entry'ler (15)

yazarların 2012 de kazandığı üniversiteler

doğu akdeniz üniversitesi-hukuk.

sevgiliyi anlatan şarkılar

ajdar - şahdamar

gece 02 00 da ak parti ye saldıranın asıl amacı

gecenin 2 sinde ak partiye yalakalık yapmak isteyen şakirtlerin amacından daha amaçtır.

ak parti yi sevmeyen insan

saygı duymak zorundadır mı? birilerinin ağrına gidebilir ancak milletinin ağzına sıçıp, ülkeyi kaosa sürükleyen insanlara saygı duyacak kadar aptal olduğumu sanmıyorum. çıkarın artık şu pembe gözlüklerinizi. ekonomimiz hızla büyümüş,ülkemize istikrar gelmiş, bir varmış bir yokmuş muş muş....

ak partiyi sevmek için nedenler

biri uyandırsın sunu kıçı açıkta kalmış saçmalıyo yine.

atatürk ün dünya çapında lider olduğu yalanı

şakirt olduğunu belli etme çabalarından hep bunlar.

duyulduğunda küfür ettiren reklam replikleri

içim reklamındaki o geri zekalı çocuğun içim krem peynirin üzerine kafasını koyup '' anne bak içim çok rahaatt'' demesi yok mu.

sözlük yazarlarının düşünceleri

sigaram var çakmağım yok nasıl yaksam da tüttürsem onu düşünüyorum.

peygamber sabrı gerektiren meslekler

hiç şüphesiz ki öğretmenliktir hele birde 1. sınıf öğretmeniyseniz.

sevgilide aranan özellikler

özelliklerine göre sevgili seçmek de ne demekmiş. biriyle sevgili iseniz aşıksınız demektir ve aşıksanız eğer, ne özellik ararsınız ne de güzellik.

dokuzuncu nesil

benim de içinde bulunduğum nesil oluyor. güzel nesil sevdim ben. buradan tüm nesildaşlarıma selam olsun.

ülkücülük dururken komünizmi tercih eden genç

doğru yoldadır tercihinden dolayı tebrik edilesidir.

öpüştüğü fotorağrafı ailesi gören kişi

türk toplumunda eğer erkekseniz vay kerataya bak sen. eğer kızsanız vay halinize.

sevimli hayalet casper

evet burda bahsedilen şey benim sanırım.

internette tanışılan birine aşık olmak

hiç görmediğin sesini tanımadığın elini tutmadığın birine duyulan duygulardır. çoğu zaman aşk sanılır lakin değildir. hele birde uzaktaysa hiç bulaşmayın derim. bir kere insanı asosyal yapar msnden facebooktan telefondan ilişki yürütürsünüz ya da yürüttüğünüzü sanırsınız. bir de zaman geçtikçe onu hep yanında istemek yok mu insanı hem üzer hem mutlu eder gariptir. ama hiç bir zaman yanınızdaki elini tuttuğunuz birlikte büyüdüğünüz en güzel en kötü anları beraber yaşadığınız aşkınızın yerini tutamaz hayır yaşadım ordan biliyorum.