bugün

entry'ler (158)

istanbul

çok özledim be. güzel zamanlarını. benim olan sokaklarını. ciğerleri donduran soğuğunu. her an her yerde karşına çıkabilecek sürprizlerini. olmuyor başka yerde. çok değil tabi ama hepsi farklı coğrafyalarda 4 şehirde yaşadım. olmuyor. kimi gerçekten daha güzeldi. trafik sorunu, kalabalığı sorun olmayan şehirler. yeşil alanı bol miktarda olan bölgeler. hepsi de büyük. istanbul gibi. ne istersen bulabiliyorsun. insanlarla insan gibi gidip tanışabildiğin, herkesin sinirli olmadığı yerler. ama olmuyor.

istanbulu mu özledim yoksa içimden geçen her şeyi anlatabileceğim biri ile bir yerde olmayı mı emin değilim aslında ama izlediğim dizi ve filmlerde gördükçe özlemişim gibi geliyor. almancılarla empati kuruyorum bazen mesela. o kadar özledin dön pezevenk di mi? değil işte. dönünce o keşmeşek, trafik, göt kadar balkonsuz evlere sıkışıp kalmak. bu fikirler gecenin bu saatinde boğuyor mesela beni. yalnızlığın keyfini çıkartırken ya arada çıkıp eğleniyim bir de desen almayan götü boklu barları düşündükçe darlanıyorum.

klişe herhalde ama doğruymuş "Hayatın kuralı bu, ne kadar uzağa gidersen git, başladığın yere dönersin sonunda. Ne kadar değişirsen değiş nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı." kafamı kaldırıp önüme bakamıyorum artık. dönüş vakti geldiğinde pişman olmak ayrı bir korku tabi. yıllar utansın be.

https://www.youtube.com/watch?v=bK-cMOn7fXU

hastane ortamı

tanıdığım tüm doktor, hemşire, hasta bakıcı, att ne kadar sağlık çalışanı varsa hepsinden aynı şeyi duyuyorum. "moruk hayvan gibi sikiş dönüyor."

çüş ulan ayılar. şantiyede çalışıp haftalarca kadın görmeden yaşıyoruz diye bu eylemleri bu kadar iğrenç bir dille aktarma cesareti mi buluyorsunuz?

kız düşürme ümidiyle kedi besleyen tip

bunları ekseriyetle instagram'a, twitter'a ve sözlüklere attıkları kedi fotoğraflarından anlarsınız. biriyle flört ettiğinizde o da yapar ya benzer bi hareketi. dünyanın en çirkin çocuğu olan yeğenini size gönderir "bu gönülçelenleydim yazamadım kusura bakma." gibi bir mesaj atıp sizden ne kadar tatlı bir yeğeni olduğunu duymak ister. aha bunlar da öyle işte.

her an her dakika bir yerlerde kediyi paylaşma ihtiyacı duyan bu hayvan düşmanı amcıları tüm sözlük huzurunda kınıyorum. olm tamam bi kere paylaştın gördük bak. neden ben senin kedinin her yatış şeklini görmek zorundayım? sen bir kadın için bu hallere düşecek kadar alçak 1 insan mısın?

y kuşağının z kuşağını eleştirmesi

girdiği ve bulunduğu her ortamda kendilerini efsane olarak adlandıran ama aslında kestane olan 90lar nesli için konuşacağım. içinde bulunduğum için hiçbirinizden icazet almadan eleştirilerimi sıralayabilirim.

çocuk gelişiminde psikolojinin öneminin bilinmediği (en azından türkiye'de), özel tv kanallarının yeni yeni türemeye başlaması neticesinde henüz bir kontrol mekanizmasının olmadığı ve bilinçsiz ebeveynleri tarafından "biz zamanında sırtımızda daş daşıdık" diyerek istekleri, dertleri ve sıkıntıları küçümsenen o ekip. arada tabi ki bilinçli, eğitimli, okumuş bir aile eli ile bugün normal olanlar olacaktır fakat türkiye genelini düşünerek bunun yüzdesini hesap etmenizi istiyorum.

5-10 yaş aralığındaki çocuklara nasıl etki edeceği bile düşünülmeden izlettirilen kemal tuğcu denen adamın son derece zararlı ve toplumu melankoliye sürükleyen üvey baba, küçük besleme gibi dram kere dram, acı kere acı dolu yapımları ve çarpıklıkların iç içe geçtiği bilimum diğer dizilerden ve henüz yaşı sebebiyle gördüğü her çarpıklığı gerçek gibi düşünerek hafızasına kazıyan çocuklardan bahsediyorum. yıllarca alkol alan herkesin her an birisini dövebileceğini, kavga ve maraz çıkartabileceğini, alkolün tüm kötülüklerin anası olduğunu düşünerek büyüdüğümü anlıyorum şimdilerde.

bu nesil sonrasında ergenliğinde kurtlar vadisi ile dizi hayatına devam etmiş, ekseriyetle sigara içmiş, perşembe günü diziyi izleyip her cuma okulda kavga çıkartmış nesildir.

genç kardeşlerim, z kuşağı. sizden de bi sikim olmaz da sebebi imkan bulunan her alanda sizi yerin dibine vuran dallamaların dedikleri değil. sebebi daha büyük sosyolojik problemler. başka yerde inceleriz bi ara. yoksa her türlü uyuşturucu ve fuhuşun döndüğü dj akman çalan internet kafelerin nefes alınamaz doluluğunda bir götlük yer bulup solucan kesmek adına saatlerce bekleyen ve bunun için bir de para veren insanlar olarak sizin bu sikik davranışlarınızı eleştirmeyelim bi zahmet.

sütyensiz uyumak

başlığa girdim "erkek" şeklinde arama yaptım. 93 adet entry çıktı.

100. kez aynı espriyi yapana sütyen hediye etmek istiyorum. ister gece yatarken taksın ister götüne soksun.

tanım: yıllardır sözlüklerde komik olmayan şakalara sebep olan eylem.

bana kocacım de diyen sevgili

sevgilinin inşaatçı olduğu anlamına gelebilir.

tam bir kalıpçı veya demirci mavi yaka eylemi bu. türk inşaat firmalarının yoğunlukla iş yaptığı yurtdışı bölgelerinde mekanlardan hızlıca tanışılan hanımefendilere sirayet etmiş oluyor bu özellik. bildikleri türkçe kelimeler,

tamam
amına koyum
orospu çocuu
kocacım
aşkım

sonra köylüleri neden öldürmeliyiz diyince kızıyonuz.

boşalmış penise hala çılgınca handjob yapan kız

boşalmanın verdiği yetkiyle heteroluktan bir adım uzaklaşıp gayliğe bir adım yakınsamış gibi hisseden her erkek o an kadınlardan nefret eder. kibarca yapmamasını salık verin, devam ederse bir süre sizden soğuyacak olmasını göze alıp ona salsanın ça ça çaya olan etkisinden bahsedebilirsiniz.

22 yaşını geçmiş ve sağlıklı olan kadınlar böyle bir bilgiye sahip erkekle bir şeyler yaşamak istemeyecektir. hala daha devam ediyorsa zaten size de yol görünsün.

tek sevişme hakkı verilse tercih edilecek ünlü

şeyma subaşı.

kendisini fiziksel olarak çok beğenmemekle birlikte -maşallah güzel tabi ki ama onca milyoner, milyarder olsam neredeyse sınırsız seçenek olsa o sıralamada ilk 10a giremez- nasıl hep zenginlerle birlikte olduğunu merak ediyorum.

ya sorumun cevabını alır son hakkımda çok mutlu olurum ya da kafamda yeni sorular doğar ama kendisine birebirde sorma şansım olur.

5 günde 8 gavuru hamile bırakmak

akabinde facebooktan ve instagramdan engellemek lazım kadınları. sonra peşinize düşüp bulurlar mulurlar mazallah. 10 sene sonra mutlu bir evliliğiniz varken kapıya çocuğunuzun gelmesini istemezsiniz.

bulgur pilavı ayran soğan üçlüsü

köylüleri uğruna ağlatan üçlü. şehirli ve modern bir insanın uğrunda ağlayacağı tek üçlü sarma olandır. 2000li yılların başında sözlüklerde bu kadar köylü yoktu, sonra köylere internet gitmesiyle buraların profili de değişti. üzücü.

köpekler ve köylüler giremez yazılmalı sözlüğün anasayfasına bence.

bulgur pilavı ayran soğan üçlüsü

ortalığı tarhana kokutan çarıklı insanın yiyeceği üçlü.

köyü arkanızda bırakın artık.

semineruzaktanolsun haştagı açan öğretmen

hiçbir şey olamayınca bari öğretmen oluyum diye düşük puanlı bir bölüm yazmış, sonra kendi gibi düşük puanlı bölüm kazananlarla yarışıp devlete girmeye hak kazanmış, yılda 3 ay kılçıksız yatan insandır.

sorsan tabi öğretmenlik çok zor, geçen bi öğrenci şöyle yaptı, geçinemiyoruz. geç hocam bu işleri geç. en son 90larda mezun olan nesil meslekten ötürü saygıyı hak eder durumda. sonrası hep "bari öğretmen oluyum" kafasındaki tipler.

insanda biraz utanma olur bee. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürürüm de siz ondan da anlamazsınız ki.

sen ikincisin aşkım

erkek milletine rahat bir nefes aldıran cümle.

yan tarafa geç birader önce ben ikinciyim, sen sonradan ikincisin.

bu arada hiç anal denedin mi

bazı şeylere müsait olduğu düşünülen kızlara sorulur genelde. önden birkaç yoklama ile müsaitlik test edilir ve şans denenir. denemeyen kaybeder.

açık oylayan sözlük kızı

ilk kez dün akşam denk geldiğim sözlük kızı.

evime davet edip şarap ikram etmek istedim, napacaz dedi. sevgilim var bayan ama isterseniz doğu akdeniz krizi üzerine hasbihal edebiliriz diyince bir daha yazmadı.

melek mosso dinleyicisi

bazı şeylere müsaitim mesajı vermektedir.

sırta boşalmak

dur bi başlayalım da arada pozisyon değiştirirken takarım kondomu düşüncesiyle başladığım sevişmelerde genelde yapmak zorunda kaldığım doğum kontrol yöntemi. erken boşalma problemi kaynaklı sanırım.

ama ben buradan geç boşalanlara sitem etmek istiyorum, zaman en değerli hazinemiz. 2020 yılında soyunup tekrar giyinme arası 10 dakikayı geçen seksler israftır ve dinimize göre israf haramdır. bokunu çıkarmaya gerek yok.

sevgilinin tinder indirmiş olduğunu görmek

insanın içini bir miktar buran olay. sevgilimin app storeunda gezerken geçmişte tinder indirdiğini fark ettim. pek çaktırmasam da birkaç saat yüzüm asıldı ve sonra dayanamayıp sordum, yüreklere su serpen o açıklamayı yaptı allahtan

"merak ettiğim ve arkadaşların tavsiyesiyle bir kez indirdim ama ne olduğunu anlamadan sildim geri, benlik değilmiş." dedi.

yalan yok derin bir ohh çektim. çocuklarımın annesi olmasını hayal ettiğim kadının geçmişte de olsa tinderın tanınan simalarından olması ayrılık sebebidir.

çaycı hüseyin öldü

(bkz: çin de yeni virüs çıktı)

(bkz: cem uzana hapis şoku)

hobilerine futbol yazan insan

kendisine saygısı olmayan bir kancıktır. akşamları maç özetlerini bitirdikten sonra, çekirdek çitleyip kurtlar vadisi ırak izler. sanattan, bilimden, edebiyattan bihaber at gözlüğü ile hayatına devam edip yükselen kur haberlerini görünce ayasofya üzerinden espri falan yapar.