bugün

sevdiği entry'ler

baklavalık yufka ile börek yapmak

Dönülmez yola girmektir. Icinden nerdeyse 100 yaprak cıkan yaklasık bir kilo olanindan sakın almayın. Iki gündür o yufkayı ziyan olmasın diye sarmaktan fenalik geldi. Icine koyacak birsey kalmadı nerdeyse kumandayı gözüme kestirdim. Ama cıtırlık, hafiflik ve pratiklik on numara.

honeycoc

Kuşkusuz arkadaşlar bir tane 2002 astra var, ilgilenen varsa, mesaj atsın.

morrianın aslında 35 yaşında tesisat ustası olması

Ne yazık ki gün yüzüne çıkmış gerçek.

Az önce evin su tesisatını değiştirmeye geldiğinde öğrendim amk.

uludağ sözlük moderasyonu

birkaç andavalın lafı ve şikayetiyle kendi yetkili yaptıkları adamı bile çaylak yapan, yine o andavallar adına ne yazarsanız şikayet üzerine ışık hızıyla silen ama sizin farklı bir konuda açtığınız bdv yi günlerce bekleten, gram argo içermeyen bir entryi "argo içermemelidir" şeklinde silip "burada argo nerede bana göster" dediğinizde "teşekkürler" cevabı ile bdv yi kapatan hık diyicinin pık diyicileridir.

eğer yazar kayırıyorsanız allah topunuzun belasını versin.

bu arada bela okuma ifadeleri yargıtay içtihatları ile sabit olup hakaret değildir.

lord marcus amoralist piyenses

Çok utangaç bir uuser.

görsel

hesaba yanlışlıkla 150 bin dolar yatması

--spoiler--

beni türkiye'de bulursa sebepsiz zenginleşme davası açabilir.

oyna, devam. sjkskskaks.

--spoiler--

hukuku bizimki gibi kör topal işleyen sistemde bile bu güvence varsa seni avrupa, abd gibi bu işin membaa yerlerde 2 kere söker takarlar.

şüşkolar yüzünden enflasyonun artması

Kuşkusuz sözlük kızları duymasın, ben seni uyarayım.

ankara da deniz altında görülen esrarengiz yaratık

serdar pampa sen yakınsın bi koşu bakup gelsen.

lord marcus amoralist piyenses

görsel

karton bardağı camla kaplamak

Kuşkusuz yol üstünden alınan kahveyi karton bardakta içmek istemeyen ve acelesi olan bireyin kahveyi daha sağlıklı bir kaptan içmek için bulduğu pratik çözümdür. Vallahi o kafa ne iyi kafadır o yves rocher ne iyi markadır.

terleyen müşterinin sırtına havlu koymak

Kuşkusuz büroya geçen gün koşarak gelen 63 yaşındaki amcanın sırtı terlemişti, havlu koydum. Dakikalarca dua etti bana. Her işim yolunda gidiyor.

giden geri gelir mi

Bu başlığa yazmasam olmazdi . Giden gider net arkadaslar. Çünkü geri dönse bile ayni dönmez, o değişmiştir, siz değişmişsinizdir. Eski tadi vermez yani. O yüzden gidenlerin peşine düşmeyin.

gizlice sözlüğe giren evli erkekler

Sözlük ortamı;
görsel

ücretsiz olması gereken şeyler

insan onuruna yaraşır bir şekilde yaşamak için gerekli olan her şeydir.
(bkz: elektrik)
(bkz: su)
(bkz: doğalgaz)
(bkz: internet)
(bkz: toplu ulaşım)
(bkz: sağlık hizmetleri)
(bkz: eğitim)

yol yabdı

Yol yabıyoruz bugün oylar bana lütven.

yaran twitter iletileri

görsel

Swh.

serdarsl06 ya seccade alıyoruz kampanyası

Mübarek cuma günü yeniden başlayan kampanyadır. Allah hayırlarınızı kabul eylesin inşaallah. Kendisi diyanetin 3000 liraya sattığı seccadeyi istiyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.