bugün

entry'ler (23)

ayranın dönerden önce bitmesi

Bir Türk'ün hiç bir zaman başına gelmeyecek olaydır. Her zaman yiyeceğin son lokmasıyla içeceğin son fırtı aynı anda kalır ve de aynı anda tüketilir. ispatlanmış bir gerçektir.

cinsel ilişkiden sonra içilen sigara

o gün ki performansa göre bir seçim yapılmalıdır. her zaman marlboro içerim ben ve uzun olmalı.

paralanınca iskender ısmarlayan sahici dost

gerçek dosttur. belki iskenderin yanında kola ısmarlamaz ama o iskender bi ömre bedeldir.

parmak arası terliğe çakıl taşı kaçması

kaçan taşı çıkarmaya çalışan adem genellikle o terliği koparır.

hayatında hiç suşi yemeyen insan

alabalığı tütsüleyerek yiyen insan psikolojisini anlayabilen insandır.

sözlük yazarları şarkı sözü yazma

memleketimin dağından esen rüzgar,
ulu ağaçları geceleri sallar,
renklerini döker artık çınar,
arkasından bakar eğilen dallar,
terk eden yaprak değildir, aslında bahar.

insan belleğinin sınırlılığı

bir hap alıp o sınırı kaldırıbilmek mumkundur.
(bkz: limitless)

dikkat çekme çabası

ben burdayım, benimle ilgilenin bol bol entry girin diye bağıran başlıklar açan yazarların çabalarıdır.

forvetinde forlan defansında servet olan takım

Çok gol yemesi kesindir. Çok gol atması ise Forlan'ın oynamasına bağlıdır. Zira Türkiye'ye gelen yıldızların nasıl oynadığını biliyoruz.

bir ak parti icraatı olarak öğrencilere para

Tamamıyla göz boyamaktır. Kendisine oy olarak geri dönmüştür. Zira duyumlarıma göre Pendik'te eşinin üstüne bir kaç benzin istasyonu ve de yeni yapılan marina vardır. Bu sadece benim Pendik'te duyduğum bir söylentidir. ( Gerçeklik payı ne kadar bilmiyorum. Sadece orada çalışanlardan ve Pendik'te oturan akrabalarımdan aldığım bir duyumdur. ) Ama ister istemez insanda " bir bana bir halkıma " mantığını düşündürür.

gelmiş geçmiş en iyi bilgisayar oyunu

kesinlikle en güzel oyun worms. Halk arasında tırtıl, solucan savaşı denilebilir.

sevgilinin patlak olduğunu itiraf etmesi

Erkeğin bu durumu sindirebilmesi kadar zor bir olaydır. Bunu kaldıran erkek nadirdir.

2023 ün şifresi

Ösym şifresidir. Acele etmeyin daha var. 2023'deki sınavdan bir süre önce yandaşlara dağıtılacaktır.

1 50 boyu olan kızlar

Şehirler arası otobüslerde yolculuk boyunca koltuklarına yayılarak seyahat edebilen kızlardır.

şehirler arası otobüs yolculuğunda yaşanan dramlar

Boyu uzun olan insanların otobüs koltuklarına sığmaması ve 1,50 boyundaki kızların koltuklarda 12 saat yolculuk boyunca yaylana yaylana yatması.

hacı ali

Demetevler'deki en iyi çekirdeği satan kuruyemişçidir. Başka şubesi yoktur.

captain tsubasa

Dünyanın yuvarlak olduğunu öğrendiğim çizgi film. Dünya kupası bölümleri bir ayrıdır. Aklıma geldikçe izler, eğlenirim. Mesela şu an gibi.

eski sevgili

Doktorun içinde neşteri unutması gibidir. Elbet bir gün kendisini gösterecektir. Canını yakacaktır.

facebook fotoğraf yorumları

ayna önünde foto çektiren kıza gelen " ikinizde çok güzelsiniz" yorumudur. Gülmekten kırılasıdır.
http://diziport.org/index.php?topic=4037.0

sabaha karşı dinlenecek şarkılar

model- Değmesin ellerimiz kavuşmasınlar yine.