bugün

entry'ler (25)

neden ayrıldınız sorusuna alternatif cevaplar

-neden ayrıldınız?
+sürekli onu merak eden, onun için endişelenen, her an sesini duymak yanında olmak isteyen birisinin olması onun özgürlüğünü kısıtlıyormuş. Ben de daha fazla insan haklarını(!) çiğnemek istemedim.

kpmg

an itibariyle 'O Ses Türkiye Engelleri Kaldıralım' sosyal yardım gecesinin mali denetimine sponsor olmuş firmadır.

platonik aşk

(bkz: Allah başa vermesin)

rüzgar erkoçlar

(bkz: erkek güzeli)

en iyi el yapımı hamburger yapan mekanlar

Nusr-Et Steakhouse. Fakat dikkat edin, şiddetli biçimde alışkanlıklar doğurur.

açken ben ben değilmişim

(bkz: snickers)

üzgünüm ama ile başlayan cümle

ama'dan sonrasının hiçbir mahiyeti olmayan söz öbeğine denir.

basketbolcu yazarlar

başlığı gördüm, tam da 'uludağ sözlük basketbol takımı' kuralım diye entry girmeyi hayal ediyordum ki kimse yokmuş burada.

basketbolcu eşine perde taktıran kadın

(bkz: beni tanıdılar sen kaç)

sözlük yazarlarını şu an mutlu eden şeyler

Şu an Tv izlemek gayet mutlu ediyor.

(bkz: işler Güçler)

seksi klibe sahip sarkilar

Klip mi sekse sahip yoksa seks mi klibe sahip henüz çözemediğim bir şarkıdır.

(bkz: Dan Balan-Chica Bomb)

otobüste yanınız boşken ayakta 20 kişinin olması

Şahsen benim de dahil olduğum kervandır, yani ayakta olan kitleye dahilim. Neden mi oturmuyorum? E şimdi oturacağım, birkaç durak sonra yaşlı bir teyze ya da çocuklu bir bayan gelecek, kalkmak ile kalkmamak arasındaki o arafta gidip gelmektense hiç oturmam daha iyi, en azından kafam rahat yaparım yolculuğumu.

pelin patu nun fatih e gay demesi

(bkz: yine gündemde olmalıyım)

yazarların son zamanlarda taktıkları şarkılar

isyan şarkısı cuma gecesinden beri dilimde. Neden mi? Halil Sezai&Linet düetini dinleyince ister istemez oluyor işte. Alın size de bulaşsın.

http://www.youtube.com/watch?v=YMyEqTT2tHA

hikmet kırık

Derste sohbeti, işleyişi fevkaladedir. Gel gör ki sınav tarzı çok özgündür. Üç soru sorar; ilkinde bir cümle verir ve ders kitabında -Siyaset(Mümtaz'er Türköne)- bu cümlenin geçtiği paragrafı bulup o paragrafı olduğu gibi yazmamızı ister. ikinci soruda ise farklı bir konudan soru sorar ve ilk soruya verdiğimiz cevap ile ilişiği olacak şekilde yanıtlamamızı ister. Üçüncü soruda ise ilk iki soruyu kapsayacak bir konudan soru sorup sentezleyici bir cevap vermemizi ister. Ayrıca Siyasal'ın en karizma hocasıdır.

10 şubat 2013 miami heat los angeles lakers maçı

Lakers bu gece bana 2009-2010 yılını hatırlatıyor. Yoksa bir geri dönüş mü izliyoruz?

melihat gülses

(bkz: kapın her çalındıkça)

deandre jordan

Clippers'ın gülü, Blake Griffin'in hunharca smaçlarına verdiği tepkilerle gönlümüzde taht kurmuş basketbolcu, iyi ki var.

öğrenci evlerinde en çok rastlanan olaylar

o ekmekler hep mi küflenir, evin tozu hiç mi eksik olmaz, evde hakim olan o çorap kokusu hiç mi gitmez..

manuel fernandes

Arada bir yerde çıkıp 'Besiktaş'ta mutluyum' diyosun ya o an dunya duruyor, kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor be Fernandes.