tepedeki saçma yorumu gorunce dayanamayıp yardırdığım fakat aylardır bir kişinin bile izleyipde suraya bir entry giremdiğini göörunce uzuldugum film dir. ( ekşi de felan sağlam yorumlar var, buranın yazar kıtlesi full ergen mi arkadaş kimsemi izlemiyor büyle filimleri anca spiderman mi?)

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Gorillaz - ... Melancholy Hill.

sex yapan kızlar kaşar mıdır

tabi ki de belli bir standart ı yoktur. misal ayda 1 veren normal haftada 2 veren kaşar diye. önemli olan niyet.

sözlük yazarlarının itirafları

yarın sınavım var ama uyuyamıyorum, her şeyin *mına koymak istiyorum su sır bakalım bir değişiklik olacak ya artık hayırlısı.

beş vakit namaz kılan kemalist

bir insanın kemalist olması müslüman olmadığı anlamına gelmez, hepimiz inançlarımızı kendimizce yaşarız, ibadet etmek veya etmemek kişinin inançsız olduğunu göstermez bu onun allah ile arasında olandır yargılamak da kimseye düşmez, kişiyi düşüncesinden ötürü dinsiz saymak bağnazlıktır. fakat güzel ülkemde bir türlü anlamadı insanlar, siyaset ve din ayrıdır. birisi bireyin allah ile arasında olan mahrem iken diğeri toplumun düzeni açısından bireyin yönetilme biçimi ve yaşayış tarzına yönelik fikir ve düşünceleridir. bugün ben senden daha çök müslümanım diyen nurlu abiler, amcalar, gün gelir ihtiyaç halinde bir insan görünce kafayı çevirebilir, belkide bir ayyaş yardım eder o insana. bunları bilemezsiniz fakat bu tarz yüzeysel eleştiriler yaparak, sadece ne kadar cahil ve manipülasyon açık insanlar olduğunuzu gösterirsiniz. bu eleştirileri yapan insanlar ikinci mahmut fes i getirince yavur padişah diyen, ataturk çıkartınca da yavur paşa diye bağıran insanların torunlarıdır.

edit: büyük komutan mustafa kemal atatürk tapılası bir ikon değildir. kendisi de hiç bir zaman böyle birşey istememiştir. günümüzde mustafa kemal atatürk bir düşünceyi temsil eder, fakat din ise bir inançtır, karıştırılmaması gerekir.

ayşe bahar hurmi

atılım üniversitesinin nacizane hocalarındandır kendisi, keşke bütün hocalar biraz örnek alıp benzemeye çalışsalar kendisine ( istisnalar hariç). yapı olarak sempatik cana yakın bir insan olduğundan dersleri sıkmaz. öğrenci ayırmaz kanımca, hatta kollar, arka çıkar öğrencisine. not olayına gelincede, dersle alakası olmayan boş gezenin boş kalfası, sınavda da bir şey yapamayan adamlara not vermesini beklemek tabi ki de akıl işi değil fakat biraz gayret gösteriyorsanız veya istekli iseniz ve bu isteği gösterebilmişseniz eğer, işte o zaman güzel bir not almanız mümkün bu iyi niyetli, içi, dışı güzel düşünceli hocadan.

üniversite okuyup kız düşürememek

enteresan bir durumdur, her ne kadar yok gibi gözükse de çok vardır çevrede bu tarz tipler. aslında kız düşürememekten ziyade önüne gelene ctrl+v yapmayan seçici insanlardır.
bu sebepten ötürü istenilen kız bulunamaz kanımca bu yüzden de yalnızlık tripleri başlar fakat hep yüzü güler bu kişilerin.

dj

hiç bir şarkıyı bir daha normal bir şekilde dinleyememek veya bir mekana gittiğin zaman müşteri olarak eğlenememek, hele dj kötü çalıyorsa kafayı yemek gibi yan etkileri de vardır.

türkiye nin en kaliteli üniversitesi

atılım.

günün tek cümlelik özeti

umut dolu.